Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Szyszkops napisał(-a):


I który fajniejszy emoji6.png?

 

Ciężko mi dokładniej ocenić gdyż jednego noszę a drugiego nie. Pierwszy który był odebrany trochę czasu spędził na nadgarstku.  Moim zdaniem jeden I drugi bardzo fajny. Czarny może bardziej uniwersalny. Znów niebieski bardziej wyjątkowy. Chyba w przypadku bb58 nie ma złego wyboru. Bardzo udany model moim zdaniem  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się w słoneczku mieni kolorowo…
 

E32DC5C1-8D60-4B33-857F-709CC38A478B.jpeg


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rethel napisał(-a):

Gratulacje. Wygląda bardzo dobrze

Dzięki!

Faktycznie świetnie leży. No i sam w sobie prezentuje się bez zarzutu. Trochę zachodu mnie kosztowało 😅ściągnięcie tej wersji ze srebrną tarczą, aby ją przymierzyć przed kupnem. Łącznie trzy różne mierzyłem, ale od początku na srebrną polowałem. 🥳


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, agremi napisał(-a):

Dzięki!

Faktycznie świetnie leży. No i sam w sobie prezentuje się bez zarzutu. Trochę zachodu mnie kosztowało 😅ściągnięcie tej wersji ze srebrną tarczą, aby ją przymierzyć przed kupnem. Łącznie trzy różne mierzyłem, ale od początku na srebrną polowałem. 🥳

Dołączam się do gratulacji!

Ja również mierzyłem ten konkretny model (akurat ja wolałem niebieską, ale w Kruku mieli tylko srebrną).

Widzę, że datę masz wycentrowaną 👍 Widziałem recenzję, gdzie był z tym problem.

 

Jak oceniasz zapięcie? Mnie mocno rozczarowało... wystarczy lekko szarpnąć, by się sama rozpięła 😑


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, evilym napisał(-a):
Godzinę temu, agremi napisał(-a):

Dołączam się do gratulacji!

Ja również mierzyłem ten konkretny model (akurat ja wolałem niebieską, ale w Kruku mieli tylko srebrną).

Widzę, że datę masz wycentrowaną 👍 Widziałem recenzję, gdzie był z tym problem.

 

Jak oceniasz zapięcie? Mnie mocno rozczarowało... wystarczy lekko szarpnąć, by się sama rozpięła 😑

Dzięki. 
Ja też widziałem tę recenzję, ale mnie nie wystraszyła. 😉

Data u mnie faktycznie jest dobrze wycentrowana. 
Co do zapięcia nie mam tego problemu, ale faktem jest że nie noszę ciasno zapiętej tylko z lekkim luzikiem. Szczerze mówiąc na początku miałem wręcz problem z jej rozpinaniem, pociągając za ten dynks, dopiero po chwili doszedłem, że najłatwiej ją otworzyć przez mocniejsze pociągnięcie po bokach sprzączki. No ale zobaczymy co będzie dalej. 🧐


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka zajefajna

 

koronka.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.10.2021 o 13:56, Musa19 napisał(-a):

668742773_20210907_121239(4).thumb.jpg.a3a9f3984333397578e1aaaae7309fb7.jpg

Ale świetny pasek - na zamówienie czy gdzieś da się dorwać od ręki? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TheKubizz napisał(-a):

Ale świetny pasek - na zamówienie czy gdzieś da się dorwać od ręki? ;) 

Oryginalny Tudora sprzedawany razem z zegarkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy- ktos uzytkowal pelagosa lhd? Jakie wrazenia z uzytkowania tytanu? Mocno sie rysuje?

bede wdziecznyza kazda opinie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pawel007 Niestety tylko kojarzę go z przymiarek. Fajnie leży.

 

Ten zegarek się nie nudzi:

 

nzVAd4u.jpg

Edytowane przez Rethel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.