Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. Skromny ale z charakterem. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  2. Może i nie naj. Ale z pewnością jeden z... Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  3. Fantastyczny. Dla mnie najładniejsza wersja. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  4. Oba świetne ale biały dla mnie przepiękny. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  5. Obecnie na stanie i gorąco polecam. Zależnie od tego czy zależy Ci na żywej pięknej niebieskiej tarczy czy vintage'owym klimacie to Cal. 12 lub 11. Mam Monaco od pół roku i to to nadal mój ulubiony zegarek. No dobra, ex aequo z Nauticalem. Co do wygody to ciężko jednoznacznie mi stwierdzić. Nigdy nie miałem zegarka, który okresliłbym jako niewygodny i niezdatny do noszenia. Z drugiej strony nie mogę powiedzieć aby Monaco było mistrzem w kwestii wygody. W znaczeniu, że nie czuć go na ręku. Ale w przypadku tego modelu chyba nie o to chodzi. Kwadratowa koperta i rozmiar sam w sobie nie jest problemem. Jednak w połączeniu z gruboscią, nie jest to płaski zegarek a do tego to wystające szkiełko, Monaco nosi się nieco inaczej. Pod mankiet nie łatwo schować i trzeba się trochę do rogów przyzwyczaić. Miałem kilka kwadratowych zegarków i uwielbiam ten kształt koperty. Dla niektórych kolegów będzie to może herezja ;-) ale według mnie kwadrat na nadgarstku jest bardziej naturalny jeżeli spojrzymy na przedramię, nadgarstek i dłoń. Nie ma tam okrągłości. Nie mniej większość zegarków mam okraglych ale Monaco polecam. To coś zupełnie innego. W dobrym słowa znaczeniu. Zdjęcia na 18,5cm nadgarstku. Łącznie z profilem pokazujący, to o czym pisałem. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka EDIT: Panowie, skoro już o kwadratach mowa to mam pytanie. Czy ktoś może z kolei użytkował Silverstone. Chodzi mi po głowie kolejny czworobok. Zdaję sobie sprawę, że to 42-ka ale może przez zaokrąglone rogi układa całkiem dobrze. ??? Mam gdzie przymierzyć ale brak czasu się wybrać. Poza tym chodzi o brąz a nie kolejny niebieski.
  6. Z czasem coraz bardziej doceniam. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  7. Piękny ten LLD, pasek my pasuje a zdjęcie rewelacyjna. Na tyle że znów zacząłem się zastanawiać nad tym modelem. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  8. A w mocnym słońcu to mniej-więcej tak wygląda. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  9. Ekspresową miałem wysłaną zdaje się w piatek i dotarła do Austrii w poniedziałek w południe. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  10. Się poddaję normalnie. [emoji471] Jednak w przypadku 3 to o Nicka Waterhouse'a mi chodziło. https://youtu.be/5THw4SZCXEE Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  11. Tomku, nie przestajesz mnie pozytywnie zaskakiwać Bingo!!! Uwielbiam ich. Niby z Kanady a jak słuchasz to wydaje się, że śpiewają wprost z zapadłej wioski z Alabamy."Soundtrack" do 2ki łatwy do odgadniecia. Rok czy coś temu byl na topie. Ale czekam na info. :-) A 3-ka? ... Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  12. Dzięki! 2ka powinna już być poprawiona.A jak z jakością? Nie znam się na tym. Na Dysku Google zapisana jest jakość prima sort ale gdy kliknę w link to otwiera mi się filmik z masakrycznie słabą rozdzielczością. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  13. Świetnie. Ciekaw jestem tej gumy po z żadną od CW do tej pory nie miałem do czynienia. Reżyser że mnie żadny ale chciałem coś nowego wypróbować. Dajcie proszę znać czy coś widać bo nie ogarniam do końca ten temat udostępniania. Saute https://drive.google.com/file/d/1htf14jZYeBaQIygGHeBHSztEm7zDe1vo/view?usp=drivesdk https://drive.google.com/file/d/1VGOK8qRqqrR5_CR7I0xYgp2MShlqbtxM/view?usp=drivesdk I z komórkowym filtrem retro. https://drive.google.com/file/d/1KU0IrOMRlVTyPobZo9X2JxiwOkWfHbDw/view?usp=drivesdk Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  14. Świetna robota Filipie. A ta morska podszewka to Weltklasse! Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  15. Są też na Instagramie jakby co. I tak może wydawałoby się off topic... ale pasek jest od CW. Razem z Vintage przyszedł "wodoodporny" pasek planowany pod Pontosa. Zdjęcie kiepskiej jakości ale coś widać. Myślicie, że się nada? ML miał iść w świat ale jak przylożylem pasek to się zacząłem zastanawiać. