Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  2. Zdaje sobie sprawę, że ML nie cieszy się na forum jakimś specjalnym uznaniem ale Pontos to naprawdę fajny i świetnie wykonany zegar. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  3. No... jestem pod wielkim wrażeniem. Brawo CW!!! Brakuje mi tylko większego wyboru wersji kolorystycznych np. kremowego ale i tak jest super. Też czekałem na Vintage Divera ale nie wytrzymałem ciśnienia. Nad tym C5 jednak warto się zastanowić. ;-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  4. Wielkie dzięki koledzy! Nie spodziewałem sie tego. Gdybym wiedział, że tak bedzie to ustawiłbym reklamowo wskazówki i wyeksponował 11-tkową koronkę. @desmo Cóż zrobić takie zwariowane czasy nastały. @Tomaszek Zobaczymy. Udało sie z Hamiltonem Intramatic na stronę www to moze kiedyś z Monaco. ;-)
  5. Gratuluję nowego nabytku. Bardzo fajna wersja Aquaracera. Ja też się pochwalę. Mam nadzieję, że koledzy nie będę mieli mi za złe ani nie posądzą mnie o brak skromności ale tak się cieszę. Udało się przebić z komórkowym zdjęciem zrobionym przy świątecznym stole na oficjalne Instagramowe konto TAGa. Radocha :-) :-) :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  6. No nie jest trójwymiarowo jak w sandwichu, jezeli o to Ci chodzi. Zwykłe malowane indeksy. Toteż aż tak płasko znowu też nie jest. Z tego co wiem to w 560-ce i innych "niższych" modelach od 2016r. nie stosują tarcz typu sandwich. Jeżeli szukasz koniecznie sandwicha to chyba jednak musiś rozejrzeć się sa starszą sztuką. Też chciałem sandwicha ale oferta była na tyle ciekawa, że przełknąłem i te malowane indeksy. Zadowolony jestem. Uśmiejesz się ale do tej pory nie nakręcałem 560-ki na full. Nie chciało mi się tyle kręcić. :-) Spróbowałem teraz i pod koniec nakręcania wyczuwalny był silny opór. Więc dałem sobie spokój z dalszym kręceniem koronki. Może zbyt ostrozny jestem. Zobacze na ile udało się naciągnąć rezerwę za parę dni. @Muzzy Gratulacje. Pokaż, proszę, więcej fotek. :-)
  7. Prosta i pokorna 560ka. Nie sandwich ale ma swoje plusy. Dla mnie nawet po kilku miesiącach noszenia zaskoczeniem, po założeniu na rękę PAMa, jest "żywa" luma. Wystarczy byle półcień aby zaczęła świecić Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  8. Filipie, ale to tylko mnie pozostaje podziękować. Niesamowita robota. Tym bardziej, że na montaż jeszcze czeka Struś i Crazy Horse. :-) Temu kajmanowi niełatwo jest zrobić zdjęcie, zwłaszcza jak się nie chce rostawiać sprzętu, tak aby wydobyć tę naturalną tropikalną zieleń. I jeszcze jedno bardziej podświetlone zdjęcie tak aby pasek nie pozostał w cieniu. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  9. Sausage'owa 560-ka na jednym z pasków od Filipa.Tu na zielonym kajmanie. Zdjęcie pstrykane komórką i niestety nie oddaje dokładnie barw. W rzeczywistości zieleń paska i beżowe przeszycia fajnie współgrają z indeksami, zmieniającymi kolor z beżowego po zielony. W zasadzie luma jest tak mocna, że indeksy prawie cały czas, no może poza momentami na pełnym słońcu, świecą na lekko zielonkawo. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  10. I wersja bezglutenowa czyli sama "kiełbaska" bez pieczywa. ;-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  11. No owszem tłuściutki jest. Tyle że na papierze. Ciekaw jestem jak się nosi. Z doświadczenia wiem, że nie zawsze ma to przełożenie na ręku (np. Nautical). Tak czy inaczej myślałem o sezonie wiosenno-letnim. Więc krótkie rękawy. ;-)A ten Bronze...? Szkoda trochę braku fal na tarczy... ;-( Nie jestem przekonany do gładkiego granatu na blacie w tej całej koncepcji. Niby braz i granat są super. Trochę vintage'owo. Ale gdzie te fale? Trzeba jednak zobaczyć na żywo. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  12. Ja też szukam i szukam i nic nowego na temat nadchodzącego Vinatge Divera nie znalazłem. Chyba że żle szukam. A przyznam, że po pierwsze primo zajawka z magazynu bardzo mi się spodobała a po drugie primo brakuje mi jakiegoś Tridenta. Nie licząc, jednak ciut zamałą jak na moją rekę, 38-kę żony. Wasze zdjęcia koledzy tylko potęgują tę nostalgię za Trójzębem. Podczas całej tej zimowej wyprzedaży miotałem się czy jednak nie "pociagnąć za spust" ale chyba jednak poczekam na ten nowy model. ;-) Chyba. Z tego co pamiętam to zapowiadali Vinatge Divera na wiosnę. Tak gdzieś kiedyś wyczytałem. A czy któryś z kolegów miał może już do czynienia z Tridentem Chrono (wiem troche drogo ale fajny jest) lub Bronze?
