Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w planach na 40stke kupic sobie AP RO takze na szczęście jeszcze mam 8 lat aby przekonac zone do zakupu tak drogiego zegarka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacy duzi a boją się tych małych, słodkich kobietek :) ja tam biorę co chce i jeszcze klaps w tyłek :D

maariusz ja w planach albo marzeniach mam coś w złocie ale dopiero na 60 urodziny a celuję w coś z Holy Trinity. Na AP albo PP to już chyba trzeba się zapisywać. Ciekawe czy VC kiedyś zaskoczy i będą kolejki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w planach na 40stke kupic sobie AP RO takze na szczęście jeszcze mam 8 lat aby przekonac zone do zakupu tak drogiego zegarka :D

Ja na 50'te urodziny wymarzyłbym sobie prezent w postaci AP RO Jumbo Extra Thin. To dla mnie idealny RO. Mam jeszcze 5 lat, więc chyba niedługo trzeba by się zapisywać, a takich funduszy na razie brak... No cóż, może na 60'te się uda. No i skoro jesteśmy przy żonach, to oczywiście nic bym o cenie nie wspominał.  ;)

post-26579-0-18332200-1574187512_thumb.jpg


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze dać radę się wpisać w kolejkę :)))

Swojego masz nadal? Czy mam się z Tobą umawiać na transakcję

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie przyjmują zapisów od "zwykłych konsumentów", choćby ktoś miał kasę ? Czy może na przykład trzeba dodatkowo kupić CODE 11.59 aby zostać wciągniętym na listę ? ;)


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisy przyjmuja . Ja tydzien temu zapisalem sie na dwie wersje RO Chrono 41 mm , z bialym i niebieskim cyferblatem .

Co ciekawe to byla moja druga wizyta w butiku i tym razem mieli na stanie nowa wersje RO Chrono 38 mm . Niestety ten rozmiar „ zniknal „ na moim nadgarstku . Gdyby nie to , moglbym go kupic od reki bez zadnego oczekiwania .

Czas oczekiwania na moja wersje to okolo rok . Chociaz podejrzewam/ mam nadzieje , ze bedzie to okolo 6 miesiecy .

Na umilenie czasu oczekiwania dostalem nowy katalog ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisy przyjmuja . Ja tydzien temu zapisalem sie na dwie wersje RO Chrono 41 mm , z bialym i niebieskim cyferblatem .

Co ciekawe to byla moja druga wizyta w butiku i tym razem mieli na stanie nowa wersje RO Chrono 38 mm . Niestety ten rozmiar „ zniknal „ na moim nadgarstku . Gdyby nie to , moglbym go kupic od reki bez zadnego oczekiwania .

Czas oczekiwania na moja wersje to okolo rok . Chociaz podejrzewam/ mam nadzieje , ze bedzie to okolo 6 miesiecy .

Na umilenie czasu oczekiwania dostalem nowy katalog ????

 

 

z ciekawosci jaka cena za chrono?


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy wywiad z CEO AP.

Ciekawe, co mówi o Code 11:59, który okazał się bestsellerem (choć podobno niespodziewanym - a to dobre!), i o mocach produkcyjnych AP (chociaż tutaj jakby delikatnie sobie sam zaprzeczał).

 

https://watchesbysjx.com/2019/12/interview-francois-henry-bennahmias-ceo-audemars-piguet.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze dać radę się wpisać w kolejkę :)))

 

No ja po nowym roku planuję się zapisać na 15500- do zrobienia czy można zapomnieć? Jak jest z zaliczkami w Warszawskim salonie- 10%? Zwracają w razie nieodebrania? 

Co myślicie o 15450 jako alternatywie? Nie mam wielkiego nadgarstka, ideałem jest dla mnie sub czy GMT i trochę się tych 41mm obawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczki nie wymagali . Butik w Monachium sciagnie dla mnie wybrany model jak najszybciej bedzie to mozliwe . Jesli bedzie mi odpowiadal to go bede mogl poprostu kupic na miejscu - lub nie ,bez ponoszenia zadnych kosztow , utraty zaliczek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to pomylka i tyle :wacko:

 

Bylem w zeszlym tyg. w butiku - ANI JEDNEGO AP... :blink:

Czekaja, nie wiedza kiedy i co przyjdzie - super :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale, że puste półki


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AP stawia na butiki monobrandowe a nasz region mogą obsłużyć Praga i ...Moskwa. Także ten...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie <_<

Ocet by chociaż postawili na nich tak dla przyzwoitości.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O RO pytałem w Monachium już w wakacje i też tylko zapisy.

W DE jest o tyle fajnie, że nie żądają zaliczk itp. W przypadku kilku marek wymagana jest natomiast historia klienta. Dziwne czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Znajomy kupił używanego AP Divera. Popatrzył na zdjęcia w necie i okazało się że na deklu brakuje numeru egzemplarza zegarka, jest tylko numer seryjny. Czy to powód do zmartwienia? Moim zdaniem zegarek jest oryginalny, ale ja się na AP nie znam.

 

post-102568-0-94633700-1580486605_thumb.jpg

post-102568-0-15669200-1580486619_thumb.jpg

post-102568-0-03371500-1580486636_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.