Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że AP potraktuje mnie "ulgowo" w sensie czasu oczekiwania na zegarek. Nic więcej nie mogę napisać.

pachnie spiskiem  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

pachnie spiskiem  ;)

 

Żaden spisek.  :) Mam kontakty pochodzące z czasów kiedy prowadziłem AP Club, więc spróbuję powalczyć o RO 15500 z niebieską tarczą. Jak się uda to super, a jak nie to kupię wersję z czarną lub szarą tarczą. Przy okazji, widziałem też dzisiaj Royal Oak w wersji Frosted Gold i muszę przyznać, że robi spektakularne wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Żaden spisek.  :) Mam kontakty pochodzące z czasów kiedy prowadziłem AP Club, więc spróbuję powalczyć o RO 15500 z niebieską tarczą. Jak się uda to super, a jak nie to kupię wersję z czarną lub szarą tarczą. Przy okazji, widziałem też dzisiaj Royal Oak w wersji Frosted Gold i muszę przyznać, że robi spektakularne wrażenie.

Oczywiście żarcik  :) masz możliwość to wykorzystuj ! Trzymam kciuki, przede wszystkim za rabat  :)

Jak struktura białego  złota  na żywo?

Edytowane przez Andrzej1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pachnie spiskiem ;)

Każdy w tej chwili jedzie na układach. Jednemu to wychodzi lepiej i upoluje grubszą rybę zarzucając przynętę parę razy a drugi będzie siedział w nieskończoność i łowił same ukleje ;)

 

 

Mam nadzieję, że AP potraktuje mnie "ulgowo" w sensie czasu oczekiwania na zegarek. Nic więcej nie mogę napisać.

Życzę Ci wyrwania grubej ryby w miarę przyzwoitym czasie! Jeśli zakup będzie u AD to i będzie mniej bolało ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Oczywiście żarcik  :) masz możliwość to wykorzystuj ! Trzymam kciuki, przede wszystkim za rabat  :)

Jak struktura białego  złota  na żywo?

Żartowniś, o rabatach można zapomnieć.  :) Co do Frosted Gold to widziałem wersję w różowym złocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy w tej chwili jedzie na układach. Jednemu to wychodzi lepiej i upoluje grubszą rybę zarzucając przynętę parę razy a drugi będzie siedział w nieskończoność i łowił same ukleje ;)

 

 

 

Życzę Ci wyrwania grubej ryby w miarę przyzwoitym czasie! Jeśli zakup będzie u AD to i będzie mniej bolało ;)

Czasem ukleja nie taka zła  :)  - poławiana masowo też w celach konsumpcyjnych  :P

A poważnie trzyma kciuki - niech spełniają się marzenia, zachcianki......to są cenne chwile

Żartowniś, o rabatach można zapomnieć.  :) Co do Frosted Gold to widziałem wersję w różowym złocie.

Myślałem o białym bo chyba bardziej popularny, dostępny - jakoś częściej wpadał mi w oko na różnych stronach. Różowe Au o wiele lepiej brzmi - dla mnie, osobiście  super !!!

Walczyłem u dwóch AD o rabat na   26401.RO.OO.A002CA.02   przez dwa czy trzy dni   i nic z tego  :( ( tylko jakieś gadżety typu klepsydra w ładnym pudełku itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czasem ukleja nie taka zła :) - poławiana masowo też w celach konsumpcyjnych

A poważnie trzyma kciuki - niech spełniają się marzenia, zachcianki......to są cenne chwile

 

 

Ukleja - tylko na pasztet! A AP to już drapieżnik szczytowy ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukleja - tylko na pasztet! A AP to już drapieżnik szczytowy ;)

AP na samym szczycie łańcucha tylko tych najlepszych jest najmniej i kiepsko z dostępnością - złowieniem   ;) a tym pasztetem można się też najeść  :)

 

ale .....zamiast 1000 uklei wolałbym jednego rekina  AP  :rolleyes:

