Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Twoja kolekcja!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz Prawilnego Monstera Pamaranczowego


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Nie masz Prawilnego Monstera Pamaranczowego

Mam🙃


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, lysolek007 napisał(-a):

Mam🙃

👍

Tak mi się właśnie wydawało.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lysolek007 napisał(-a):

Po latach zbieractwa, różnych próbach, ostała taka kolekcja(niektóre zegarki są ze mną już kilka lat) , głównie ''nurasy'' czyli to co lubię najbardziej... ;]

IMG_20230403_191026.jpg

IMG_20230402_164328.jpg

IMG_20230402_164137.jpg

IMG_20230402_163814.jpg

IMG_20230615_214550.jpg

Same perełki. Widzę, że niektóre modele szczególnie lubisz. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, lysolek007 napisał(-a):

Po latach zbieractwa, różnych próbach, ostała taka kolekcja(niektóre zegarki są ze mną już kilka lat) , głównie ''nurasy'' czyli to co lubię najbardziej... ;]

IMG_20230403_191026.jpg

IMG_20230402_164328.jpg

IMG_20230402_164137.jpg

IMG_20230402_163814.jpg

IMG_20230615_214550.jpg

Zdecydowanie brakuje jakiegoś Divera haha. A tak serio to przymierzam się do zakupu dwóch kolejnych nurków. Mam już dwa, ale są jeszcze dwa modele o których intensywnie myśle. 

Edytowane przez Barop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Justyna712 napisał(-a):

U mnie skromnie póki co, choć staram się powiększać zbiór co jakiś czas. 😉 

D8X_1135.jpg

Skromne zegarki to raczej męskie modele. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Marko33 napisał(-a):

Po kilku latach i różnych perypetiach,  zestawiło się takie pudełko 😊 

Pierwszy z lewej Pulsar to początek wszystkiego. Zaś Alpinka, ta z prawej jest chyba najbardziej ulubiona (mam słabość do tej firmy). A każda inna "sztuka ", to odrębna historia; każda cieszy na swój sposób 🤗

20230623_231058.jpg

I o to właśnie chodzi. O radość z posiadania. Szukam pudełka na zegarki. Gdzie kupiłeß swoje?

13 godzin temu, Justyna712 napisał(-a):

U mnie skromnie póki co, choć staram się powiększać zbiór co jakiś czas. 😉 

D8X_1135.jpg

Nie jest tak skromnie. Roamera z prawej rozważała moja partnerka ale stwierdziła że za drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Barop napisał(-a):

I o to właśnie chodzi. O radość z posiadania. Szukam pudełka na zegarki. Gdzie kupiłeß swoje?

Nie jest tak skromnie. Roamera z prawej rozważała moja partnerka ale stwierdziła że za drogi.

Pudełko; prozaicznie- kupiłem w Lidlu- samo wpadło w rękę. Ze szklaną szybką a nie jakieś tam plexi, więc czemu nie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Marko33 napisał(-a):

Pudełko; prozaicznie- kupiłem w Lidlu- samo wpadło w rękę. Ze szklaną szybką a nie jakieś tam plexi, więc czemu nie 😉

 

Pudełka z Lidla są niedrogie, z tym, po dłuższym czasie zaczynają się rozpadać, jak ktoś ma cierpliwość do klejenia to oczywiście jakoś tam zreanimuje.

 

Mam wrażenie, że szybciej się degradują te które są "na zewnątrz", te w szufladzie jakby dłużej żyją w spokoju. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Barop napisał(-a):

I o to właśnie chodzi. O radość z posiadania. Szukam pudełka na zegarki. Gdzie kupiłeß swoje?

Nie jest tak skromnie. Roamera z prawej rozważała moja partnerka ale stwierdziła że za drogi.


Wiesz, ja go zamówiłam - początkowo okazyjnie - z pewnego brytyjskiego sklepu z zegarkami, nie wiedząc jeszcze o horrendalnych opłatach po Brexit, jakie zostaną doliczone do ceny, czyli cło, VAT i koszty indywidualnej odprawy celnej. 
Ostatecznie, rzeczywiście, ten zegarek okazał się drogi... 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Marak napisał(-a):

 

Pudełka z Lidla są niedrogie, z tym, po dłuższym czasie zaczynają się rozpadać, jak ktoś ma cierpliwość do klejenia to oczywiście jakoś tam zreanimuje.

