Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

4 minuty temu, swierszczu napisał(-a):

Wystaw to zobaczysz. Za 5 mogę kupic. Sprzedaz?

5 sztabek złota? Jasne, wbijaj 

Posted (edited)
1 minutę temu, memento mori napisał(-a):

Raczej pięć lodów Ekipa 😂

Jeszcze lepiej, sprzedany! 

To chociaż powiedzcie, czy to, że jest na ETA obniża lub zwiększa jego wartość? Czy bez znaczenia generalnie?

Edited by kraken111

Ogólnie mam w domu pare papierków po lodach ekipa 😂 a tak na serio to wejdź sobie na chrono zobacz po ile chodzą odejmij od tego jakieś 20-30% i to będzie kwota za jaja relatywnie to sprzedasz. 

O i T 

23 minuty temu, kraken111 napisał(-a):

Jeszcze lepiej, sprzedany! 

To chociaż powiedzcie, czy to, że jest na ETA obniża lub zwiększa jego wartość? Czy bez znaczenia generalnie?

Jeśli mnie pamięć nie myli to Tudor zaczął montować selity do wybranych modeli. W tym wypadku może to mieć ciut większe znaczenie, jeśli dotyczy BB36 (tego nie jestem pewien). 

Natomiast generalnie nie będzie to miało większego znaczenia ponieważ te modele są ciagle w sprzedaży i nie należą do hitowej kolekcji.

Czy orientuje się ktoś jakie i czy są różnice między bransoletą w modelu z różą, a późniejszym bez róży ?

Przymierzam się do kupna Black Baya 58 i w ofercie jednego ze sprzedających jest dokupiona bransoleta z wcześniejszego modelu. Zastanawiam się, czy to na plus, minus czy bez różnicy dla zegarka. 

Kolega chyba tylko literówkę zrobił i kupuje właśnie bb41 inhouse z bransa z modelu na eta?

Ja się nie znam, ale obstawiałbym, że może nie pasować… z drugiej strony jeśli ktoś taki zestaw ma i sprzedaje - może warto poprosić o zdjęcia?

Posted (edited)

Stara bransoleta pasuje do nowego modelu :) mowa oczywiście o wersji 41.

Edited by dawid82

Pozdrawiam :)

2 godziny temu, Szyszkops napisał(-a):

Kolega chyba tylko literówkę zrobił i kupuje właśnie bb41 inhouse z bransa z modelu na eta?

Ja się nie znam, ale obstawiałbym, że może nie pasować… z drugiej strony jeśli ktoś taki zestaw ma i sprzedaje - może warto poprosić o zdjęcia?

Zgadza się, przepraszam faktycznie mój błąd. 

1 godzinę temu, artooro napisał(-a):

Dokładnie, na tę ofertę zwróciłem uwagę. 

Godzinę temu, dawid82 napisał(-a):

To moja oferta ;) 

Miło mi poznać właściciela. Wyjaśnisz czym różni się starsza i nowsza bransoleta oraz czemu zdecydowałeś się na zakup właśnie tej z modelu róży ?

Maskownice są te same pod obie koperty? E no to git! Mówiłem, że ja się nie znam

30 minut temu, se7en napisał(-a):

Miło mi poznać właściciela. Wyjaśnisz czym różni się starsza i nowsza bransoleta oraz czemu zdecydowałeś się na zakup właśnie tej z modelu róży ?

Nowsza wersja ma takie pipcyki z boku bransolety, ja taki zestaw już kupiłem od poprzedniego właściciela  :) 

Pozdrawiam :)

To w skrócie napisze ze bb na inhousie a właściwie koperta idealnie pasuje pod bransoletę z wersji na ecie. Bransoleta różni się się jedynie tymi pseudo nitami. Niczym więcej 

O i T 

54 minuty temu, Elitarny napisał(-a):

A niebieskiego jeszcze masz, czy poszedł do ludzi?

Dlaczego z nowym nickiem? ;)

3… 2… 1 🤩, zastanawiałem się czy kupić, ale jak sprzedawca powiedział ze mieli pięć sztuk, z tego cztery poszły dla osób które mają historię zakupową rolex liczoną w mln, a ten jeden został odrzucony przez kupującego (bo jednak nie), to pomyślałem- walić to. Najwyżej będę jadł ryż 

37C66C7D-FDEB-4903-97DE-03039E865DD7.jpeg

Gratulacje należą się nie tylko za zakup, ale też dla sprzedawcy za gadkę sprzedażową ;).

1dFQTya.png

Posted (edited)
37 minut temu, nicon napisał(-a):

Gratulacje należą się nie tylko za zakup, ale też dla sprzedawcy za gadkę sprzedażową ;).

🤩

Edited by voytekb

Posted (edited)

Kupowałeś w Niemczech czy UK?

Edited by vvv

Pozdrawiam,

Janek