Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. Bardzo fajny ten Pan. A jakby jeszcze miał nieco wyższe WR to byłaby bomba. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  2. Dziękuję Mariusz.:-)Powiem szczerze, że nie pamiętam kiedy tak cieszyłem się z powodu nowego zegarka. Czekam aż Nautical wróci z wymiany uszczelek i zrobię obu zegarkom wspólne zdjęcie porównawcze. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  3. No to mniej więcej by się zgadzało. Problem jest teraz taki, że konkurencja dla Vulcain się zrobiła. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  4. Happy, happy. Tak, że szkiełko zapomniałem przeczyscić. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  5. Nie było aż tak źle. Zdecydowanie drożej niż używki z datą ale też znacząco taniej niż salonowa cena obecnego modelu. Więc zadowolony jestem. :-) Grzegorz to używany egzemplarz. Nówek na rynku chyba nie ma. :-( Z tego co widzę to jest z dystrybucji japońskiej. Pełny kompket ale brakuje jednej książeczki. Z instrukcją. Jest w świetnym stanie i na doskonałym chodzie ale trzeba chyba będzie to oddać na serwis. Jest 2011roku i dotychczasowy właściciel twierdzi, że nie było przy nim do tej pory nic robione. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  6. @ajsek @proki1971 Dzięki koledzy. Od rana jestem naprawdę szczęśliwy. :-) To jeszcze nadgarstkowe. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  7. Wiedziałem, że to prędzej czy później nastąpi. No i stało się. Pilot dostał do towarzystwa nurka. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  8. Ogólnie podoba mi się. Klimatyczny jest. Jednak wskazówka GMT jest za duża. Dziwnie to wygląda. Na zdjęciach, które widziałem w sieci jeszcze gorzej. Może na żywo jest inaczej. Mieli fajny pomysł żeby ja wyróżnić ale chyba ich poniosło. Zupełnie przyćmiewa główne wskazówki które są duzym atutem Vintage Divera. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  9. Zgadzam się prawie ze wszystkimi dotychczasowymi propozycjami. Dorzucilbym jednak jeszcze coś bardziej kolorowego. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  10. Korzystając z pięknej słonecznej pogody cały dzień w pracy. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  11. PistolPete

    Vratislavia

    Dziękuję. :-) Tymczasem jeszcze jedna fotka z tym paskiem wystawiona kiedyś do wątku "Jaki zegarek masz dziś...." Mam jeszcze jedną ideę ale muszę przemyśleć aby nie przedobrzyć. ;-) Lekka modyfikacja niebieskiego. Miałem kiedyś taki, też 20mm, ale niestety go nierozważnie oddalem. No i muszę przyznać, że Pan-Africa też kusi. Nie tylko tarczą ale i ciekawym potencjałem paskowym. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  12. Dzięki koledzy. Teraz coraz mocniej się zastanawiam nad kompanem dla niego w postaci LLD. Mimo, że to będzie konkurencja dla Nauticala... Mariusz, dziękuję. Zegarek naprawdę ma super "klimat". Myślę o jakimś vinatage'owym pasku dla niego. 1935 niby jest taki elegancki ale zdaje mi się, że wcale taki nie musi być. Tym bardziej jak się spojrzy na pierwowzór. EDIT. Można się czepić daty (choć na ręku LIVE nie rzuca się aż tak w oczy) i 3 ATM. Jednak do tego drugiego Longin troche przyzwyczaił. Wiem Grzegorz, że miałeś. Mocno mnie nim kusiłeś. Prawie z sukcesem. :-)
  13. Kusił, kusił aż w końcu nie mogłem się oprzeć. :-) Tym bardziej, że to chyba koniec tego modelu według nowego katalogu. A szkoda... Szybkie komórkowe. O dacie zapomniałem ale wskazówki ustawione jak trzeba. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  14. Zapomniałem datę nastawić. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  15. PistolPete

    Vratislavia

    Wow! Mega fotka. Tymczasem VC Rocznicowy. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  16. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  17. W drodze... Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  18. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  19. Moim zdaniem fajnie wygląda. Przynajmniej na powyższych zdjęciach. Ale tu nie bardzo za parę widać a ja nie jestem obiektywny bo bardzo lubię ten model bransolety. Dałbyś radę jeszcze inne ujęcia wstawić? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  20. Dziękuję. Mnie akurat to bezceremonialne, żeby nie powiedzieć dosadniej, naśladownictwo Steinharta przez wiele lat radziło.Ocean One Vintage GMT chyba akurat wzoruje się na Rolexowym EX1655. Rolex obecnie nie produkuje tego modelu a ja od dluzszego czasu na niego "choruję". Na vintage'owe egzemplarze mnie nie stać i pewnie tak pozostanie. Dlatego, mimo iż unikam tzw. homage, zdecydowałem się na Steinharta. :-) A szukałem czegoś na wakacje i nie tylko. Do "ściachania" ale też z GMT. Póki co nie mam do czego się przyczepić. No prawie ;-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  21. Ostatni urlopowy wieczór. A od jutra w pracy GMT jak znalazł. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  22. Dotarło do mnie, że do 1655 raczej nigdy nie dozbieram więc dzisiaj tak. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  23. Przez długi czas tak miałem ale coś mi się przestawiło i to "spasowanie" zaczęło mi się podobać. Explorer jest jednym z tych co mąci w głowie. Biała II-ka :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  24. Hahaha! Przez przypadek u miejscowego zegarmistrza znalazłem mój egzemplarz Rangera, który "pogoniłem" w zeszłym roku. W zasadzie dałem w rozliczenie jednemu handlarzowi a znalazłem u drugiego. Stan nadal igła. Dałem sobie czas na zastanowienie do jutra rano. Stęskniłem się za Rangerem ale w głowie siedzą też inne pomysły. Jedyna pamiątkową fotka jaką mam.
  25. PistolPete

    Vratislavia

    Na nowym pasku. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.