Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega w Londynie będzie i zastanawia się czy odebrać z zapisu na siebie Tudor Blackbay Harrods ref. 79230G z ceną z metki 3370 funtów. Więc jeśli ktoś chce a czeka za długo to mogę skontaktować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, lisciu napisał(-a):

A pytanie z innej strony, istnieje w Warszawie salon który ma modele by przymierzyc? Czy niestety jak w Kruku, wszystko w katalogach? Nie spodziewalem sie ze to ja musze sie nachodzic za zegarkiem, a nie firma za klientem... :)

wiekszosc modeli mozna przymierzyc za wyjatkiem tych czekajacych na odbior, ale jak milo pogadasz i trafisz na dobry dzien, to i to pozwola 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, lisciu napisał(-a):

A pytanie z innej strony, istnieje w Warszawie salon który ma modele by przymierzyc? Czy niestety jak w Kruku, wszystko w katalogach? Nie spodziewalem sie ze to ja musze sie nachodzic za zegarkiem, a nie firma za klientem... :)

jedź za granicę, tam przymierzysz wszystko ( także Rolexy) .W przypadku Tudora za granicą kupisz od ręki niemal wszystko. Na 10 salonów w 4 różnych krajach zawsze brakowało tylko czarnego 58 ( teraz także 54) czasem tytanowego Pelagosa 39 czasem Marine Nationale. Reszta zawsze od ręki dostępna po lepszym kursie często także z rabatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilka tygodni temu w salonie Tudora w Londynie i pytałem o pasek, cenę i czas oczekiwania, £200 i max 6 tygodni. Pracownik przyznał, że moj pasek pasuje i jak mu powiedziałem iż kosztowal zaledwie £20 to sam powiedział, że płacić u nich tyle za oryginalny nie ma wielkiego sensu. Jednak jakoś lekko ponad tydzień temu przypomniałem sobie o mojej kwietniowej wizycie w salonie Rolexa w Gdańsku gdzie przyszedłem z takim samym zapytaniem. Kobieta od początku miałem wrażenie była zajęta swoim telefonem ale poprosiła o mój e-mail i mialem czekać na informacje. Napisałem do nich email z zapytaniem dlaczego już miesiąc nikt się ze mną nie kontaktuje i zwróciłem uwagę, że mało profesjonalne to jest zachowanie. W miarę szybko odpisali dostałem cenę niższą niż bym płacił w Londynie, 750zł więc zamówiłem. 
Co ciekawe sam zegarek na bransolecie w UK jest tańszy (£3400/17566 zł vs cena Kruk na ich stronie 20490zł) po przeliczeniu ale pasek kupić w Polsce jest taniej niż w UK. Pewnie sklep Tudora w UK bierze prowizje ok 250 zł za samo złożenie zamówienia, albo jest jakiś inny powód o którym nie wiem.

IMG_9774_Edited.thumb.jpeg.6ad4631e157271f10f40b953f63aec89.jpeg

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , jeśli ktoś jest zainteresowany Pelagos jest na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej cenie 

84AE5B8F-95BC-4DFA-BE6E-B56F6AFFB4FF.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, artme napisał(-a):

Bylem wczoraj w salonie Rolexa/Tudora w NYC - po pierwsze - mega salon i mega obsluga. Kawa, prosecco, cola, ksiazki hostoryczne i pelno zegarkow do przymierzenia a i kupienia. 😎

 

Czyli da się inaczej obsługiwać niż w Kruku 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, sanik napisał(-a):

Czyli da się inaczej obsługiwać niż w Kruku 😜

Najfajniesze, ze w krotkich spodenkach i sandalkach wparowalem z cala rodzinka a i na reku nic nie mialem - nie przeszkadzalo to jednak obsludze, aby traktowac nas po vipowemu i rozmawiac z zaangazowaniem - klasa 😎

 

ps

jak im pokazalem zdjecia zakupionego nowego Tudorka bialego pepsiaka, to oczy zrobili, ze pewnie musze byc nezlym vipem w tej PL jak juz dostalem nowy wypust - do nich tylko 2 przyszly i sporo jest zarezerwowanych 😳😊

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, przy zakupach zegarka przy takich kwotach, ten typ obsługi powinien być standardem, szacunek dla butiku w NYC 🙂 Cieszę się Mariusz, że to Cię spotkało i to opisałeś 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lynx27 napisał(-a):

Szczerze mówiąc, przy zakupach zegarka przy takich kwotach, ten typ obsługi powinien być standardem, szacunek dla butiku w NYC 🙂 Cieszę się Mariusz, że to Cię spotkało i to opisałeś 🙂 

Dzieki - tak... bedzie co wspominac 😊 - na 5-tej Alei pelno Rolkow, PP i wszystkiego czego dusza zapragnie - RAJ dla takich jak my 😍 A i inne osobne wielkie brendy ze swoimi duzymi butikami do wglądu wyposazone po uszy (Breguet, Blancpain, itp.)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor sponsorem konczacego sie Giro d’Italia. Bardzo ladnie eksponowany.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor ostro wszedł w kolarstwo, nie tylko stworzył zespół, ale też jest chronometrażystą niektórych wyścigów, w tym obecnie rozgrywanego Giro d'Italia.

 

Dziś na rękach ekipy startującej czasowców były białe pandy.

T23_SPO_RCS_Giro_Announcement_Photo_Produit_4-5-3-lowres.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś z szanownego grona chciał się pozbyć BlackBay36 na bransolecie z czarną tarczą to chętnie przygarnę😉


Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim! Chciałem się Was zapytać jak wygląda sprawa z gwarancją z zegarkami Tudor? Jest między narodowa? Będzie obowiązywać w Polsce? Czy gdybym chciał go odsprzedać będę musiał jakoś obniżać cenę z tego względu że nie pochodzi z Polskiego sklepu? Mam okazję kupić nowy zegarek ale zza granicą. Sklep jest autoryzowany i widnieje na liście na stronie Tudor. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, memo88 napisał(-a):

Cześć Wszystkim! Chciałem się Was zapytać jak wygląda sprawa z gwarancją z zegarkami Tudor? Jest między narodowa? Będzie obowiązywać w Polsce? Czy gdybym chciał go odsprzedać będę musiał jakoś obniżać cenę z tego względu że nie pochodzi z Polskiego sklepu? Mam okazję kupić nowy zegarek ale zza granicą. Sklep jest autoryzowany i widnieje na liście na stronie Tudor. 

Ja 2-3 lara temu bez problemu serwisowałem u Pleśkiewicza Black Baya kupionego w kanadyjskim AD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.