Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny jest ten pasek od Filipa
523b4d578de6f933e6ecc8a82fd4ef76.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Teufel26 napisał(-a):

Świetny jest ten pasek od Filipaemoji3.png

Ale bransa tez niczego sobie 😁😉

57AC2465-9679-4B3A-8057-111FD606BB21.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie weekend
944ab42271c6e9e5ffa739274f0faee5.jpg&key=82013099ad227627edae113124ac77dd4c1a513a05835f98aa0ad57c33a71ef3


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Bransa jest świetna! Ale strasznie zbiera rysy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Kupiłem w zeszłym tygodniu Tudora BB41, który trochę przeleżał u jubilera w sejfie. Sam zegarek jest OK, natomiast skórzany pasek (mimo że ma być postarzany) ma fałdy jeśli pasek jest wyprostowany. Mam pytanie do osób z tym paskiem: czy u was też to występuje? 

 

Zastanawiam się nad skorzystaniem z gwarancji.

 

TudorBB.thumb.jpg.b35111c7b078dbd4b7228975c8a56ba8.jpg

 

Edytowane przez noobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, noś ten pasek i tyle, nic mu nie jest. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.05.2023 o 18:39, artme napisał(-a):

Ano weekend 😁

DE24F6B0-DF5D-4A6A-B05A-04CCCB0E5701.jpeg

Lubię białe tarcze w zegarkach ale jak pokazał się ten tudor to miałem mieszane uczucie.Czy nie ma tutaj za dużo cukru w cukrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, robol1 napisał(-a):

Lubię białe tarcze w zegarkach ale jak pokazał się ten tudor to miałem mieszane uczucie.Czy nie ma tutaj za dużo cukru w cukrze?

Jest to na 100% zegarek, ktory sie wyroznia, ale w pozytywnym tego slowa znaczeniu. Nie jest nudny i zarowno na sportowo jak i do bialej koszuli swietnie sie prezentuje. Wg mnie nie jest "cukiekowy" a bardziej potrafi pelnic role eleganckiego (jakkolwiek postrzegamy to slowo 😉). Trzeba go zobaczyc na zywo, bo wbrew pozorom tarcza nie jest biala, tylko lekko ecru a do tego nie jest gladka, tylko "piaskowana" i mieni sie srebrzyscie - cos jak luski ryby i to wlasnie sprawia, ze nie ma tam za duzo "cukru", tylko jest bardzo ladnie i elegancko - no dla mnie klasa 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma do polecenia czarną gumę do BB58 (39mm)? Chodzi mi o jakąś lepszą jakościowo, nie chcę chińczyka za 100 PLN, bo raczej nie będę zadowolony i będzie leżała. Miałem kupić tę od BB54, ale podobno nie pasuje do BB58... Z góry dzięki! 

 

 

WhatsApp Image 2023-05-16 at 18.47.08.jpeg


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotykałem u znajomego do Rolexa. Jeżeli jakość jest taka sama a raczej jest to moim zdaniem lepsza niż RubberB, bo to miałem. Ale to tylko moje zdanie, bo w sumie wszystkie te drogie gumy są wysokiej jakości, ale dla mnie to Zealande wydawało się najbardziej miękkie i wygodne.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, nicon napisał(-a):

Dotykałem u znajomego do Rolexa. Jeżeli jakość jest taka sama a raczej jest to moim zdaniem lepsza niż RubberB, bo to miałem. Ale to tylko moje zdanie, bo w sumie wszystkie te drogie gumy są wysokiej jakości, ale dla mnie to Zealande wydawało się najbardziej miękkie i wygodne.

Dzięki raz jeszcze 🙏


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę (przy okazji dyskusji o gumowych paskach) czy wszystkie z nich są tak mocno wygięte zaraz przy mocowaniu koperty? Po założeniu chyba większość z nich mocno opada w dół, co każe mi twierdzić, że nadają się raczej na bardzo okrągłe lub mniejsze nadgarstki. Ten sam "problem" stwierdziłem w Omedze, przy czym tam L2L jest sporo większe. Chętnie kupiłbym gumę do swojego niebieskiego BB58, ale obawiam się, że przy moim płaskim i kościstym nadgarstku nie ma to sensu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem jakis czas temu gumy- rozne rozniste do LHD.

zobaczymy co to bedzie….

22561401-007F-461B-BBE2-3AD022917055.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój czarny BB58 wisi na bazarku, może ktoś chce się zamienić na stalowego,  PRO lub GMT? Ewentualnie niebieskiego 58 :D

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dawid82 napisał(-a):

Szybko poszło :) 

Jeszcze szybciej pojdzie😂


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię tego Tudora… Chodzi mi po głowie jeszcze niebieski pierwszy Pelagos. Miałem kiedyś czarnego i był swietny! Idealne proporcje, fajna głębia tarczy, ale brakowało mi właśnie koloru w tym zegarku. W BB PRO ta żółta wskazówka drugiej strefy czasowej przełamuje nudę. Bardzo też mi się podoba, że w tej żółtej wskazówce „śnieżynka” nie jest na końcu wskazówki. 

IMG_3635.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.