Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. Obawiam się Tomku, że masz rację. :-) Jednak ten Cook jest tak niesamowity, że ciężko mi go sobie z głowy wybić. I tak się łudzę.A ten Moon.... ach! Tyle, że nie chcę teraz aż tyle wydawać. @Saper223 Conquest Heritage jest rzeczywiście przepiękny. Bardzo rzadko zakładam garnitur ale tak mi się podoba, że chciałbym go mieć. Nawet jakbym miał go wyjąć z pudełka tylko kilka razy w roku. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  2. @proki1971 Sam już nie wiem. :-( @tts Ciężko mi się w tej kwestii wypowiedzieć bo miałem go na ręku kilka chwil. Inna kwestia, że ja nigdy chyba nie narzekalem na jakiś zegarek z powodu niewygody. Już tak mam. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  3. Celem dzisiejszych przymiarek miało być sprawdzenie wersji rozmiarowych Longines Conquest Heritage i Rado Captain Cook. Przy okazji udało się obejrzeć kilka innych modeli. I tak... - Seamaster. Dużo bardziej podoba mi się ta nowa wersja ale chyba to nie do końca "mój" model. - Moonwatch CK2998. Rewelacyjny! - Longines 1967. Na żywo wypadł lepiej niż się spodziewałem. Tarcza nie sprawiała wrażenia strasznie przeładowanej (no może tylko troszeczkę) a data nie rzucała się aż tak w oczy. Podoba mi się tyle że jest dość gruby. - Longines BigEye. Świetny, klimatyczny pilot. Będę nad nim myśleć. ;-) - Hamilton Intramatic Chrono. Miła niespodzianka. Myślałem o Longinesie 1973 a tu w ręce wpadł Hami. Idealny rozmiar i fajne smaczki niewidoczne na komórkowej fotce. Świetny jest. - Longines Flagship Heritage. Całkiem calkiem ale bije go - Longines Conquest Heritage. W moim przypadku rozsądna jest tylko wersja 40mm. 34mm wyglądał na moim nadgarstku groteskowo (na zdjęciu tego jakoś nie widać). A szkoda tego hesalitu. :-( Tak czy inaczej nr 1 na mojej liście jako kandydat na najbardziej elegancki zegarek w kolekcji. - Rado Captain Cook. Niestety wersja 45mm odpada. Może i niebrzydka ale za potężna i gruba jak dla mnie. Natomiast wersja 37mm zauroczyła mnie. Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż się spodziewałem. Ależ ten zegarek ma klimat. Zarówno wersja limitowana jak i zwykła na bransolecie. Tylko mały jest. Czy za mały na 18,5cm nadgarstek? Kurczę nie wiem. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  4. Nie. Moim zdaniem (nadgarstek 18-18,5cm) idealny rozmiar 40mm i nie za gruby. Świetnie leży na ręku. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  5. Juwelier Theuerer w Wiedniu. Dotychczas nie widziałem nigdzie w Austrii Hamiltonów.Szukałem jakiegoś niedobitka Longinesa 1973 ale ten Hami stanowi dla niego wielką konkurencję. Grzegorz, niestety bez rewelacji. 1950EUR. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  6. Dziś spotkała mnie przyjemna niespodzianka. Zaplanowałam sobie popoludniowe zwiedzanie butików i już w pierwszym okazało się, że mają Hamiltony. Co lepsze właśnie dziś trafił do nich nowy Intramatic. Powiem jedno. Petarda!!! Zakochałem się w tym zegarku. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  7. Vulcain Watches żyje i forumowy watek też. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  8. Wiem. :-) U mnie bez przymiarki jednak się nie obejdzie- jeżeli już na żywo Captain Cook mnie przekona. Nie chodzi tylko o rozmiar. W moim przypadku oba są ekstremalne. Mniejsza wersja jest jednak aż przesiąknięta klimatem retro. Natomiast model XL to zdecydowanie nowoczesny koncept. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  9. Oj, kusi mnie przez twoje zdjęcia ten Kapitan. Może wreszcie jutro uda się przymierzyć w butiku, jak będą dostępne, mniejszy i większy model. Ciekawy jestem jak ta lub nielimitowana z bransoletą 37-ka leży na nadgarstku. Bo wersja xl to chyba busola jest. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  10. Co do pasków do LLD mam podobne odczucia. Też wydaje mi się, że beżowe lub miodowo- brązowe super pasują. Natomiast odnośnie ceny wersji na meshu mogę potwierdzić, że ponad 15% rabat jest możliwy. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  11. No to w oba dni kapitalnie. Niebieskiego Conquesta GMT nigdy na żywo nie widziałem więc się zastanawiam-może głupie pytanie- czy kolor tarczy jest taki sam jak w wersji zwykłej. Na wielu zdjęciach jakie miałem okazję zobaczyć niebieski w GMT wydaje się żywszy i ciut jaśniejszy. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  12. Mariusz, mając taka kolekcję jak twoja przeżyłbym brak Longinesa. ;-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  13. Taki może głupi żarcik z mojej strony. Już prostuję. :-) Oczywiście, że z datą czy bez i tak jest świetny. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  14. Dziękuję. :-) Podchodziłem do LLD w salonie parę (naście) razy. Z efektem euforia/ roczarowanie. Za każdym razem... Aż kolega przyniósł do pracy swój egzemplarz' -; z datą więc wybrakowany ;-).... Inne, naturalne światło...i byłem kupiony. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  15. Nie mogłem się oprzeć ... Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  16. 54'... :-) Piękny! Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  17. Mimo, że nie mam ostatnio w ten watek dużego, żeby nie powiedzieć żadnego wkladu- nic nowego że swojej strony nie wniosę- to lubię coś ciekawego poczytać. Być może do Tudora wrócę. A jak nawet nie to coś się dowiem... Kiedyś pamiętam taki klimat w wątku Omegi. Zniechęcił mnie do tego tematu na długo. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  18. Bardzo fajny. Choć osobiście wolę białą wersję ze swoimi subtarczami to twojego Intramatica też bralbym w ciemno. Świetny jest. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  19. To dość powszechny dylemat, z którym- przynajmniej ja- często się zmagam. ;-) Swoją drogą te oficjalne 1800EUR, jeżeli mnie pamięć nie zawodzi, to sporo. Cóż, tak czy inaczej, trzeba poczekać. Może na żywo czar pryśnie. Bardziej mnie intryguje Conquest Heritage i białe 1973 (tu konkurencja jest zacna w postaci Intramatica). Jednak w obu przypadkach jest ta data. W CH na 12-tej- muszę chyba jednak jeszcze raz go przymierzyć. Natomiast w 1973 na ukos. Choć w tym przypadku, wydaje mi się, datę ratuje kolorystyka i "skomplikowana" tarczą. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  20. Mnie ten Military bardzo podchodzi. Tak bardzo, że zrodził się plan. :-) Ale też jest Conquest Heriitage i coraz trudniej dostępny 1973. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  21. No LLD jest jednak bardziej uniwersalny co ma swoje plusy ale i minusy. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  22. Dziękuję. Twoja kolekcja, czterech o ile się nie mylę, też całkiem fajniutka. Myślę, że przy odrobinie szczęścia podążę twoja "drogą". Przynajmniej częściowo. :-) A zauroczenie LLD nie daje o sobie zapomnieć. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  23. Z tego co widziałem dotychczas w sieci SkinDiver bardzo mi się podoba. Nawet się zastanawiałem czy na niego nie poczekać. Wygrały jednak impuls i brak cierpliwości. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  24. No nareszcie jest i Nautical! U mnie pod chwilową nieobecność Vulcaina do kolekcji wkradł się LLD. Też ma to coś w sobie. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  25. Rewelacyjny jest ten Rado. Żałuję, że nie wypuścili Cooka w pośrednim rozmiarze. Jakieś 40-42. Musiałbym go przymierzyć ale wydaje mi się, że mniejsza wersja będzie za mala dla mnie a 45mm za duża. Mogę spytać jaki masz nadgarstek? No i przy okazji dziś trochę pospamuję. Wybaczcie ale nie mogę się powstrzymać. Może i nie naj, naj ale na pewno wysoko w rankingu. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.