Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. Dziękuję! Ja też brałem pod uwagę obie wersje. Twoja ma genialny odcień niebieskiego. Piękny kolor (jeden z ładniejszych "zegarkowych" niebieskich) i piękny zegarek. Pojedynek był zacięty. :-)U mnie jednak przeważyła potrzeba zegarka w klimacie lat 70tych. A Calibre 11 i sprany jeans mi to zagwarantował. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  2. Obłędna to mało powiedziane. Moje gratulacje! Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  3. Radek, czepiasz się. No wiesz... To pewnie z roztrzęsienia. Jednak napisał(a?) "około" 50h. I "Asian" Unitas. ;-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  4. Piękny! Na pocieszenie, ja niestety Massdrop też przegapiłem. ;-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  5. Fizycznie nie, ale psychologicznie jestem na to przygotowany. ;-)Tylko decyzję ciężko podjąć. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  6. Przyznam, że jeżeli chodzi o rozmiary, to przez geometrię, zegarek sięga akceptowalnej przeze mnie granicy. Bardziej uderzająca jest grubość.Niby nienadzwyczajna ale jednak kostka robi swoje. A nadgarstek mam 18,5cm. Natomiast co do koronki i pseudo Calibre11 to jest właśnie to coś, co mnie "kreciło". Chociaż muszę przyznać, że dziwnie się czas nastawia. Nie mówiąc już o zakładaniu zegarka do góry nogami. ;-) Ale ja lubię nieco niestandardowe, na dzisiejsze czasy, zegarki. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  7. Dzięki Greg! Dobrze wiesz jak na niego chorowalem. ;-) No i jest. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  8. Serdecznie dziękuję. Muszę przyznać, że Monaco (a zwłaszcza ta wersja "retro") długo chodziło mi po głowie. Jednak ciągle coś stawało na drodze albo to podpokusił inny zegarek. Fajnie mieć znów jakąś kostkę i coś niebieskiego. Oj "wybija się" ten zegarek. :-)A czy któryś z kolegów miał może do czynienia z bransoletą BA0780, panującą do Monaco? Chodzi mi o jakość i wygodę. Wiem, wiem Monaco najlepiej na pasku (tym też się zajmę) ale mam tak, że jak bransoleta jest dostępna to musi być w zestawie. No może z pewnymi wyjątkami. ;-) Tym bardziej, że w przypadku Monaco to wcale nie taki "duży", w porównaniu do konkurencji, wydatek. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  9. Ani data właściwa ani zdjęcie przyzwoitej jakości ale za to upragniona kostka wreszcie na nagarstku. Od razu po wypakowaniu. Cieszy. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  10. Myślę, że zestaw fajnie zagra. Zegarek i pasek mają się dobrze uzupełniać a nie tylko do siebie pasować. ;-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  11. Jasne. Tak tylko napisałem. Jednak nigdy nie wiadomo jakie nowe pomysły zegarkowe się zrodzą. A co do Nauticala miałeś 100% racji. Dobrze jednak kogoś mądrego posłuchać. Nauticala moge polecić z całego serce. Co prawda niektórym może przeszkadzać bardzo wypukły hesalit (ja mimo, przyznam umiarkowanego, noszenia na chwile obecną nie zauważyłem zadrapań). Druga kwestia to czytelność odczytu czasu. Wymaga to odrobiny przywyczajenia do tarczy. No i właściwe ustawienie samej, obrotowej, tarczy też pomaga. Poza tym ciągle zapatrzony jestem w ten zegarek. To chyba model, który nachetniej oglądam. Ot tak sobie, żeby tylko na niego popatrzeć. Jak @tts napisał to trochę taka perełka. Słusznie. Koniecznie muszę się rozejrzeć za taką klamrą "V".
  12. Wiem, wiem. Ciepliwie czekam. Tylko jak człowiek ogląda zdjęcia tak pieknych pasków to nogami zaczyna przebierać.
  13. Dziękuję. Oba piekne, ale w Nauticalu zafascynowało mnie to "coś" ekstra. Swoją drogą gratuluję L1954. Wyborny zegarek.
  14. Tego Chronorisa chętnie bym zobaczył na żywo. Rendery też wydawały mi się przesadzone ale skoro piszesz, że w realu nie traci na atrakcyjności to pewnie warto go obejrzeć. @dawid82 Widać są dwa obozy. :-) Dla mnie ten "stary" błyszczący, słoneczny czy też żywy niebieski jest piekny. Zegarek z taką tarczą również. Jednak taki odcień niebieskiego kompletnie pozbawia Monaco należytego klimatu retro lat 70-ych. A o to chodzi, przynajmniej według mnie, w tej kosce. Zresztą, to chyba jednak ten sprany jeansowy niebieski jest tak naprawdę tą starą wersją bo, jezeli chodzi o kolorystykę, jest najbardziej zbliżona do oryginału. Ta ceramiczna Carrera faktycznie robi wrażenie. Miałeś może okazje sprawdzić jak wygląda sprawa zakładania do niej innych pasków. Chodzi mi o tę Tag-ową maskownicę. Chociaż z drugiej strony ceramika mocno zawęża pole działania jeżeli chodzi o paski. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  15. Może kiedyś Nautical podąży tę samą drogą co Kontiki. Albo też Kontiki w odwrotnym kierunku. Nigdy nie wiadomo. ;-) @meehoo No przynajmniej jeszcze jeden Vulcain. Z tego co się orientuję to jest "na wyjsciu" ale i tak, jak najbardziej, się liczy. :-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  16. Co tu tak cicho? Gdzie te wszystkie Vulcainy się pochowały? Pokazywać się. Sam mam ten wątek ciągnąć? ;-) Takie dzisiejsze niby makro. Pstrykane telefonem i opracowane w LR na tymże aparacie. Trochę się da wyciągnąć ale niedoróbki, już nie do poprawienia, jednak zostają. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  17. Weekendowo w pracy. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka Bardzo dograna parka. Również kolorystycznie.
  18. Pełna wdzięku ta biało- złota Kontiki. Częściej ja musisz Tomku pokazywać. ;-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  19. Tyle ostatnio Moonwatch się w wątku przewija, że i mnie zrobiło się nostalgicznie. A że zdaje się, przez hosting, niektóre zdjęcia z kilku galerii zniknęły to jedno lub dwa tu. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  20. Wszystkie Moony, AT i PO fajne są. :-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  21. Ja tę niebieską Date widziałem na żywo i przyznam, że jest fantastyczna. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  22. Zgodzę się z kolegą golumiastym. SMPc niby ładna ale "coś" mnie w niej mocno przeszkadza. Zwłaszcza bransoleta. Wiem, wiem SMPc i Moon to dwa zupełnie inne zegarki. Ale to, ujmę to tak, to nie tylko zupełnie inne dyscypliny ale i inne ligi. Jeżeli miałby już być diver w podobnym przedziale cenowym to zdecydowanie BB. Bez mrugnięcia okiem. Inaczej Moon all the way. A tak w ogole to najlepsza jest Aqua Terra. ;-) Każdemu podoba sie cos innego i to jest super. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  23. Jarku, bardzo fajne zdjęcia. Zwłaszcza 3 (ale też 2 i 5). No piękny zegarek! Zawsze lubiłem Pandy a ta jest jedną z ładniejszych. Gratuluję. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.