Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. [emoji38] Nie. Wszystko w porządku. Tylko później z pracy wróciłem, zaczęło już się ściemniać więc z przyzwoitych fotek nici. I tak sobie żartowałem. Pomyślałem, że rano fotki zrobię.Mogę teraz coś w kuchni pstryknać komórką ale to nie odda fajności zegarka. Ale jak mus... Tak na szybko. Pierwsze wrażenia bardzo na plus. Zaskoczony trochę jestem rozmiarem. Wygląda na mniejszy niz nominalnie (pewnie przez cienki bezel) ale podoba mi się to. Odcień niebieskiego bardzo przyjemny. Vintage'owy ale jak dobrze padnie światło to nabiera sporo życia. Metalowe wskazówki robią swoją robotę. Nawet teraz w pół-mroku na balkonie. Niestety nie mogę powiedzieć żeby luma ostro dawała po oczach. Jutro zrobię drugi test. Cieniutki jest! I fajnie leży na nadgarstku. Bardzo przyjemnie nakręca się i ustawia czas. Żadnych niepokojących luzie w koronce. Pierwsze wrażenie pozytywne. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  2. Wojownik przybył. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  3. Biały datownik z pewnościa nie jest największym atutem czarnej wersji Spirita. Ja w ogóle nie przepadam za datownikami ale tu jezeli już to bardziej pasowałby czarny z białymi cyframi. W białym Spirit Chrono jest np. biała data an nie czarna. Na żywo biała data trochę rzuca się w oczy ale ja już się do niej przyzwyczaiłem. Zdecydowanie gorzej zaprojektowane datowniki widywałem. A czemu tak zrobili? Nie wiem. Może mieli koncepcje zrównoważenia logo na 12-tej? Kto wie.
  4. Dziękuję. To bardzo wdzieczny i klimatyczny zegarek. Jedna z moich pierwszych zegarkowych miłości. Latami dreptałem za Spiritem (nie SpirYtem). Niestety ostatnio rzadko go noszę. A czemu czołg?
  5. Nie. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  6. Dokładnie! Jeden z podstawowych argumentów. Można się nim nie kierować ale przy pewnych rozterkach zegarowych nie należy o nim zapominać. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  7. W tym przypadku może i racja. Czarny AR może być "lepszy". Ceramika na bezelu jednak dużo zmienia. Miałem w głowie wersję że stalowym bezelem. Jak kolegą napisał F1 też ma swoje zalety. Np cenę ale nie tylko. Mnie ogólnie podoba się design tego modelu. Wszystko zależy w jakich warunkach będziesz nosił zegarek i jak bardzo chcesz na niego, powiedzmy, uważać. A jak się nie możesz zdecydować to rzuć monetą bo czasami takie rozterki (doskonale je rozumiem) mogą się ciągnąć w nieskończoność A właściwego rozwiązania na końcu nie będzie. Dlatego też mamy taki wybór wśród zegarków. Jeżeli chcesz oprzeć się na opinii kolegów to sugestie są jasne. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  8. Ja zagłosuję na 3-ke. Może są i ładniejsze odcienie niebieskiego w przyrodzie ale ten jest całkiem całkiem. Nie przesadzałbym tez z tą uniwersalnością. A moze raczej jej brakiem w przypadku niebieskiego. Nie bedzie sie z niczym gryzł.
  9. Spirit przeleżał trochę w pudełku więc trzeba było go dziś przewietrzyć. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  10. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  11. Dziękuję. Bransoleta jest naprawdę dbardzo obrze wykonana ale ja myślę o dodatkowej gumie. I zatęskniło mi się za BB.
  12. Pobudka! Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  13. Bondowo. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  14. Firma miała poważne problemy jakiś czas temu. Podobno wyszli z nich. Dalej funkcjonują. Może i zbyt wesoło u nich nie jest ale działają. Oficjalny profil na FB jest dość aktywny. Z tego co pamiętam to cała firma zatrudnia tylko kilkanaście osob. Ciężko jest więc rokować co przyniesie przyszłość. Może przetrwają. :-) Oby. Zegarmistrz zapewnił mnie natomiast, że jeżeli chodzi o części do mechanizmu Cricket to nie ma co się martwić. Starczy ich na lata. Tymczasem ja chętnie przytuliłbym dwa inne Vulcainy: -50s Presidents Watch Tradition -Aviator Instrument Chrono Ale nie w oficjalnej cenie. :-( Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  15. Pasek jest szyty na miarę. Przesłałem Ci namiary przez PW. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  16. I o to chodziło. Chociaż nie pomyślałem o tym by wspomnieć, że skóra barwiona. Będę pamiętał na przyszłość. Ale skórka ciekawa trzeba przyznać.
  17. Pasek wcale nie jest gruby. Może tak na fotkach wyglada. To jest jesiotr plus podszycie. Razem ze 3,5-4mm. Według mnie żółtawe paski pasują do Nauticala. Ja też lubię czarne i brązowe skóry, klasyki, ale czasem wydaje mi się, że trzeba się przełamać. To nie jest żadna limitacja.
  18. Bingo! Wyłożyłem się jak Stierlitz. Bravo @denver47! A że było blisko to też nagroda. Napiszę do was koledzy na PM.
  19. @Sanik na prowadzeniu. Gorąco, gorąco!!! Też blisko. Chyba ryba :-) Lisner tyż nie. Podobno szlachetny gatunek. Nic wiecej nie powiem... Mogę rzucić koło ratunkowe. Ale chyba lepiej już nie. Zróbmy tak- Jeśli do 17:00 ktoś zgadnie to będzie nagroda. Serio,. Dla rozruszenia wątku choćby.
  20. @dopeman To tablica dekompresyjna dla nurków bazująca na danych z 1961r. Tak samo jak oryginalny (pierwowzór) Nautical z tegoż roku, z którym obecnie produkowany model jest prawie identyczny. Ciekawostką jest to, że dolna koronka służy do przesuwania całej tarczy aby znaleźć właściwe dane w okienku Znaczy się okienko wędruje. A nie na odwrót. Po odrobinę wiecej info zapraszam do wątku, niestety mizernego muszę przyznać, o Vulcain. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  21. Na Crazy Horse od Filipa. I jak tu nie kochać PAMa. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  22. Chyba powinienem wcześniej wyjaśnić, że żółta barwa nie jest naturalna. To efekt barwienia. Ale dzięki temu było może ciekawiej. To nie żabka ani inny plaz lub nawet gad. Ale z tą żabką już znacznie blizej. Podpowiedź: H2O [emoji848] Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  23. Dziękuję. A ja muszę przyznać, że twoja fotka to pierwsza liga. [emoji106]I bardzo fajny zegarek. Ciekawa koperta. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  24. Wstawiłem już do wątku "Jaki zegarek masz..." ale proszę. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka Podpowiem z tego też nie. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.