Edytowane przez Andrzej1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bylem w Rzymie, to zaszedlem do butiku AP i byl tam RO z niebieska tarcza w rozowym zlocie... wygladal oblednie i byl dostepny od reki - patrzac na brak dostepnosci PP i chore ceny na rynku wtornym, to gdybyn nosil zloto nie zastanawialbym sie ani chwili  :wub:

 

Mariusz - trzymam kciuki, choc i tak uwazam, ze zal tego Twojego 15300... bylo go trzymac - to juz historia RO sama w sobie   ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Code trzeba było brać. Jak dodrośnie pokolenie galerii handlowych to odkupi od Ciebie za premium z tęsknoty za „smakami dzieciństwa” ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz - trzymam kciuki, choc i tak uwazam, ze zal tego Twojego 15300... bylo go trzymac - to juz historia RO sama w sobie   ;)

Czasu cofnąć się nie da, ale Royal Oak Ref. 15500 jest równie świetny, także w wersji z czarną tarczą. Chociaż nie wiem czy określenie "równie świetny" jest tu właściwe, bo odniosłem wrażenie, że Ref. 15500 jest wykonany z większą finezją od poprzedników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finezją? Rozwiniesz?

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię szarości

02d9c5ee3eec8e0e6e75f0530f5a2934.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzzy masz jesscze ROOD ? Jak po dłuższym użytkowaniu opinia „ na chłodno „ ? Powiem szczerze , ze mierzyłem 2 tygodnie temu i nie daje mi spokoju ten model . Ciagle płacze mi sie po głowie myśl zakupu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegar, jestem bardzo zadowolony z użytkowania. Wczoraj miałem okazje przymierzyć nowego 15500 i nie zamieniłbym go za swojego Divera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Muzzy masz jesscze ROOD ? Jak po dłuższym użytkowaniu opinia „ na chłodno „ ? Powiem szczerze , ze mierzyłem 2 tygodnie temu i nie daje mi spokoju ten model . Ciagle płacze mi sie po głowie myśl zakupu :P

No to jest nas dwóch, bo mnie też Diver nie daje spokoju pomimo zbyt dużej dysproporcji pomiędzy średnicą mechanizmu oraz koperty. Gdyby 3120 zastąpić werkiem oznaczonym jako kaliber 4302, to byłaby petarda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zupełnie nie rusza ROOD. Widziałem za tzw. szybką bo nawet nie przyszło mi do głowy żeby przymierzyć.

Inna sprawa - fajnie że wątek się ruszył bo już chciałem prosić Lotusa o podbicie tematu ciekawymi wpisami

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mnie zupełnie nie rusza ROOD. Widziałem za tzw. szybką bo nawet nie przyszło mi do głowy żeby przymierzyć.

Inna sprawa - fajnie że wątek się ruszył bo już chciałem prosić Lotusa o podbicie tematu ciekawymi wpisami

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

 

Fajny zegar...

 

https://www.horologium.pl/audemars-piguet-royal-oak-offshore-diver/

 

Jason Statham powinien nosić Divera AP w filmach w których gra, bo pasowałby do profilu granych postaci... Mechanik, Transporter, Niezniszczalni itp.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pam Jasonowi pasuje.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Pam Jasonowi pasuje.

Pewnie, że pasuje, ale i Diver AP też by pasował.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Dzięki uprzejmości Michała, miałem wczoraj okazję przymierzyć divera i jest to świetny zegar. Pomimo swoich rozmiarów doskonale układa się na nadgarstku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mierzyłem wczoraj, bardzo fajny zegarek, ale Michałowy VC dużo bardziej mi się spodobał. 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie , mimo rozmiaru zegar leży swietnie. Ja rozważam dwa zegarki - ROOD i świetnego wlasnie VC Overseas .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update tematu

a7fdad42f0c99f04c5721c84a769d77e.jpg39e9090525c5aa9e17c6765453238575.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.