Jacek słabe
To za toporne
No właśnie Przemek muszę poszukać bo jakieś mi się właśnie podobne wyświetlały 😀
Jednak te które ja pokazałem są inne imo fajniejsze
Nie jestem na forum kawowym ale przez dwa lata trochę tego spróbowałem i pewnie tą też kupię zobaczyć czy się do czegoś nadaje ale te palarnie trzymają poziom jak też polecał @satanic.
Mi właśnie ostatnio podeszło kilka kaw od braci Ziółkowskich oprócz Hayba i wyżej polecanego gorilla.
Co byście polecili z tego typu obuwia.
https://nicksboots.com/overlander-boot-1964/
Te są super ale 2,5k za buty nie wydam.
Od dawna oglądam ich filmy i widać, że są super.
Jeszcze zacytuję na początek wziąłbym z gorilla
https://gorillacoffee.pl/produkt/kawa-colombia-supremo/
I to
https://gorillacoffee.pl/produkt/kawy-na-start/
Akurat najczęściej pite kawy to columbia, espresso no1 i chocolade Pride 😀
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.