Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. W punkt. Jednej firmie częściowo, ale tylko tyle, jestem w stanie to wybaczyć Ogólnie to gorączki dostaję jak widzę datę w pozycji 4-5. W przypadku tej Monzy okienko daty jest nieco ukryte (kolorystyka) więc nie nie razi. Ale jednak widoczne. ;-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  2. Też myślę, że to kwestia przyzwyczajenia. Niemniej niebieskiego Silverstone'a do Monaco raczej nie będę brać. Zastanowię się ewentualnie nad brązem. Zapomniałem jeszcze napisać, że u jednego zegarmistrza znalazłem Monzę CR5112 na El Primero. Tylko z pośpiechu zdjęć nie porobiłem. Może nadrobię w poniedziałek. Sam nie wiem do końca co myśleć o tym modelu. Ogólnie bardzo mi się podoba tylko na ręku sprawia wrażenie dość filigranowego. Fotka nie moja tylko z netów ale postaram się jakieś zrobić po weekendzie. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  3. Zegarek z krótkoterminowej podmianki z kolegą Breitlingowcem. Boże jakie to wielkie i ciężki! Zegarek zdecydowanie z tych tak zwannych "obronnych". ;-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  4. Na ręku wczoraj ale z uwagi na awarię Tapatalka zdjęcie dziś. Wielkie bydlę. Zegarek z krótkoterminowej podmianki z kolegą Breitlingowcem. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  5. Naprawili. To teraz same fotki. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  6. Tomek fajny wiewór. Co to za zwierzę? Skoczek jakiś pustynny czy coś? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  7. Wczoraj wybrałem się na przymiarkę Hueuera Silverstone'a a takze w poszukiwaniu nowej Autavii. Pierwszy punkt udało się zrealizować drugiego już niestety nie. Żeby nie tracić czasu przymierzyłem kilka innych modeli. Przy okazji okazało się, że "stara miłość" nie rdzewieje i Milgauss z powrotem trafił na 1 miejsce na liście życzeń. Zacząłem się nawet zastanawiać czy wreszcie nie podjąć tej "odważnej" decyzji, zmniejszyć nieco kolekcję i sięgnąć po ten uwielbiany przeze mnie od lat zegarek. Explorer II też fajna opcja jednak na drugim miejscu. Tylko tu pada pytanie biały czy czarny. EDIT: Niestety nie jestem w stanie mimo uporczywych prób przez Tapatalka zdjęć wstawić. Spróbuję później. :-)
  8. Szukałem wczoraj nowej Autavii w sklepach i niestety w żadnym jej nie mieli. A przynajmniej w tych, do których zajrzałem. Postaram się w weekend przejść do innych miejsc. Tymczasem przymierzyłem niebieskiego Silverstone'a. Z 2011r. Nie noszony. Przymiarka nie wyszła źle, przynajmniej moim zdaniem. Problemem jest, zgodnie z przewidywaniami, grubość w rogach. Muszę się zastanowić. Model mi się spodobał ale jeżeli już brać to chyba brąz. Niebieskie Monaco wystarczy. No i czy warto brać drugie Chrono na DD. Edit: Pasek od Silverstone'a dość mocno ściskał rękę. Nie chciało mi się zapięcia przestawiać. O... i mieli w tym sklepie starszą Autavię. Ref to chyba CY2111. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  9. U mnie też był w koszyku. Cieszę się, że jednak na Vintage'a poczekałem. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  10. Zdjęcie nie moje ale z internetów. Fajna patyna. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  11. Dziękuję. Przyjrzę się tym Autaviom. Może uda się jutro bo na żywo ich jeszcze nie widziałem. Szkoda tylko, że ta jasna jest o tyle droższa. :-( Zdecydowanie bardziej mi się podoba. Z Silverstone'em może być jak piszecie. Za duży bo co do stylistyki to nie mam zastrzeżeń. Monza to z kolie obawa o powłokę. Zobaczymy co wyjdzie. Popatrzę. Najwyżej płynnie przejdziemy do planu B. Trzeba będzie się czegoś z kolekcji pozbyć ale tym będę się martwił jak obrany zostanie nowy cel. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  12. Nie. To większa 45,5. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  13. @ledr To już niedługo. :-) Z tego co pamiętam to miało być chyba mid-June. Ciekaw jestem zestawienia z Aquisem. No i myślę sobie czy nie trzeba było od razu, tak jak Ty, zamówić na gumie. Pasek zawsze łatwiej domowić. @tts Rozumiem. Z tym Hitchcockiem to tak z sympatii. :-) Trzymam kciuki za zakup. Postaram się podsumować i coś napisać. Jednak pewnie nie wcześniej niż w weekend. Ponoszę Tridenta przez najbliższe dni, żeby mieć świeże wrażenia. