Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Recommended Posts

Ciekawe, miec AP jak zegarek do tyrania :)

ktoś nosi AP do roboty,a ktoś taki jak ja Sarba.Normalne w demokracji. :) Nie ma co zazdroscic

Share this post


Link to post
Share on other sites

ktoś nosi AP do roboty,a ktoś taki jak ja Sarba.Normalne w demokracji. :) Nie ma co zazdroscic

 

To raczej kapitalizm  ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy istnieje kapitalizm bez demokracji?

Na tym własnie polega cieszenie się zegarka że nosi sie go codziennie a nie trzyma w szafie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koledze Mario raczej chodziło nie o wolność wyboru a możliwości.


Instagram.com/horlobby.watches

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koledze Mario raczej chodziło nie o wolność wyboru a możliwości.

Dokładnie tak :)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzzy, tak z ciekawości. Mierzyles jak dokladny jest mechanizm? Jaka ma odchylke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak kilka razy mierzyłem, wychodziło zawsze w granicach 1-2 sekund na dobę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest hubex

No i wyjaśniło się. Zegarek jest oryginalny, ze stycznia 2018 roku, jak się okazało. W nowych nie ma już numeru na deklu (ale nie wiem od którego dokładnie miesiąca i roku). Powyższe informacje przekazał mi ustnie właściciel, który odwiedził Hermitage na pl. Piłsudskiego 1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super wiadomość. Mój jest z 2017 wiec możlowe że od 2018 jest zmiana.

A co z tą gwarancją na stronie ? Działa ?

Sprawdziłem jeszcze raz u siebie i należy wpisać z karty tylko tą 1 część numeru seryjnego. Może to jest przyczyna błędu? Noi najlepiej usuń zdjęcie tej karty z tematu dla bezpieczeństwa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest hubex

Sprawdzali na początku tę gwarancję i też im coś nie tak wyskakiwało. Nie wiem jak ostatecznie sprawdzili rok, bo nie było mnie przy tym. Aha, w zegarku brakuje jeszcze szlufki. Pytał o możliwość dokupienia, ale niestety, można tylko w komplecie z paskiem za chore kPLN. Trochę mnie już zmęczył ten temat. Na szczęście właściciel jest już spokojny, to i ja może odpocznę od tego całego AP. Dzięki wszystkim za pomoc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko skończyło się happy endem. I glaca się cieszy :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest hubex

To na pożegnanie - nieco podobne ale od razu widać kto rządzi ;)

 

post-102568-0-60825300-1580837574_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja tam noszę i do koszuli i na basen :P

Czyli jesteś demokratycznym kapitalistom. :D

Piekny ten AP.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ten model jest... beznadziejny :wacko:

Nie bądź aż tak surowy Mariusz:)

Nie zamierzam go oczywiście jakoś bardzo bronić ale bardzo zyskuje na żywo imo.

Szczególnie koperta i szkło tutaj potrafią zauroczyć , fakt że jest uczucie że czegoś brak...

 

f737583dfb14b2d45c9edfd2c5a40d64.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ten model jest... beznadziejny :wacko:

Może raczej należałoby powiedzieć, że jest przeciętny. IMHO ma „przeładowaną” tarczę. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem go w rękach w kilku wariantach. Pewnie ktoś już zrobił takie badania w ilu procentach na nasz odbiór zegarka wpływają poszczególne jego elementy ale nie znając ich jakoś intuicyjnie czuję, że tarcza jest bardzo ważna. Błędem w sztuce należy zatem nazwać dopełnienie, dopieszczanych latami koperty i szkła , zaledwie przeciętną tarczą. Zwłaszcza w przypadku firmy od której oczekuje się „ więcej za więcej”.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie bądź aż tak surowy Mariusz:)

Nie zamierzam go oczywiście jakoś bardzo bronić ale bardzo zyskuje na żywo imo.

Szczególnie koperta i szkło tutaj potrafią zauroczyć , fakt że jest uczucie że czegoś brak...

Cos, co ma nosic znamiona HH powinno urzekac - albo swoja prostota albo pieknem. Tutaj element dla mnie jeden z najwazniejszych wyglada beznadziejnie i jedyne co broni tego zegarka, to to, co pokazales i mechanizm. Jednak calosciowo - slabo... nawet jak na zywo jest lepiej, to dla mnie za malo <_<;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@hubex 

W Hermitage pojęcie sprzedawców na temat oryginalności AP jest bliskie zeru. 

Wyślijcie ten zegarek do AP na przegląd ;) 
Miałem kupić ten zegarek od tego samego sprzedawcy. 
Książkę mógłbym napisać o tym co sprzedawca powiedział mi na temat sprzedawanego egzemplarza. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest hubex

W salonie oferowali właścicielowi wysłanie zegarka do AP w celu wystawienia certyfikatu oryginalności, bo sami tego zrobić nie mogą. Nie zdecydował się. Gdybym to ja kupował taki zegarek, na pewno nie byłby to ten egzemplarz. Jakakolwiek byłaby jego historia i kompletność zestawu, nie jest to moim zdaniem podróbka. Ot, taka "lombardowa" konfiguracja, bez szlufki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.