Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. [emoji23][emoji23] ale "Niet". Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  2. @brz Dziękuję. :-) A proszę. Z profilu i en face (jakość niestety gorsza ale więcej paska widac).Kolor jest w zasadzie bliższy temu na drugiej fotce. Nie do końca ogarniam BW w tym Galaxy. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  3. W nowych butach. [emoji16] Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  4. Nautical wskoczył wczoraj na nowy wyjątkowy pasek. Wyjatkowy bo z niezbyt często spotykanej skóry. Zagadka... zgadnie ktoś co to za skóra? Pierwsze zdjęcie skupione na Vulcaine a drugie tylko dla pokazanie paska. Tak przy okazji to Nautical chyba zostanie na tym pasku dłużej. Wymieniane pasków w tym modelu to dla mnie za każdym razem męczarnia. Z żadnym zegarkiem się tak nie namęczyłem Chyba, że taka pier**la jestem. Jednak muszę przyznać, iż teleskopy są bardzo blisko koperty. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  5. Dokładnie.Sama bransoleta mi się podoba i jest moim zdaniem ciekawa. Może przez to, że jest zupełnie inna. Jednak jak ktoś lubi pobawić się dla sportu paskami, to pojawia się tu duży problem. Być może rozwiązaniem jest pasek robiony na miarę. Jednak nie jestem przekonany czy to dobrze będzie wyglądać na Linku. Dla mnie osobiście to największa wada tego modelu. Natomiast w przypadku F1 to zupełnie nie przeszkadzają mi nawet modele kwarcowe. Bolączką Formuły, o ile nic się w ostatnim czasie nie zmieniło, jest mizerne zapięcie. Zwłaszcza ta cieniutka blaszka. To po prostu nie przystoi w zegarku takiej klasy. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  6. Ale za to jeszcze suwak jest. [emoji6] Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  7. No nie... Czad!!! @Genovese_ Gratuluję 510! Świetna jest. Również nastawiony byłem na 8 dniowca z małą sekundą ale po tym co teraz czytam odnośnie jego cen, to przekonuję się, że warto było odpuścić na rzecz 9-ki na tarczy. Też wciąż zastanawiam się nad Radiomirem jako następnym. Ale to długa historia i pewnie w końcu stanie się już legendą. :-( Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  8. Pewnie będzie... Z czasem znów zmienią logo. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  9. Racja. Po raz drugi. Jednak z tym to mają problem od dawien dawna. Mimo tego trzymają się tego napisu. ??? Według mnie to wada ale da się to przeżyć. ;-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  10. A mnie bardzo się podoba ten nowy Trident. Chociaz pierwsza reakcja była może trochę w stylu "ale zaraz czekaj...". Myślę, że zarówno ja jak i wielu innych zniecierpliwionych mieliśmy konkretne osobiste oczekiwania. Mnie kilka detali zaskoczyło. Jednak zerkam na udostępnione przez CW fotki ponownie i zaczynam się przekonywać, że to pozytywne zaskoczenie. Projekt nie jest pozbawiony wad. Pierwsza z brzegu to logo. Ale w przypadku CW było to już nieraz wałkowane. Poza tym akurat w wersji Vintage napis "Krzysiek" nie jest tak straszny. Dla mnie super, że werk to ręczny naciąg. Brawo dla CW!!! Nie zgodzę się ze zdaniem, że ten projekt to takie sztuczne retro. Firma nie ma historii ale w tym przypadku tworząc ten model spisali się, według mnie, naprawdę nieźle. Osobiście bardziej w oko wpadła mi wersja niebieską jednak czarna też jest fajna. Kilkanaście tygodni temu nie wytrzymalem cisnienia i kupiłem innego divera bez rodowodu w "retro" stylu. ML Pontosa. Nie żałuję ale Vintage Trident według mnie jest, o ile nie świetny, przynajmniej jednym z lepszych pomysłów CW w ostatnim czasie. Trzeba będzie podjąć decyzję co robić. ;-) Dodam tylko jeszcze, że zdecydowanie na plus odbieram profil koperty, podziałkę na bezelu i, mimo że z reguły nie uważam to za idealne rozwiązanie, umiejscowienie 6ki i 12ki. No i bombowe " No Date". Yes!!! Jeżeli koronka nie jest zakręcana to tym lepiej. Jednak WR150 nie świadczy o wszystkim. Vulcain Nautical ma wszystkie 3 koronki wciskane. A przy okazji WR na poziomie 300m. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  11. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  12. No być może... :-) Coś w tym jest. Najlepiej jednak cały pasek zobaczyć. Wtedy widać, że to nie kawałek "ciała" przeszczepiony.Ja jestem zachwycony! Postaram się z czasem o lepsze fotki. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka O tak. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  13. Zawsze byłem fanem baseball'a. Odkąd zrozumiałem jakie fajne paski dzięki temu można uszyć. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  14. Oj, dobry ten Pontos. Myślę nad paskiem do niego. Tymczasem nowe "ogumienie" do 560ki. Baseballowe. Z piłki ale jak się spodoba to sięgnę po rękawicę. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  15. W zasadzie dla sportu i rozrywki. Fajny mesh ale z Breitlinga to chyba jednak Navitimer. Kolega jest zagorzalym Breitlingowcem ale łakomym okiem zerka na moją PO. A tak każdy przez kilka dni bedzie happy. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  16. Kilkudniowa zamianka z kolegą. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  17. Gratulacje! Wyśmienita ta Monza. Oczarowany jestem tym modelem. Czasami chodzi mi po glowie szalony pomysł, żeby go dokupić do Monaco. To byłaby zgrana parka. :-) A jakby już zgrywać Monza z oldschoolowym samochodem to widziałbym jako kandydata, choć nieco starszego od Heuera, 33 Stradale. ;-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  18. Poczatkowo na opak zrozumialem. A teraz wszystko jasne. Zgadzam się. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  19. Hehehe. A ja Tomku liczyłem na udaną transakcję w drugą stronę. [emoji6] @artme Chory jestem na tę 425-kę. Lubię takie lekko tajemnicze tarcze. Zdziwiony byłem, że mimo rozmiaru bardzo przyzwoicie leży na nadgarstku. A czemu jako jedyny PAM? [emoji848] Serio pytam. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  20. Muzzy, genialny ten struś. [emoji106] Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  21. "Szalony kuń". [emoji108] Przeleżał trochę w pudełku bo zielony kajman jest tak genialny. Druga fotka chyba najlepiej oddaje rzeczywisty kolor paska. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  22. Ani wskazówki metalowe ani tarcza kanapkowa ale jednak cieszy. Na oku 425 i się łamię... Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  23. Balkonowe. [emoji3] Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  24. Dziś wreszcie pierwszy poważny powiew wiosny. Miło. [emoji4] Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  25. Co za dzień... głowa kwadratowa. :-( Nie tylko glowa na szczęście. :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.