Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  2. Zgadzam się. Też pięknie! I BB, jeszcze w wersji "smiley", też trochę żałuję. Chyba przez emocje powoli szykuje się powrót do Tudora. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  3. Absolutnie nie znudziły. Sam żałuję, że mojego jakiś czas temu "pogoniłem". Także proszę wstawiaj jak najwięcej zdjęć Rangera. Zmobilizujesz mnie. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  4. Mocne ale mi sie podoba. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  5. PistolPete

    Vratislavia

    Jak pisze QuadrifoglioVerde. Jest i taka możliwość.Jednak, jakby co, to z mojej strony jest taka opcja- Rocznicowy. Niestety dopiero za 2 tygodnie, jak będę w Warszawie. Ogólnie zegarek świetny. Pasek, choć bardzo wygodny, koniecznie do wymiany. Na jasniejszy karmelowy. To detal i moje subiektywne odczucie. Resztą jestem zachwycony. Na żywo kolor tarczy jest powalający. Trochę niebieski, troche granat a czasem nawet zielonkawo morski. Tak jak lubię. :-) Jedak jednym elementow, który mnie najbardziej urzekł jest płaski bezel. Świetnie odbija światło i przebłyskuje przy ruchu ręką. Bombowy efekt niestety nie do uchwycenia na zdjęciu. Zdjęcie z wczoraj. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  6. U mnie, przynajmniej jeszcze przed wakacjami, stała biała FH. Kiedyś cena z metki była ok 1800EUR ale przy płatności gotówką lub kartą nie-kredytową gość był gotów ją sprzedać, z tego co pamiętam, za 1400EUR z plusem. Ta wersja to już chyba ikona ale najnowsza odsłona Konitiki ( już po małych trójkątach) też do mnie przemawia. Mierzylem ostatnio i bardzo mi się podobała. Zwłaszcza czarna. Szkoda tylko, że w uszach ma nietypowe 21mm. Biała też ciekawa przez cała tarczę pokrytą lumą. Niestety w dzień wygląda to nieco gorzej. Niebieska super ale nie ma wersji na bransolecie. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  7. Prezent urodzinowy od brata i bratowej na okrągłe urodziny. Tak więc podwójnie rocznicowy. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  8. Burza wisi w powietrzu.[emoji298] Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  9. Świetny Zenith! Tymczasem zdjęcie saute, co by nikt się nie przyczepił. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  10. Przed meczem próbujemy lubelskich przysmaków: Forszmak, Gęsie żołądki i Perła. [emoji2] Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  11. Niedawno pozbyłem się 560ki. Lubiłem ją i był to najczęściej noszony przeze mnie w ostatnim czasie zegarek. Jednak trzeba było ją poświęcić. Minął tydzień i już mnie nosi za PAMem. Upatrzylem sobie 320kę. Data mi co prawda nie jest potrzebna ale GMT jak najbardziej. Obyłoby się też bez 9ki ale zależy mi na 44mm, kanapce i metalowych wskazowkach. I teraz pytanie. Miał ktoś z kolegów ten model? Wydaje mi się, że tak. Jakie wrażenia? Jeżeli mogę spytać. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  12. Gratulacje! Swietny, nietuzinkowy model. Bezel rzeczywiście specyficzny ale myślę, że na żywo może wyglądać fajnie i spójnie z resztą. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  13. @mikolaj78 @*MARKIZA* @Genovese_ Wielkie dzięki:-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  14. @Genovese_ Tak. Czekał na mnie parę tygodni. Dziś mialem więcej czasu więc udało się sfinalizować transakcję. Cieszę się bo niebieski Milgauss od zawsze był jednym z tych upragnionych zegarków. Nawet żona o tym wiedziała. Tyle o tym gadałem, że parę lat temu na urodziny dostałem Milgausowy tort. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  15. Na osłodę po wczorajszym sportowym "cyrku". :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  16. Jakikolwiek. Chiński lub inny. Jeżeli na więcej żarówek (komplet- światło stale w tym przypadku jest lepsze) to koniecznie z możliwością wyłączania części z nich. Nic gorszego niż prześwietlone zdjęcie, które ciężko do porządku doprowadzić. Można wykręcić jedną lub dwie ale to nie wygodne. Ważniejszy jest dodatkowy wewnętrzny dyfuzor. Kiedyś Quantuum coś takiego proponował. EDIT: Zdecydowanie lepiej zdecydować się na 2 zestawy- koszt niewielki. Albo przynajmniej dodatkową bandę. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  17. @ledr Super! Koniecznie daj nadgarstkowe na meshu. Ciekaw jestem takiej kombinacji ale na razie wygląda super. Cieszę się, że nie tylko ja odnoszę wrażenie, że tarcza jest czasem połyskująca a czasem bardzo stonowana. Bo już zacząłem sam w siebie wątpić. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  18. @tts Moja wina. Nieuważnie się przypatrzylem wskazówkom. [emoji23] Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  19. Wczoraj i dziś rano a popołudniu Trident. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  20. Nie dziwię się. Nawet przy 50 stopniach bym nosił tego PAMa. Super fotka przy okazji.
