A mnie bardzo się podoba ten nowy Trident. Chociaz pierwsza reakcja była może trochę w stylu "ale zaraz czekaj...". Myślę, że zarówno ja jak i wielu innych zniecierpliwionych mieliśmy konkretne osobiste oczekiwania. Mnie kilka detali zaskoczyło. Jednak zerkam na udostępnione przez CW fotki ponownie i zaczynam się przekonywać, że to pozytywne zaskoczenie. Projekt nie jest pozbawiony wad. Pierwsza z brzegu to logo. Ale w przypadku CW było to już nieraz wałkowane. Poza tym akurat w wersji Vintage napis "Krzysiek" nie jest tak straszny. Dla mnie super, że werk to ręczny naciąg. Brawo dla CW!!! Nie zgodzę się ze zdaniem, że ten projekt to takie sztuczne retro. Firma nie ma historii ale w tym przypadku tworząc ten model spisali się, według mnie, naprawdę nieźle. Osobiście bardziej w oko wpadła mi wersja niebieską jednak czarna też jest fajna. Kilkanaście tygodni temu nie wytrzymalem cisnienia i kupiłem innego divera bez rodowodu w "retro" stylu. ML Pontosa. Nie żałuję ale Vintage Trident według mnie jest, o ile nie świetny, przynajmniej jednym z lepszych pomysłów CW w ostatnim czasie. Trzeba będzie podjąć decyzję co robić. ;-) Dodam tylko jeszcze, że zdecydowanie na plus odbieram profil koperty, podziałkę na bezelu i, mimo że z reguły nie uważam to za idealne rozwiązanie, umiejscowienie 6ki i 12ki. No i bombowe " No Date". Yes!!! Jeżeli koronka nie jest zakręcana to tym lepiej. Jednak WR150 nie świadczy o wszystkim. Vulcain Nautical ma wszystkie 3 koronki wciskane. A przy okazji WR na poziomie 300m. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka