Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za link, piękne zegarki tam pokazują


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie miłośnik, ale mam...

C360_2015-04-22-08-08-43-217_zpspv7amcas

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Cezar ostatnich nabytków, Tudor BB, Omego PO, no, no, no, co nas jeszcze czeka  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie burzliwe życie eroty... zegarkowe ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co...trzeba mieć jakieś hobby :)

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, tylko przymiarka  :)  ?

Jak Ci się takie zestawienie podoba a brak funduszy  to kup tańszego Glycine Sub z granatowym bezelem i na granatowym pasku  ;)  Sam rozważam taką opcję  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fundusze się pomału zbierają, z miesiąca na miesiąc. Target jest taki aby uzbierać do września  ;) więc nie chcę ich tracić na coś innego...

Glycinka to jednak nie to...

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, zegarki zastępcze to "zło konieczne " dla niecierpliwych


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tsk :)

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Od dłuższego czasu śledziłem wątek Tudora na forum i postanowiłem wreszcie dołączć do klubu a to za sprawą nowego nabytku. Chociaż egzemplarz na forum wcale nie jest obcy  ^_^ .

 

20150516_172601_zps3lmzfhzv.jpg

 

Zakup był troche nie planowany. Miałem na oku inne zegarki ale pod wpływem chwili, i chyba jakiegoś olśnienienia, zdecydowałem się na Tudora.

Zegarkiem jestem oczarowany. Na tyle, że już marzę o kolejnych. Od kilku lat podoba mi się Black Bay, zwłaszcza czerwony chociaż niebieskiemu też nic nie brakuje, Do tego niecałe dwa tygodnie temu miałem okazję przymierzyć Rangera i zrobił na mnie niesamowite wrażenie (prosta tarcza, malowane indeksy i ulubiony strzałkowaty kształt wskazówki godzinowej). Nie wiem czy nie jeszcze lepsze niż BB,  o którym moja małżonka mówi, że wygląda jakby miał ułamaną wskazówkę godzinową  :lol: . Ach te kobiety.

 

Przy okazji chciałby zapytać obecnych posiadaczy BB jak wygląda sprawa z lumą. Czy rzeczywiście jest tak efektowna (moc świecenia i szybkość ładowania się masy luminescencyjnej) jak to wynika z recenzji i internetowych fotografii.

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed zakupami tudorów bez papierów, zarówno black bay (czerwony, niebieski) jak i pelagos, zostały idealnie podrobione przez skośnych.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PistolPete - miałem BBB i luma jest naprawdę mocna, kilka minut naświetlania i całą noc świeci :)

gratuluje Tudora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BB świeci mocniej i dłużej niż w najnowszym Subie. Moim zdaniem na poziomie Omegi 300m, ale gorzej niż w Seiko Monsterze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed zakupami tudorów bez papierów, zarówno black bay (czerwony, niebieski) jak i pelagos, zostały idealnie podrobione przez skośnych.  

Nie wiem jak z pelagosem ale BB są tak dobrze podrabiane, że osoba która nie widziała oryginału może dać się nabrać. Papiery i pudło to mus.

 

W BB świeci mocniej i dłużej niż w najnowszym Subie. Moim zdaniem na poziomie Omegi 300m, ale gorzej niż w Seiko Monsterze :)

Nurki Seiko są poza konkurencją.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I robią je z tytanu?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurki Seiko są poza konkurencją.

Bez przesady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nie będę wrzucał na forum.

A skąd wiesz? Kupiłeś tego większą albo mniejszą ilość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.