Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
tarant

Nie jest OK...

Recommended Posts

Staruszku gejostwo jest stare jak świat - już w starożytnym Rzymie w trakcie igrzysk cezar i jego świta upatrywali sobie wśród sportowców obiektów do ustrzelenia. Po igrzyskach nie było że taki atleta nie chciał on musiał.

Od czasu gdy świat zaakceptował ich w środowisku i podał palec oni wzięli rękę.Co mamy teraz? Chcą rodzin małżeństw itp. przywilejów.W dupe z tym światem porombanym

Tęczowe rodziny - nosz ku....a mać

Nie wiem czy świat zaakceptował tęczowych, przecież nadal się nie da rozmnożyć w tęczowy sposób. :D No a oficjalnie uznawane za prawidłowe poglądy ludzkości na rożne sprawy się zmieniają i to cyklicznie przeważnie.

Piotrek, Ty wstajesz rano i natychmiast dostrzegasz problemy między innymi takie jak poniżej.  :)

Na żaden z tych problemów które wymieniłeś nie masz żadnego realnego wpływu (masz tylko wpływ pośredni co 4 lata przy głosowaniu) więc jaki jest sens zaprzątać sobie nimi głowę. :) Poza tym, większość tych problemów które wymieniłeś to problemy wydumane przez speców od marketingu społecznego mające na celu lepsze sterowanie gawiedzią. :D

Ponieważ uznaję Ciebie za bardzo mądrego człowieka, to czasami nadziwić się nie mogę że Ty stary "wyga" dajesz się na to łapać. :D

Problemy na które ja nie mam żadnego realnego wpływu mnie zupełnie nie interesują, mam je w głębokiej d*pie. I nie są to żadne klapki na oczach, po prostu, skupiam się wyłącznie na sobie, swojej najbliższej rodzinie i najbliższym otoczeniu, bo to jest obszar na który ja mam realny wpływ. 

Jeszcze jedno Ci napiszę. Nigdy nie interesowały mnie problemy homosiów i lesbijek, w swoim środowisku w którym żyje nie znam żadnego takiego osobnika i gdyby nie to Forum to moja wiedza na ten temat byłaby prawie żadna. Po prostu, mnie to w ogóle nie interesuje, a jakieś informacje medialne na ten temat które słyszę gdzieś przypadkiem wpadają mi do jednego uch i drugim uciekają szybciej niż wpadają.  :)

To takie gadanie tylko, co mnie obchodzi deszcz, przecież nie mam na niego wpływu, ale rano wstajesz i patrzysz czy zabrać parasol, czy nie. Dla mnie to jest udawanie przed sobą samym i według mnie takie poprawianie sobie samopoczucia do rozsądnych nie należy. Taka metafora: to że tam gdzieś leci kometa, która rozpierdzieli mój świat powinno mnie interesować, pomimo to, że na to nie mam wpływu.

A ja rano jak wstaję, to pierwsze o czym myślę jest to czy będzie stolec czy nie, a to że następnie wykazują zainteresowanie otaczającym mnie światem nie ma nic wspólnego z przejmowaniem się tym jak jest. Nie mam tez do siebie absolutnie żądnych pretensji, że świat na który nie mam wpływu mi nie odpowiada, dlatego w tym względzie samopoczucie mam znakomite, co innego gdy mi nie pasuje ta cześć świata na który mam bezpośredni wpływ.

A jeżeli chodzi o homoseksualistów czy lesbijki, to znam kilkoro ludzi o tych orientacjach i poza tą orientacją są to  przeważnie całkiem zwyczajni ludzie, którzy na dodatek nie chodzą na parady. Osobiście jestem tolerancyjny, ale nie akceptuje tego całego "bałaganu" co się wokół tego dzieje, pomimo, że mnie bezpośrednio nie dotyczy, ale nie myśl, że z tego powodu mam zaburzenia snu. :)

Piotr Ratyński

Adhibe rationem difficultatibus. 

Geje czy lesbijki to normalni ludzie, mnie irytują cioty ( dotyczy to obu "formacji".)

Nie chcę by Polskie ulice tak wyglądały.post-48316-0-18355900-1474972641.jpg

post-48316-0-32453900-1474972975.jpg

I kazdy promujacy takie zachowanie musi liczyć się ze stanowczym "NIE" normalnej części społeczenstwa, dość już chyba "wykolejeńców" ?

