Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Jak obecnie jest z dostępnością "budżetowych" automatycznych werków chrono? Seiko ma coś z serii 8R chyba. Próbowałeś kiedyś skalkulować cenę chrono z automatem?


Jaka cena wychodzi z chińskim ST1902 z manualnym naciągiem można się zorientować.

Edytowane przez tarant

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to chrono wyszło - dużo jeszcze masz "wolnych"?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bałem się o ten czerwony kolor, ale prezentuje się super. Już się nie mogę doczekać mojego egzemplarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w dalszym ciągu nie pasuje w nich ten pasek z wzorem croco. Prócz tego zegarki fajne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to chrono wyszło - dużo jeszcze masz "wolnych"?

 

Nie wiem, nie policzyłem jeszcze dokładnie, bo co chwilę ktoś się dopisuje. Ogarnę temat do końca tygodnia. Najwięcej zostało niebieskich ( bo i najwięcej ich jest ). Reszta niewiele

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest jakiś fanboy marki ,który będzie posiadać wszystkie wersje chrono :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest jakiś fanboy marki ,który będzie posiadać wszystkie wersje chrono :)

 

Są 2 osoby z zagranicy ;-) i 2 z Polski. Sporo osób ma po 5-6 wersji ale nie wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są 2 osoby z zagranicy ;-) i 2 z Polski. Sporo osób ma po 5-6 wersji ale nie wszystkie.

 

Gdybym miał dużo $$$ to pewnie byłbym tą trzecią osobą ;)

To był świetny projekt... bo rozumiem, że już się kończy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo ;-), co chcę skończyć to są głosy, że jestem głupi że to robię. Mam jeszcze jeden pomysł na tarczę, jest nawet sampel ale trochę nie tak wyszed jak chciałem i poszedł do poprawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poka poka... choć już nie mam pojęcia co tu można wymyśleć nie licząc wszystkich kolorów tęczy ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowniez brawo za najnowsze modele, nie moge sie doczekac mojego bordeaux :D,

a propos nowego wzoru, gdyby tak dodac ciemno czerwony bezel, cos w strone longines heritage 1967 chrono i na bransolecie... mogloby wyjsc calkiem super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee, wszyscy teraz klepią w strone heritage albo black baya. Tak jest dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indeksy szczotkowane tak średnio, ale te pierścienie w totalizatorach fajne i... szkoda, że tak późno :) Ja osobiście walnąłbym mu akcenty na kolorowo, czyli indeksy za szczotkowanymi pomarańczowy czy jasnozielony i kolorowe wskazówki totalizatorów i chrono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw teraz zauważyłem inną nazwę "Rapide"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna tarcza. Podobają mi się te szczotkowane indeksy. Jeden z lepszych pomysłów na tarczę chrono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, gdyby tak jeszcze był w automacie, czy mechaniczny...;)

ale wygląda srogo,

pytanie się rodzi-czy zbyt podobny do autavii? Czy jednak inspirowany, ale nie totalny hommage?

 

Envoyé de mon SM-G900F en utilisant Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.