  13. Dziękuję. W tej kostce rzeczywiście jest moc. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  14. Mimo mocnej konkurencji, ostatnio zdecydowanie mój faworyt. [emoji170] Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  15. Jak będę już jeździł GranTurismo to pozwolę sobie na tę odrobinę nonszalancji. ;-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  16. Ciężko wcisnąć pod mankiet ale daje radę. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  17. Charakterny. Gratulacje! Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  18. Również nie mogę zarzucić Monaco, jakoby nosiło się niewygodnie. Napewno sprawia wrażenie lekko grubszego ale to chyba efekt kostki i jej powierzchni. Z pewnością nie jest to dyskretny zegarek. Nie tylko wizualnie. Zdecydowanie czuć jego obecność na nadgarstku. Nie chodzi mi również o wage. Mnie to nie tylko nie przeszkadza a nawet się podoba. Zresztą nie mam osobiscie problemów z większymi gabarytowo zegarkami. I muszę przyznać, że nie pamiętam abym kiedykolwiek narzekał na wygodę jakiegoś zegarka. Więc może nie jestem w tym temacie miarodajny.;-) No ale mi nic się nie wbija ani mnie nie uwiera. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  19. Nie miałem nic istotnego do wniesienia do tematu to nie odpowiadałem. Na Escobarstraps natchnałem się już jakiś czas temu na Instagramie. Też jestem zainteresowany jakością tych pasków. Mnie jednak wpadł w oko New Red. Niemniej sprzedawca wydaje się ostatnio mniej aktywny. ? Trzeba by może do niego napisać. Jak pisał kolegą musisz sam przetestować albo poczekasz trochę i może ja się pierwszy skuszę. O Toshi też słyszałem same dobre rzeczy. Godne polecenia (piszę z wlasnego doswiadczenia) są też paski Comat Strap i SNRP. Jednak cenowo to inna liga. No i cło/ VAT wypada doliczyć. Albo też Kyros Straps z Europy. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  20. Też zauważyłem ten poważny mankament. Ale chyba bym mógł z nim jakoś żyć. Jeszcze raz gratulacje za ten "projekt". Zazdrosny się zrobiłem. ;-) I zacząłem myśleć... Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  21. I to jaka! Świetna robota! Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  22. Trudny wybór...Sam miałem podobny ból głowy.Ten niebieski w 2111 jest jednym z ładniejszych jakie widziałem w zegarkach. Ale z drugiej strony 211P jest tak wyjątkowe. Mógłbym jeszcze się rozpisywać ... Na Monaco chorowalem. Oj długo, i zawsze, niestety, mi jakoś umykało. Forumowi koledzy mi świadkami. :-) Gdyby mi przyszło kupić Monaco sprzed 211P, pomijając limitktę, kupiłbym. Potem zacząłem myśleć czy chcę/ potrzebuję zegarka z pięknie niebieską tarczą (uwielbiam takie) czy kultową, może to nie za duże słowo, kostkę. Postanowiłem pięknego błękitu szukać potem. Moja decyzja. Czy słuszna czas pokaże. Ale niektórzy koledzy robili inaczej. ;-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  23. Wiadomo było, że będą dwa obozy.Zależy czego szukasz. CAW2111 charakteryzuje się piękną błękitną tarczą. Połyskujacą a przez to bardziej, powiedzmy, przykłuwajacą wzrok. Kolor też świetnie współgra z resztą zegarka. To by było na tyle. ;-) CAW211P to natomiast klimat retro w całej okazałości. Z tego modelu aż bije atmosferą motosportu lat 70. Przez położenie koronki ten model też zwraca na siebie uwagę. Może nie jak CAW2111 ale jednak też. Tyle że ciut dykretniej. Mnie dodatkowo bardziej podoba się ułożenie indeksów w CAW211P. Uwazam je za zdecydowanie bardziej "naturalne" dla kwadratowej koperty. Żadna kwadratura koła. W mojej opinii to jeden z atutów Heuera. Mniej osób zwraca uwagę na mocniejsze elementy czerwone w wersji CAW211P. To dla mnie też plus. Odżywia to zegarek jeżeli komuś brakuje wigoru niebieskiego z TAGa. Ciekawsze wskazówki następne. A co do samego niebieskiego w tej wersji, to wcale nie jest nudny. Zależnie od światła, dobra nie jak w mieniącym się CAW2111, ale też ciekawie zmienia kolor. Od ciemno- niebieskiego przez sprany jeansowy po taki wchodzący bardzo delikatnie w zielonkawe odcienie. Brak TAG na tarczy. ;-) Podsumowując zdecydowanie Heuer. Jak już kolegą wcześniej napisał, chyba o to w tej całej kosce chodzi. :-) Na koniec przyznam, że obie wersje są najzwyczajniej świetne. Tu nie popelnisz błędu.Jednak mnie osobiście przypadł do gustu bardziej model wzorujacy się na oryginale niż stuningowana, aczkolwiek atrakcyjna, wizja Monaco. Edit: Odnośnie indeksów. W Heuerze ciekawiej i efektywniej wypełniają geometryczna różnice pomiędzy kołem a kwadratem. To jest pomysł. Może stary ale sprawdzony. Nie ma co kombinować. ;-) I jeszcze pasek. Mnie się podoba ten rally z Heuera. Ciężko mi wyobrazić sobie to niego Croco (ale nigdy nie mówię nie). Jak też TAG na vintage'owym rally też nie będzie to samo. TAG jest piękny ale pozbawiony nieco klimatu moto a zwłaszcza retro. Więc należy wrócić do pierwszego pytania w poście. :-) Edit2: Położenie koronki. Według mnie w C11 jest niezwykle "seksowne". Jednak nastawienie czasu/ daty wymaga trochę przyzwyczajenia. Mnie to zajmuje trochę czasu. Plus od czasu do czasu odruchów założenie zegarka do góry nogami. ;-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  24. Kostka. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  25. Genialny jest! Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.