 

Mam wrażenie, że szybciej się degradują te które są "na zewnątrz", te w szufladzie jakby dłużej żyją w spokoju. 

Co byś polecił? Chciałbym najlepiej czarne pudełko z szybą? Za 500zł kupię coś niezłego? Co sądzisz o ferrocase?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 500 zł kupisz już piękne, drewniane pudełko. Przeglądnij stare wątki. Tam były linki do ofert jakiegoś rzemieślnika ze wschodu, który robił piękne rzeczy za podobne pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.06.2023 o 17:25, Justyna712 napisał(-a):


Wiesz, ja go zamówiłam - początkowo okazyjnie - z pewnego brytyjskiego sklepu z zegarkami, nie wiedząc jeszcze o horrendalnych opłatach po Brexit, jakie zostaną doliczone do ceny, czyli cło, VAT i koszty indywidualnej odprawy celnej. 
Ostatecznie, rzeczywiście, ten zegarek okazał się drogi... 😉 

Ja kupowałem w sklepie z W. Brytanii i od tamtejszej ceny odliczyli mi ichni VAT. W PL doszedł polski VAT i opłata dla agencji celnej, w sumie około 100 zł drożej, niż angielska cena z tamtejszym VAT-em, Tragedii nie było a zegarek kosztował mnie ostatecznie około 1400zł. 

W dniu 24.06.2023 o 18:05, Barop napisał(-a):

Co byś polecił? Chciałbym najlepiej czarne pudełko z szybą? Za 500zł kupię coś niezłego? Co sądzisz o ferrocase?

Ja kupiłem trzy pudełka z Chin (każde na 18 zegarków). Chyba nie są drewniane, ale raczej w okleinie. Wizualnie wg mnie bdb. 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005003553878025.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.214.3a2c1c24sDEmpP&gatewayAdapt=glo2pol 

 

 

 

Sd9897626326b4ec4bdc3c36ffa62c35db.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SPS napisał(-a):

Miała być redukcja ale póki co nie chcę nic oddać. Każdy mi się podoba i każdy noszę na zmianę. 

 

Doszedł za to Jaeger LeCoultre Master Control Calendar. Manufaktura którą zawsze chciałem mieć :)  

 

Moje ulubione dwa profesjonale to; 

- Ball Engineer HydroCarbon AeroGMT II i

- Rolex Explorer II ,  

 

Mój ulubiony chronograf to

- Zenith El Primero, pomimo komplikacji jest względnie elegancki. Pozostałe też bardzo lubię i noszę, 

- Longines Heritage Diver 1967,  Breitling Chronomat B01, TAG Carrera H01.

 

Ulubiony diver żony to zielona Omega 

Dla mnie Tudor BB58 w żółtym złocie - noszę do koszuli jako desk diving :D  Dodatkowo Seiko PADI dostałem od żony i też bardzo go lubię, ostatnio doczekał się modyfikacji. :D  

 

A Frederique Constant Manufacture obok Jaeger LeCoultre powoduje że mam coś z pozoru  prostego i jednocześnie bogato zdobioną, giloszowaną tarczą i eleganckiego w "różowym złocie". 

 

87026329-2495-4e2d-88fd-534eef7c98c9.jpg

Brakuje "tiffany blue", ale tak to OK. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Brakuje "tiffany blue", ale tak to OK. ;) 


ja Cię proszę, nie prowokuj, bo to będzie nowy projekt 😆 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AKPS napisał(-a):


ja Cię proszę, nie prowokuj, bo to będzie nowy projekt 😆 

Obserwując z uwagą i podziwem kolekcję cisną mi się na usta dwa słowa: mniej, więcej. Nie potrafiłbym tak zawęzić swoich wyborów. Konkretny i imponujący zestaw. 

Ale tiffany blue albo czegoś w wakacyjnym klimacie jednak brakuje. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Brakuje "tiffany blue", ale tak to OK. ;) 

 

Dziękuję :) też uważam że jest ok :D 

Musiałbym wybrać się w takie miejsce jak Wrzeciono Czasu. Tam mają Patek Philippe, Vacheron Constantin, czy A. Lange i pomierzyć na miejscu w jeden dzień, porównać i pomyśleć co bym chciał jeszcze. Choć Tiffany Blue nie mają chyba :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.