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  14. Dzięki. Zdaję sobie sprawę, że rozmiar Silverstone'a może okazać się tak zwanym "show stopperem". Niby "tylko" 42, niby zaokrąglone ale jednak to kwadrat. Trzeba sprawdzić. W rzeczywistości Monaco u mnie na ręku nie wygląda na takie duże jak na zdjeciach- kwestia ogniskowej i odleglosci- ale mimo 39mm to Monaco nie jest optycznie małym zegarekiem. Najwyżej przymierzę Silverstone'a i czar pryśnie. Co do Monzy to też wolałbym ją w stali i zgadzam się w pewnej mierze co do twoich uwag. Jednak na żywo zegarek bardzo mi się spodobał. Zwykle nie cierpię czarnych kopert, chociaż ta daje fajny połysk. Wydają mi się takie plastikowe. Jednak u Monzy aż tak mi to nie przeszkadza. Większy problem mam z potencjalnym zadrapaniem powłoki DLC i samym tytanem. To ostatnie potęguje wrażenie obcowania z plastikiem. Za to tarcza dla mnie jest prze-świetna. Taki "Knight Rider". Wybaczcie tę uwagę. :-) Jeszcze raz spojrzę na Autavię. Myślę, że warto. Zerkałem też na vintage'owe Camaro (są bajeczne), Carrery, Montreale... Fajnie mieć zegarek z historią ale obawiam się, że mam za małą wiedzę. Boję się że przez swoja ignorancję w tym temacie mogę się w coś wpakować. Jak z zabytkowymi samochodami. :-) Myślę że taką przygodę lepiej planować krok po kroku. @souls_hunter Podoba mi się to podejście. Serio. Tyle, że musieliby mi do tego potrojnego kompletu ten jeans dorzucić gratis bo pewnie już by mi na portki nie starczyło. ;-) Tym bardziej że o ile się nie mylę to nie są egzemplarze z "ostatnich lat". Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  15. Tomku, jak u Hitchcocka. Najpierw trzęsienie ziemi a potem napięcie tylko rośnie.. ;-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  16. Dziękuję. Miło mi. Manual to jednak ma charakter. Chociaż zawsze mam problem z pełnym nakręceniem. Za ostrożny chyba jestem. @tts No to teraz będziemy Cię ciągnąć za jezyk. Co? Co? No weź powiedz. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  17. Trzeba obejrzeć na żywo. Rendery mi się podobały. Pierwsze zdjecia w sieci już nie tak bardzo ale zaryzykowalem i jak otworzyłem pudełko to na twarzy pojawił się uśmiech. Jako że wciąż jestem zakupem podekscytowany to dwie kolejne fotki. 1. Dodałem trochę dramaturgii ale bez przesadniej manipulacji. Kolorystyka tarczy zachowana. 2. C65 w swoim doborowym towarzystwie- "Nurkowych ręcznych naciągaczy". I nawet nieco vintage'owych. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka P.S. Rozmiarowo to się przedstawia tak: 42/41/44.
  18. @souls_hunter Wielkie dzięki za fotke. Teraz nie będę mógł spać. Tylko będę dumać. ;-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  19. Dziękuję ale to fabryczny od CW. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  20. Dla mnie mocarz. Uwielbiam tego Sinna. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  21. Desmo a masz na myśli nową czy vintage'a?Te nowe fajne są, zwłaszcza biała Jack Heuer 85th Anniversary Edition. Jednak Monza (jeden z niewielu czarnych zegarków jakie akceptuję) i Silverstone bardziej mi podchodzą przez wyjątkowy kształt koperty. Myślałem też o Carrera na El Primero ale to już w mniejszym stopniu Heritage. Może w środę podjadę przymierzyć tego niebieskiego Silverstone'a i będzie wiadomo czy na nadgarstku to wygląda tak jak sobie wyobrażam. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  22. @Muzzy oczywiście, że dobrze wygląda. To czarny pasek czy wpadający w granat? Koledzy o ten Silverstone poważnie pytałem. W glowie pojawiły się 3 nowe koncepcje. Jedną z nich jest dokupienie do Monaco "brata" lub "siostry" w klimacie moto. A więc Silverstone lub Monza. Ktoś może ma coś do powiedzenia na temat Silverstone ? :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  23. Oldschoolowa 2500ka. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  24. @tymancjo Dzięki. Według mnie naprawdę z tym modelem pokazali się jak z najlepszej strony. Kazali tyle czekać. Warto było. @artooro To prawda. Rozmiar koperty i L2L jest swietnie wypośrodkowany. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  25. @pawelb29 @ledr Dziś poszła seria zdjęć o "tuż przed drugą" to się nią dzielę. Kolor niebieskiej tarczy jest bardzo fajny ale niejednoznaczny. Ogólnie to taki klasyczny jeans. Ale zmienia bardzo odcienie. Na pierwszym zdjęciu założona lekka winieta. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.