  21. Zadam może głupie pytanie, jak żółtodziub. Jak to odmierza 30min i godziny na jednej subtarczy? Jedna wskazówka jest. Obiecałem wcześniej, że w weekend może trochę podsumuję C65 ale nie wiem za bardzo co napisać. Nie mam lekkiego pióra żeby się rozpisywać a większość kwestii wydaje mi się już opisałem. Ale żeby nie było. Po kilku tygodniach posiadania Vinteage'a jest z niego bardzo zadowolony. Niewiele brakuje to zachwytu. Wstępnie, poczynając od momentu zamówienia, brałem pod uwage możliwość odesłania go w ramach 60/60- stąd folia wciąż na dekielku- ale z czasem opcja ta stawała sie coraz mnie prawdopodobna. Myslę, że jednak zostanie. Chyba pisałem już wcześniej, że to najwygodniejszy zegarek jaki miałem do tej pory. Do tego tarcza jest bardzo cytelna, niezależnie od warunków oświetleniowych. Niebieski wyraźnie zmienia odcień w zależności od światła. Do tego tarcza czasem wydaje się matowa a czasem bardzo lekko sproszkowana i błyszcząca. Praca bezela jest bez zarzutu. Naprawdę fajnie sie nim operuje. To sam dotyczy się koronki i nakręcania. Może nie ma takiej "pewności" jak w BB ale jest bardzo dobrze. Muszę też sprostowac swoje pierwsze uwagi na temat lumy. Nie "wylewa się" ona z zegarka ale jednak szybko się ładuje i ładnie świeci. Aczkolwiek nie zbyt długo. Słyszałem o przypadkach odsyłania przez klientów egzemplarzy C65 ze względu na nietrzymanie rezerwy chodu. Podobno zdarzało się, że przy pełnym nakręceniu zegarek stawał po 14-16 godzinach. W moim egzemplarzu tego nie doświadczyłem. Po całkowitym nakręceniu Vintage chodzi około dwóch dób. A jestem niezmiernie przewrażliwiony żeby manuala nie przekręcić. Jak sama nazwa zobowiązuje Vintage świetnie oddaje klimat nurków lat 60-tych. Przez kształt koperty- świetnie wyprofilowane uszy, design wskazówek, kolor lumy, nieosłoniętą koronkę a w przypadku niebieskiej wersji przez wybrany do tarczy odcień. Naprawdę za każdym razem jak spoglądam na tego Tridenta to czuję satysfakcję. Szczególnie, że niektóre świetne detale jak ciekawie wykończone krawędzie koperty czy fazowane wskazówki nie są widoczne z daleka. Niestety nie mogę się podzielić informacją na temat dokładności chodu bo jej nazwyczajniej nie mierzyłem. Zawsze zapominam sprawdzić po upływie dłuższego czasu jaka zrobiła się odchyłka. Ale postaram się to nadrobić. Tak czy inaczej nie zauważyłem jakiejś drastycznej niedokładności. Ponieważ zrobiło sie ciepło a C65 dostarcza mi tyle radości to w prezencie dostał letnie NATO.
  22. Muszę przyznać, że zdjęcia trochę skrzywdziły Polarisa. Moja wina. W rzeczywistości zegarki nie wypadają aż tak blado. Ogólnie wrażenie na mnie zrobiły dość pozytywne ale bez tego efektu "wow!" Świetnie leżą na ręku i oczywiście nie mam mowy o słabym wykonaniu. Nie ma do czego się przyczepić. Ale jeżeli chodzi o wzornictwo i jak wypadają na żywo pod wzgledem estetycznym, to przyznam, że byłem troszkę zawiedziony. Zwłaszcza w przypadku 41mm Automatic. Raziły mnie nieco przymałe indeksy. O dziwo mniej mi się podobał niebieski, gdzie u mnie reguła jest odwrotna. 42mm Date całkiem, całkiem. Dużo przyjemniejsza tarcza, Świetny kauczukowy pasek. Wolałbym nawet z guma niż na bransolecie. Ale chyba na takowej nie jest nawet dostepny. Na zdjęciach tego nie widać ale luma w Date jest żółtawa a nie biała jak w wersji 41mm. Dodaje to 42-ce troche klimatu retro. Memovoxa nie mierzyłem żeby się nie nakręcać ale chyba dość grubawy jest.
  23. Zgadzam się z Tomaszkiem w całej rozciągłości.
  24. Ja w ogóle nie jestem nastawiony konkretnie na Monzę. Tę przypadkowo zauważyłem.Wszystko kwestia gustu. Mi akurat ta biała się podoba. Data mocno od czapy ale stylistyka mi podchodzi. Inna kwestia jak ona ma się to koncepcji Monzy. Tarcza i wskazówki bardziej jak z pilota retro ale ponoć jakieś nawiązanie do aut ten model ma. Pierwsza pokazana przez Ciebie jest świetna. Pozostałe dwie już nie za bardzo mi podchodzą. Wreszcie dzisiaj udało się zobaczyć nową Autavię. Niestety mieli tylko czarną na pasku. Zegarek całkiem przyjemny chociaż szkoda, że na stanie nie mieli wersji na bransolecie. Porownalem że zdjęciami srebrnej i wiem, że jeżeli nastawiać się na Autavię to jednak na limitkę. Nie tylko fajniejsze kolorystyka ale i bezel. W sklepie powiedzieli, że srebrną mogą zamówić ale poniżej 4600 nie bardzo chcą zejść. Więc bez rewelacji. @tropik79 Gratulacje. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.