Co to ma byc.? para lesbijek podaje do sadu bank spermy bo nie takie dziecko chcialy, nastepny zamraza nasienie zmienia płeć i chce dziecka z samym soba...ku..a, ile mozna?

"

Pozdrawiam, Marek

Staruszku gejostwo jest stare jak świat...

...W dupe z tym światem porombanym...

Paweł Bury stapasz po cienkim lodzie ... w d*pę pewnie nie jeden by chciał ;)

Polskie ulice tak nie wyglądają kolego Yoda . To incydenty .

Ale jak ktoś jest przeczulony , to nic się nie poradzi .

Można oczywiście próbować wypalać rozżarzonym żelazem .

Polskie ulice tak nie wyglądają kolego Yoda . To incydenty .Ale jak ktoś jest przeczulony , to nic się nie poradzi .Można oczywiście próbować wypalać rozżarzonym żelazem .

Zapomnialeś dopisać- "jeszcze nie wyglądają"

P.S Wiesz co to prewencja?

Edit

Już dostaleś lajka od obroncy zboczenców :)

( lajk jest incognito więc nie lamie regulaminu zwracajac się personalnie, ciekawe czy się "ujawni" :) )

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Polskie ulice tak nie wyglądają kolego Yoda . To incydenty .Ale jak ktoś jest przeczulony , to nic się nie poradzi .Można oczywiście próbować wypalać rozżarzonym żelazem .

Jeszcze 15 - 20 lat temu (w Poznaniu) jak się zobaczylo pedalow idących za ręce w miejscu publicznym ,to najzwyczajniej w Świecie dostawali wpier..l ,nie wspominając o oficjalnych klubach, paradach ,małżeństwach, czy niestety adopcjach.

20 lat później, dzięki "poprawności politycznej" i wszechobecnej "tolerancji" co widzimy na ulicach ,telewizji itd ???

Także nie pisz proszę o przeczuleniu, bo za kolejne 20lat będzie tylko gorzej.

Guest GCE

Ale jak ktoś jest przeczulony , to nic się nie poradzi .

Obyśmy byli przeczuleni, jak najmocniej tylko się da. 

Edit

Już dostaleś lajka od obroncy zboczenców :)

( lajk jest incognito więc nie lamie regulaminu zwracajac się personalnie, ciekawe czy się "ujawni" :) )

Ja dałem "lajka"

Regulamin tego nie zabrania -mieć własne zdanie.

Napiszesz czemu go dałeś?-pytam poważnie, bez podtekstów.

Pozdrawiam, Marek

Od czasu do czasu organizowane są parady gejów i lesbijek zastanawiam się po co one są? Nie widziałem parad heteroseksualnych a też powinny być.

Tam plusik już jest .... delikatny taki .....jak by piórkiem pisany

Marcin :huh:

Guest GCE

Jeszcze 15 - 20 lat temu (w Poznaniu) jak się zobaczylo pedalow idących za ręce w miejscu publicznym ,to najzwyczajniej w Świecie dostawali wpier..l ,nie wspominając o oficjalnych klubach, paradach ,małżeństwach, czy niestety adopcjach.

20 lat później, dzięki "poprawności politycznej" i wszechobecnej "tolerancji" co widzimy na ulicach ,telewizji itd ???

Także nie pisz proszę o przeczuleniu, bo za kolejne 20lat będzie tylko gorzej.

Plusik.

A quasi sylogizm wbito skutecznie. Skoro jeden homoseksualista zabił (rok temu!!), to każdy z nich jest potencjalnym mordercą.

To tak jak każdy mężczyzna jest potencjalnym gwałcicielem ;) 

W końcu posiada potencjalne narzędzie zbrodni...  

Widzę brak tolerancji, zwłaszcza w Poznaniu. :)

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Regulamin tego nie zabrania -mieć własne zdanie.

Napiszesz czemu go dałeś?-pytam poważnie, bez podtekstów.

Od czasu do czasu organizowane są parady gejów i lesbijek zastanawiam się po co one są? Nie widziałem parad heteroseksualnych a też powinny być.

Tam plusik już jest .... delikatny taki .....jak by piórkiem pisany

Marcin :huh:

Nie czytam wszystkiego co tu piszecie. Ogólnie temat jest cholernie ciężki trzeba przyznać, ale ci jak ich nazywacie "zboczeńcy" byli są i będą! Ja jakoś jeszcze w życiu nie spotkałem dwóch facetów idących za rękę, a pracę mam taką że bywam praktyczne w całym kraju.

