Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje :) Niech się nosi.

 

Może pytanie zabrzmi dziwnie, ale czemu kropka bezela na 9'tce?


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) Niech się nosi.

 

Może pytanie zabrzmi dziwnie, ale czemu kropka bezela na 9'tce?

Tak akurat nim kręciłem, chciałem zobaczyć jak się obraca i już został. Bezel bardzo porządny, obraca się z dużym oporem i słusznie. Natomiast jest ubytek lumy na kropce, oczko kiedyś musiało wypaść temu misiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem, bo w paru moich diverkach zdarzyło mi się ustawiać kropkę bezela na różnych indeksach. Takie urozmaicenie. Ale zawsze mnie to zaczynało drażnić i kropka wracała na 12'tkę. Stąd ciekawość.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze się prezentuje.

Gratulacje. Niech cieszy jak najdłużej.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, trochę do Rolexa podobny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, trochę do Rolexa podobny

Bo to wypust z czasów, kiedy Heuer nie miał jeszcze własnego stylu w diverach, więc trochę zrzynał. Wskazówki i tarcza jakby od rolka, koperta już własna, ale wspólna z kilkoma innymi markami (tę akurat klepał dla nich Zodiac). Tak wyglądają pierwsze nurki Heuer i TAG Heuer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tego "mercedesa" nie odpuścili? Koniunkturalizm, a to TAG przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tego "mercedesa" nie odpuścili? Koniunkturalizm, a to TAG przecież.

Niedługo później odpuścili, to jeszcze wczesny model.

Discovery 3 ;)

A nie, bo Freelander 2, miały identyczne kierownice :-) Edit: w tej bardziej wypasionej wersji, wersja podstawowa chyba jest bez tempomatu.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie, bo Freelander 2, miały identyczne kierownice :-) Edit: w tej bardziej wypasionej wersji, wersja podstawowa chyba jest bez tempomatu.

Rzeczywiście, kierownica identyczna jak w Disco 3 mojej lepszej połowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrócili  do cal 5 czyli ''lubimy piosenki, które już znamy '' :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, na forum jestem już od dłuższego czasu, ale jakoś nigdy nie miałem czasu i chyba odwagi by coś dodać od siebie, więc tym postem chciałbym się ze wszystkimi tutaj przywitać. Od jakiegoś czasu, pomimo posiadania kilku różnych zegarków, najcześciej korzystam z tej Carrery. Do zakupu skłonił mnie przede wszystkim kolor tarczy.

 

IMG 2589

Edytowane przez Michal_Gdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta niebieska Carrera na żywo wyglada dużo lepiej niż na tym zdjęciu. To jest bardzo fajny kolor. Ja miałem dylemat czy brać białą, niebieską czy czarną i ostatecznie stanęło na białej.

 

Mi ostatnio bardzo w oko wpadła niebieska Autavia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, na forum jestem już od dłuższego czasu, ale jakoś nigdy nie miałem czasu i chyba odwagi by coś dodać od siebie, więc tym postem chciałbym się ze wszystkimi tutaj przywitać. Od jakiegoś czasu, pomimo posiadania kilku różnych zegarków, najcześciej korzystam z tej Carrery. Do zakupu skłonił mnie przede wszystkim kolor tarczy.

 

Gratki. Carrera to moja ulubiona koperta :)


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy automat, dość długo na niego chorowałem i zachęcony rabatem, postanowiłem sprawić sobie prezent przed świetami, jestem z niego zadowolony, chociaż mógłby być troszkę mniejszy na moją małą łapę, a wy co sądzicie?

post-111570-0-21086700-1578681748_thumb.jpeg

Edytowane przez Johnny93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy automat, dość długo na niego chorowałem i zachęcony rabatem, postanowiłem sprawić sobie prezent przed świetami, jestem z niego zadowolony, chociaż mógłby być troszkę mniejszy na moją małą łapę, a

wy co sądzicie?

 

Sądzimy, iż najważniejsze jest to, aby się tobie podobał. Osobiście jednak wybrałbym model z białą tarczą.

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy automat, dość długo na niego chorowałem i zachęcony rabatem, postanowiłem sprawić sobie prezent przed świetami, jestem z niego zadowolony, chociaż mógłby być troszkę mniejszy na moją małą łapę, a wy co sądzicie?

Wyglada dobrze, zdjęcia przekłamują perspektywę. Gratuluje fajnego TH!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy automat, dość długo na niego chorowałem i zachęcony rabatem, postanowiłem sprawić sobie prezent przed świetami, jestem z niego zadowolony, chociaż mógłby być troszkę mniejszy na moją małą łapę, a wy co sądzicie?

Gratuluje świątecznego prezentu i uleczenia z choroby

Moim zdaniem rozmiar idealny, uszy wyglądają ok, lubię duże zegarki.

Niech się nosi!


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carrera, F1 ładne zakupy.

Gratuluję.

 

 

F1 nie wystaje po za nadgarstek to jest ok.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michal_Gdy ,@Johnny93 zakupy cieszą, a to  najwazniejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, na ile poważnie należy traktować deklarację wodoszczelności 200 m w chronografie CN1110 ? Przyciski nie są zakręcane, koronka pewnie też. Poważny producent nie powinien robić takiej poduchy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.