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  16. Dziękuję. To prawda ale to z reguly to wskazówki grają pierwsze skrzypce. Chętnie łapią światło. Zdjęcie z wczoraj. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  17. Krzyśkowo-vintage'owo Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  18. No to logo to ogólnie kontrowersyjny temat. Przemilczę. Koncepcja "6" i ""12" bardzo dobra. Wtedy nawet datę bym przeżył. Byle nie Na "4" - "5". @ledr myślę co tu napisać odnośnie jakości w porównaniu z Tridentem. Powiem tak. Ja nie widzę na chwilę obecną niedoróbek ani gorszego wykonania. Vintage może nie ma tyle rzucajacych się w oczy "smaczków" co Trident. Ale te co ma są bardziej wysublimowane. Świetnie wykonane wielo-płaszczyznowe ( nie wiem jak to nazwać) uszy a zwłaszcza wskazowki, fajna czcionka, cieniutki bezel itd. Dzisiaj niebieski w dziennym świetle- pochmurny dzien- wygląda trochę inaczej. Może ciut bardziej "morsko". Ogólnie tarczę określiłbym jako stonowaną. Żyje, zmienia odrobinę odcienie ale nie "daje po oczach"- co widzę jako plus w tym przypadku. Muszę sprostować swoje zdanie odnośnie lumy. Seiko ani PAM to nie jest ale jednak świeci przyzwoicie. Wczoraj ładowałem ją latarką. Światło dzienne dało zdecydowanie lepszy efekt. Zobaczymy jak będzie w słoneczny dzień. C65 jest obecnie moim najcieńszym zegarkiem. Sprawia wrażenie nieco filigranowego. Ale może to efekt, tego że przyzwyczaiłem się do masywniejszych zegarków. Powiem tylko tyle, że pierwszy raz (może poza Intramatikiem) poczułem co to znaczy nie czuć zegarka na ręku. I zrozumiałem zaletę tego. Ale i tak nadal lubię masywne zegary na kajdanie. ;-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  19. Leszku, dla Ciebie. Zegarek lekko odstaje od nadgarstka bo niepotrzebnie odgiąłem dłoń w dół. Na prostej ręce idealnie opłata się wokół nadgarstka. Przynajmniej mojego więc pewnie będę musiał powtórzyć fotkę. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  20. W ciągu dnia postaram się eszcze coś napisać i wstawić. Tak jak obiecałem.No Vulcain to nie jest ale też nie można tych dwóch zegarków porównywać. Oba pachną latami 60tymi ale C65 charakteryzuje się skromnym designem. Tarcza w nim to tylko takie proste tlo dla wskazówek. Nie żeby była słaba. Jest fajnie wykonana i w klimacie jednak chyba nie jest jej zadaniem przykuwanie wzroku. Jak jest w Nauticalu wiemy. Leszek, dzięki za pomysł. Sprawdzę te Gekotę. Dołączony do C65 pasek jest bardzo mięciutki i wygodny. Jest też cienki. Pasuje do małej grubości zegarka. Dla mnie przyjemne orzeźwienie po PAMowych pasiorach. No i ma ten mechanizm ułatwiający zmianę. Również myślałem o gumie. Żeby ten ,w końcu co by nie było, diver do wody mógł wskoczyć. ;-) Orientujecie się może czy idzie zamówić niebieską, ktora jest sprzedawana w komplecie Vintage w wersji na gumie. Na stronie CW są do zamówienia kauczuki ale chyba nie są to te same. Nie mają prążków. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  21. Oczywiście. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  22. @tts Kupuj. Tylko czarny. Żeby porównać. ;-) Jeszcze bonus w innym, ostrzejszym i cieplejszym świetle. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  23. Jutro postaram się zrobić trochę zdjęć w naturalnym świetle. To będzie bardziej miarodajne. Tymczasem jak tak sobie chodzę po mieszkaniu i testuję różne światła to muszę przyznać, że coraz bardziej mi się podoba ten niebieski. Czasem jest mocno wyblakły, taki sprany vintage, a czasem głębią dorównuje ciemnemu bezelowi. Wskazówki to atut bez dwóch zdań. Chętnie łapią światło przez co łatwo odczytać czas bo luma, póki co, lekko rozczarowuje. Zobaczymy jutro po dniu poza zamkniętym pudełkiem. Ale gdy wskazówki nie błyszczą Trident nie wygląda gorzej. Może nawet bardziej oldschoolowo. Postaram się to uchwycić na fotkach. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  24. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  25. Za chwilkę. Pranie musiałem rozwiesić. I w dobrego światła poszukać. Znalazłem w łazience. Na żywo ciut lepiej się prezentuje. I proszę się nie sugerować rozmiarami. Na zdjęciu, przez przybliżenie, zegarek wydaje się dużo większy na nadgarstku. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.