Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Twoja kolekcja!

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, SPS napisał(-a):

 

Dziękuję :) też uważam że jest ok :D 

Musiałbym wybrać się w takie miejsce jak Wrzeciono Czasu. Tam mają Patek Philippe, Vacheron Constantin, czy A. Lange i pomierzyć na miejscu w jeden dzień, porównać i pomyśleć co bym chciał jeszcze. Choć Tiffany Blue nie mają chyba :) 

 


No masz. @Paulus57 musiałeś? Musiałeś? 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, SPS napisał(-a):

 

Dziękuję :) też uważam że jest ok :D 

Musiałbym wybrać się w takie miejsce jak Wrzeciono Czasu. Tam mają Patek Philippe, Vacheron Constantin, czy A. Lange i pomierzyć na miejscu w jeden dzień, porównać i pomyśleć co bym chciał jeszcze. Choć Tiffany Blue nie mają chyba :) 

 

Toś mnie markami zmiażdżył. ;) Posiadaczy wymienionych marek jak na lekarstwo a i tak tych co "śmią ciorać" je na plaży, to tym bardziej rzadkość... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, wojtek91 napisał(-a):

Mały update. 😉

Nie widzę w tym momencie potrzeby jakichś zmian, ani nie mam na oku żadnego potencjalnie nowego nabytku.

IWC to mój górny limit cenowy poza który nie mam zamiaru wychodzić więc nie zakładam też konsolidacji w celu kupienia czegoś droższego.

Ustaliłem górną granicę w postaci 6 sztuk i pomijając vintage Constellation (mój ślubny zegarek) i G-Shocka, w zasadzie udało mi się go osiągnąć.

zestawienie-1-1.png

 

zestawienie-1-2.png

 

zestawienie-1-3.png

 

zestawienie-1-4.png

 

Tutaj dwa modele, które już nie do końca traktuję jako należące do kolekcji. Oba bowiem znajdują się na forumowym bazarku.

zestawienie-nie.png

 

 

Coś mi to podejrzanie wygląda. "Mam sześć zegarków, bo taki ustaliłem limit. Słowo się rzekło! Bo tych dwóch, to nie liczę a tamtych dwóch nie potrzebuję." ;) 

Tak czy inaczej fajne zegarki. Ja postanowiłem sobie mieć tyle, ile będę miał i pod żadnym pozorem tej decyzji nie naruszę. Co jak co, ale potrafię być stanowczy i nie będę sam siebie oszukiwał. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Coś mi to podejrzanie wygląda. "Mam sześć zegarków, bo taki ustaliłem limit. Słowo się rzekło! Bo tych dwóch, to nie liczę a tamtych dwóch nie potrzebuję." ;) 

Tak czy inaczej fajne zegarki. Ja postanowiłem sobie mieć tyle, ile będę miał i pod żadnym pozorem tej decyzji nie naruszę. Co jak co, ale potrafię być stanowczy i nie będę sam siebie oszukiwał. :) 

Nie wyprowadzaj mnie proszę z mylnego przeświadczenia, że jakoś sobie z tym wszystkim radzę 😉

A tak serio to G-Shocka prawie nie noszę, ale czasem się przydaje, a Constellation zakładam raz do roku na rocznicę ślubu. Zegarków które sprzedaję nie traktuję już właściwie jako swoje (nie noszę ich co niestety nie jest u wszystkich standardem), tak więc pokusiłem się o skrót myślowy i duże uproszczenie, że w zasadzie w ciągłym użytkowaniu mam 6 zegarków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, wojtek91 napisał(-a):

Nie wyprowadzaj mnie proszę z mylnego przeświadczenia, że jakoś sobie z tym wszystkim radzę 😉

A tak serio to G-Shocka prawie nie noszę, ale czasem się przydaje, a Constellation zakładam raz do roku na rocznicę ślubu. Zegarków które sprzedaję nie traktuję już właściwie jako swoje (nie noszę ich co niestety nie jest u wszystkich standardem), tak więc pokusiłem się o skrót myślowy i duże uproszczenie, że w zasadzie w ciągłym użytkowaniu mam 6 zegarków. 

