Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Twoja kolekcja!

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż tu można więcej napisać prócz gratulacji, chyba tylko to, że wszystkie bardzo ciekawe i w super stanie. Tylko pozazdrościć i brać się za kupowanie. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż tu można więcej napisać prócz gratulacji, chyba tylko to, że wszystkie bardzo ciekawe i w super stanie. Tylko pozazdrościć i brać się za kupowanie. ;)

 

Tak, moja Pani póki co jest wyrozumiała i w jakiś sposób wspiera mnie w moich planach i lekkim bziku, zobaczymy kiedy powie dość i uzna, że przesadzam :P

Co do kupowania to kolekcja kolegi Adama musiała kosztować mnóstwo już nie samej kasy co również czasu.

Ja ze starszych zegarków mam dwa do odnowienia. Jedną Slavę męską zdaje się z pozłacaną kopertą i Delbanę Damkę. Wtedy dorzucę je do zdjęć "kolekcji".

W dalszym ciągu nie mogę jednak uwierzyć w to co tu paczę. Na prawdę pogratulować i pozazdrościć. Super.! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak w sklepie z zegarkami vintage. Myślę, że wielu Kolegów coś by dla siebie znalazło w tej kolekcji.

Ja także :-).

Super Kolekcja!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła kolekcja :) Szczególnie gratuluję Zodiaców astrographiców, są wyjątkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adam4002 jesteś pozytywnie zakręcony  :D piękna kolekcja widzę,że nie zostaniesz jednozegarkowcem  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Adam- bardzo ladna i bogata kolekcja. Kazdy zegarek trzeba teraz pokazac z osobna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie kolekcja poszła w kierunku redukcji ilości zegarków, kupiłem nawet specjalnie nowe pudełko na 6 sztuk, bo taka ilość wydaje mi się optymalna.

 

 

:lol: :lol: :lol:

Dawno tak śmiesznego kawału nie słyszałem. :D

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no dobra masz mnie :) musiałem jednak niedawno dokupić drugie takie same :)

ale próbowałem...

 

 

ced1bca41ab96.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno na 10 sztuk, ale na 100% kupię kolejne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Robi wrażenie, trudno wybrać najfajniejszego.

 

 

 

Jak wyżej, do tego zdjęcie nadające się na okładkę kalendarza albo książki o Heuerach. Ale to nie wszystkie chyba? Nie widzę niebieskiego Silverstone'a.

 

A może jeszcze zdjęcie Longines/Wittnauer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie, trudno wybrać najfajniejszego.

 

 

Jak wyżej, do tego zdjęcie nadające się na okładkę kalendarza albo książki o Heuerach. Ale to nie wszystkie chyba? Nie widzę niebieskiego Silverstone'a.

 

A może jeszcze zdjęcie Longines/Wittnauer?

 

 

Jest i niebieski Silverstone aka Regazzoni. Jest też Autavia 1163T post Viceroy, ale nie mogę ich jakoś wszystkich razem do kupy zebrac... ;)

 

27873411480_b7c7c737a1_b.jpg

 

28918430885_71490072f2_b.jpg

 

 

Longines i Breitling to pojedyńcze egzemlarze i trudno mówić o kolekcji tych manufaktur u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mogę kategorycznie zawnioskować o przesłanie któregoś ze zdjeć do kalendarza na 2017 r.? Zegarki i zdjęcia są genialne...


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, zgadzam się, piękne zegarki i ciekawe zdjęcia. Warto by było dawać nomninacje ;), w tamtym roku jak dobrze pamiętam, był deficyt dobrych zdjęć. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mogę kategorycznie zawnioskować o przesłanie któregoś ze zdjeć do kalendarza na 2017 r.? Zegarki i zdjęcia są genialne...

Odmawiam, to ma być kalendarz dajacy spokój ducha a nie do wkurwiania ludzi!

A poważnie fajnie, że mamy na forum tak zacnego kolekcjonera.

Chcialbym jednak, żeby opisał chociaż jeden ze swoich zegarków począwszy od zdobycia, przez serwis, części serwisowe (chyba, że przy zakupie są w stanie mint) po efekt końcowy.

Pokusisz się kolego o coś takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odmawiam, to ma być kalendarz dajacy spokój ducha a nie do wkurwiania ludzi!

A poważnie fajnie, że mamy na forum tak zacnego kolekcjonera.

Chcialbym jednak, żeby opisał chociaż jeden ze swoich zegarków począwszy od zdobycia, przez serwis, części serwisowe (chyba, że przy zakupie są w stanie mint) po efekt końcowy.

Pokusisz się kolego o coś takiego ?

 

Odpowiem w 2 zdaniach:

1. Dziękuję za powyższe, ale przesadzasz :)

2. O Heuerach trochę jest tutaj (wymaga uzupełnienia): http://zegarkiclub.pl/forum/topic/125364-moje-heuery/

    a o Sherpach coś napiszę podobnego przy czasie...

 

 

Zapomniałbym o Montrealu :)

 

27202057733_cb58defc36_b.jpg

Edytowane przez primabaleron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda kolekcja @ primabaleron jest naprawde zacna!!! Gratuluje tak Pieknej kolekcji! Cos bym wybrał dla siebie ;):D

Brakuje tylko jakieś Autavi z pierwszych produkcji! Ale pewnie w głowie coś świta ;) żeby nabyć taka!!! :)

Co do zdjeć to niektóre są naprawde fajne! I do kalendarza sie nadają napewno!!!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwale swoja kolekcja nie tak zacna jak niektórych kolegów powyżej lecz dopiero zaczynam.ba0ba3b5a74bdd010e21885f77d32367.jpg8e9c1dd416d763cd6dbadc45a11b955e.jpgfdd390a9274b693f901ca3ff1929a378.jpg7204234c2c35e5c0a4e58e521a340f23.jpg75d01da4fcd51caf7a230cbdb500fc87.jpg

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę kasiory już utopiłeś jak na start ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest początek, to strach pomyśleć co będzie dalej. :D

Gratuluję, duża różnorodność.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.To 2 letnia kolekcja pasowałoby przejsc na jakość a nie ilość a sprzedać żal bo każdy nowy kupiony.A do sklepu sie idzie to każdy zegar piękny.To choroba przewlekła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.