Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mój ulubieniec!
830d0ee98a6fb6c4c60b3f9c47cd82c7.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.02.2023 o 21:37, mrstatler napisał(-a):

W kwestii dokładności Pelagos 39 nie zawodzi.

Miałem momenty , gdy chciałem go puścić do ludzi , ale rozchodziłem :)
91ad2236f1de2a607bb2886da381b2c5.jpg

 

Nie chwal dnia przed zachodem. Ostatni tydzień -4s/24h :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy orientuje się ktoś na szybko czy Black Bay 41 z czerwonym (chociaż wolę określenie burgundowym:)  bezelem na stali jest łatwo dostępny u AD? Czy raczej trzeba czekać na zamówienie? Nie śledzę Tudorowego świata, a będę pozbywał się takiego zegarka i ta informacja może podpowiedzieć mi coś odnośnie potencjalnej ceny:) Z góry dziękuję za wszelkie info!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zamówieniem skórzanego paska do mojego GMT. Oglądałem oryginalny i jest całkiem ok, pytanie jak z jego długotrwałym użytkowaniem? Czy macie jakieś doświadczenia? A może lepiej zamówić coś, u któregoś z kolegów?


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor jak dla mnie robi swietne i trwale paski. Wprawdzie ja dosyć czesto zmieniam a to na nato/bransa/skora ale nie zauwazylem w tym czasie jakis wiekszych mniejszych problemow z paskiem. 
powinieneś byc zadowolony tym bardxiej jesli masz oryginalne zapiecie 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Teufel26 napisał(-a):

Zastanawiam się nad zamówieniem skórzanego paska do mojego GMT. Oglądałem oryginalny i jest całkiem ok, pytanie jak z jego długotrwałym użytkowaniem? Czy macie jakieś doświadczenia? A może lepiej zamówić coś, u któregoś z kolegów?

Ja bym poszedł w fajny handmade. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest właściwe podejście😄


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, orlis napisał(-a):

Wracam do klubu, 3 podejście do Tudora :) 

 

teraz jest:

 

 

 

były: 


 

 

W takim razie oby tym razem został na dłużej😉 Dla mnie, rywalizacja była pomiedzy czarnym i GMT.

13 godzin temu, swierszczu napisał(-a):

Tudor jak dla mnie robi swietne i trwale paski. Wprawdzie ja dosyć czesto zmieniam a to na nato/bransa/skora ale nie zauwazylem w tym czasie jakis wiekszych mniejszych problemow z paskiem. 
powinieneś byc zadowolony tym bardxiej jesli masz oryginalne zapiecie 

Dzięki za podpowiedz, a jak jest z wypełnieniem przy uszach?

8 godzin temu, kornel91 napisał(-a):

Ja bym poszedł w fajny handmade. 

Nawiązałem kontakt z Filipem, zobaczymy.

 

Zastanawiam się, czy iść ta droga? Od wielu lat tylko bransoleta, zegarka na pasku nie mialem chyba od pięciu lat🤔


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Teufel26 napisał(-a):

W takim razie oby tym razem został na dłużej😉 Dla mnie, rywalizacja była pomiedzy czarnym i GMT.

Dzięki za podpowiedz, a jak jest z wypełnieniem przy uszach?

Nawiązałem kontakt z Filipem, zobaczymy.

 

Zastanawiam się, czy iść ta droga? Od wielu lat tylko bransoleta, zegarka na pasku nie mialem chyba od pięciu lat🤔

Tylko to jest tak wdzięczny zegarek, że może czasami właśnie wskoczy na pasek ja bym coś zrobił i nawet raz na jakiś czas założył  :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.03.2023 o 09:01, pgajlewicz napisał(-a):

Panowie, czy orientuje się ktoś na szybko czy Black Bay 41 z czerwonym (chociaż wolę określenie burgundowym:)  bezelem na stali jest łatwo dostępny u AD? Czy raczej trzeba czekać na zamówienie? Nie śledzę Tudorowego świata, a będę pozbywał się takiego zegarka i ta informacja może podpowiedzieć mi coś odnośnie potencjalnej ceny:) Z góry dziękuję za wszelkie info!

Jak nie zależy Ci koniecznie na nowym, to Black Baye 41 na wtórnym można dostać dużo taniej. Ledwie rok temu kupowałem Burgunda na Ecie za niecałe 11k i za tyle też poszedł dalej kilka tygodni później. Ściana płaczu pokonała mój mały nadgarstek :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, orlis napisał(-a):

Wracam do klubu, 3 podejście do Tudora :) 

 

teraz jest:

 

CC01F69A-FC25-4DAD-B69B-ACF4742EC108.thumb.jpeg.0fa1eaf59baa17c380b12c0a5b79ae49.jpeg

 

były: 

 

D2273C2D-C4D7-4B89-9CDA-85A92B23AB34.thumb.jpeg.4f63a608cd84e45075c515c95b75e7aa.jpeg
 

14A67AF1-8AF7-4F29-96C0-C738F9F59684.thumb.jpeg.5eee9f1f72d367ac29d6f3fd333d8bfb.jpeg

Niebieski optymalny na nadchodzącą wiosnę i lato :) Czarny na jesień i zimę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Gdańsku/ Gdyni mozna pomacac Rangera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, SPS napisał(-a):

Udanej niedzieli 💪🏻🤗🔥

 

Ma coś w sobie ta wersja kolorystyczna. Bardzo mi się podoba. To wersja 41 czy 58?

Edytowane przez facecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, facecik napisał(-a):

Ma coś w sobie ta wersja kolorystyczna. Bardzo mi się podoba. To wersja 41 czy 58?

 

hej

jeśli mówimy o kopercie to 41 mm (ja mam szczupły nadgarstek :P    https://www.tudorwatch.com/en/watches/black-bay/m79733n-0003 

 

Odnośnie wersji kolorystycznej to faktycznie jest smaczek;

Z jednej strony tarcza w świetle naturalnym dziennym jest jakby matowy (nie licząc polerki z boku koperty).

Dopiero wieczorem w sztucznym świetle bardziej widać szlif słoneczny na tarczy i inaczej się mieni ukazując przechodzenie jakby w stronę szarości ze złotego i ogólny odbiór zegarka staje się inny. Najlepiej na żywo zobaczyć :D 

Trzeba faktycznie przyznać, że ciekawie to zrobili.

Sporo osób pozytywnie zwraca na niego uwagę na żywo :) 

 

ps. wystawiłem go na bazarek, myślę sprawić sobie innego Tudora w czarnej ceramice albo srebrze.

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze sie pochwalic. A co. Dawno nie mierzylem dokladnosci mojej 58. Ale od 2 marca do teraz zrobila + 5s lacznie 😱😀😃😁


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.