Jeżeli te dwa zegarki z bazarku w zasadzie nie są Twoje, to chętnie zaopiekuję się, przynajmniej Mont Blankiem. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Jeżeli te dwa zegarki z bazarku w zasadzie nie są Twoje, to chętnie zaopiekuję się, przynajmniej Mont Blankiem. :) 

Za drobną, symboliczną opłatą myślę, że nie będzie problemu :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, wojtek91 napisał(-a):

Za drobną, symboliczną opłatą myślę, że nie będzie problemu :D 

"Drobna, symboliczna" brzmi obiecująco... a życie swoją drogą. :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.07.2023 o 22:49, SPS napisał(-a):

 

Dziękuję :) też uważam że jest ok :D 

Musiałbym wybrać się w takie miejsce jak Wrzeciono Czasu. Tam mają Patek Philippe, Vacheron Constantin, czy A. Lange i pomierzyć na miejscu w jeden dzień, porównać i pomyśleć co bym chciał jeszcze. Choć Tiffany Blue nie mają chyba :) 

 

Uważaj na Wrzeciono Czasu! Ja poszedłem tam po zegarek za 10k, a wyszedłem z Breguet za 30k 😁

Natomiast sama wizyta przemiła i obsługa na najwyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Christo napisał(-a):

Uważaj na Wrzeciono Czasu! Ja poszedłem tam po zegarek za 10k, a wyszedłem z Breguet za 30k 😁

Natomiast sama wizyta przemiła i obsługa na najwyższym poziomie.

 

Dobrze, dziękuję za ostrzeżenie. 

Pójdę ze stanowczym nastawieniem .... i na wszelki wypadek wezmę więcej pieniędzy 🤣😂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Admof napisał(-a):

reszta z setki to chinole?

Jeden z fotki Ci umknął. ;) 

Dokładnie połowa jest "prawilna". Ale kilka chińczyków chyba by też można było zapisać do "niekontrowersyjnych" (np. Merkur, Sea-Gull, CIGA Design). 

Żebyś mnie nie posądzał o złe skłonności, to najwięcej mam Casio. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paulus57 Masz zdjęcie zbiorcze całej swojej, bieżącej, kolekcji?

Edytowane przez petruss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, petruss napisał(-a):

@Paulus57 Masz zdjęcie zbiorcze całej swojej, bieżącej, kolekcji?

Nic nie byłoby widać. ;) Wkrótce będzie drugie pudełko.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj! Nawet z lotu ptaka 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, petruss napisał(-a):

Dawaj! Nawet z lotu ptaka 😎

Postaram się jutro dać drugą część. Wszystkich naraz nie ma szans. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Zacny zbiór 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jeszcze kilka odcinków. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Postaram się jutro dać drugą część. Wszystkich naraz nie ma szans. 

 

To chociaż podaj łączną masę w kilogramach ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Mirosuaw napisał(-a):

 

To chociaż podaj łączną masę w kilogramach ;)

Pewnie z 15 będzie... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

To i ja wrzucam aktualny stan mojego zbioru. Klasycznie już, prezentacja w formie filmu na YT :D:D:D:D

 

 

Zapraszam Was na film, na który zagłosowaliście w ankiecie jakiś czas temu.
Jej wyniki jednoznacznie pokazały, że macie ochotę abym podzielił się z Wami filmem o zegarkach z moich osobistych zbiorów 🧐🤔😎😁
Proszę bardzo...tylko nie narzekajcie na długość filmu 😂😄
To jeden z najdłuższych jak nie najdłuższy film na moim kanale 🎞🎞🎞🎞🎞🎞
Czekam na Wasze komentarze, co sądzicie o samej kolekcji, która w rzeczywistości kolekcją nie jest.
Które zegarki Wam się podobają, a które nie.
Łapki w górę mile widziane 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Nie zapomnijcie zasubskrybować kanału i kliknąć w dzwoneczek, aby nie przegapić kolejnych produkcji 🔔🔔🔔🔔🔔

 


Zapraszam do oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, RagnarPL napisał(-a):

Cześć

To i ja wrzucam aktualny stan mojego zbioru. Klasycznie już, prezentacja w formie filmu na YT :D:D:D:D

 

 

Zapraszam Was na film, na który zagłosowaliście w ankiecie jakiś czas temu.
Jej wyniki jednoznacznie pokazały, że macie ochotę abym podzielił się z Wami filmem o zegarkach z moich osobistych zbiorów 🧐🤔😎😁
Proszę bardzo...tylko nie narzekajcie na długość filmu 😂😄
To jeden z najdłuższych jak nie najdłuższy film na moim kanale 🎞🎞🎞🎞🎞🎞
Czekam na Wasze komentarze, co sądzicie o samej kolekcji, która w rzeczywistości kolekcją nie jest.
Które zegarki Wam się podobają, a które nie.
Łapki w górę mile widziane 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Nie zapomnijcie zasubskrybować kanału i kliknąć w dzwoneczek, aby nie przegapić kolejnych produkcji 🔔🔔🔔🔔🔔

 


Zapraszam do oglądania.

Obejrzę w wolnej chwili. Chętnie zobaczę co tam masz ciekawego. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja.

Musiałbym kupić większe pudełko, bo po szufladach pochowane jeszcze jakieś staruszki, ale to mnie przynajmniej trochę ogranicza. 

20230806_192513.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.