Ja osobiście sram na to czy ktoś jest gejem, lesbijką czy radykalnym katolem!

Dla mnie zboczeniec to taki który gwałci (a to nie koniecznie jest pedał!) Taki który krzywdzi dzieci (tu chyba też nie za wiele pedałów, no chyba, że ksiądz)

To, że się tu uzewnętrzniacie i walczycie każdy o swoją rację to trochę mnie śmieszy, bo i tak nikt nic na to nie poradzi. Świat się zmienia a na pewno Wy go nie zatrzymacie!

Paweł pytaleś o pochody hetero.

Ja co miesiąc 10go widzę taki pochód którego też nie chciałbym oglądać. To się też tyczy KODu czy obrońców (przeciwników) aborcji. Jest tego w pyte! Są pochody wielbicieli Gwiezdnych Wojen gdzie ludzie też się głupio ubierają (chociaż tam też może być pedał)

Jest tego naprawdę mnóstwo i nie chce mi się o tym pisać...

Ogólnie rzecz biorąc, to ja nie widzę tego problemu który wy widzicie i za to kolega dostał plusa.

No i na koniec...

Kocham swoje dzieci nad życie i jestem w stanie oddać za nie życie. Wydaje mi się, że wychowuję je na dobrych ludzi i uczę szacunku do innych. Ale ja nie o tym... piszecie, że gdyby (nie daj Boże!) Wasze dzieci to trafiło to byście się pod ziemię zapadli!

Kurw@ tego nie jestem w stanie pojąć!!

Dla mnie moje dziecko jest moim dzieckiem i kochał je będę zawsze bez względu na wszystko!

Edited by _Kwiatek_

Poczekajcie jeszcze trzy lata. Po następnych wyborach PiS będzie miał większość konstytucyjną to zrobi w Polsce porządeczek taki jak trzeba. :)

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Piszesz że walczę - może nie walczę ale protestuję bo nie chcę świata w takiej wersji do jakiej zmierza a czy mój bunt na to co się dzieje coś da? pewnie nic ale biernie przyglądał się temu też nie będę.

W szkole napiętnowane są dzieci za to że są grubsze chudsze wyższe albo że mają garbaty nos - jak potraktują chłopca wychowywanego przez dwóch tatusiów? który pójdzie w dzień mamy na przedstawienie? Rówieśnicy takiego małolata wykończą psychicznie.

Ostatnia część twojej wypowiedzi bardzo mi się podoba za to plus ale oby mnie to nie spotkało.

Edit

Nie jest ok bo roboty mam w 3 d*py a ja siedzę i pisze o jakiś....

A może nerwowe reakcje związane z " takimi " widokami , wynikają w jakiejś części z  braku pewności , że nie ulegnie się zarażeniu .

Bo , że to jest zaraźliwe , wątpliwości chyba nie ma .

Guest GCE

A może nerwowe reakcje związane z " takimi " widokami , wynikają w jakiejś części z  braku pewności , że nie ulegnie się zarażeniu .

Nerwowe reakcje są jak najbardziej pożądane.

:D

Nerwowe jak nerwowe, ale agresywne reakcje przeważnie są ze strachu, najczesciej przed nieznanym, tutaj zapewne też.

Mnie osobiście nie podoba się, że ktoś wymaga ode mnie akceptacji, twierdząc, że to chodzi o tolerancji, a sam jest dla moich poglądów bardziej nietolerancyjny (nie mówiąc już o akceptacji) i obraża mnie od homofoba. 

Piotr Ratyński

Adhibe rationem difficultatibus. 

A może nerwowe reakcje związane z " takimi " widokami , wynikają w jakiejś części z braku pewności , że nie ulegnie się zarażeniu .

Myslę ze jak bedziesz pisał następnego posta musisz mieć swiadomosc ze nie ty jeden jesteś inteligentny...postaraj się wiec bardziej, bo to powyzej, slabe jest ;)

@Kwiatek, dziękuje za odpowiedz, zgadzam się z ostatnim akapitem.

( choc zupelnie niepotrzebnie wspomnialeś o jakichś nieistniejacych paradach milosnikow Gwiezdnych Wojen i pederastach:) )

I by nie popadać w 'radosną euforię' dodam ze mordercy, gwałciciele, zboczency to też są czyjeś dzieci......

Edit

Czemu Hitler byl zly?

A jaki miał byc?, jak ojca miał Hitlera, i matkę tez Hitler...

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Bez żartów, w tworzeniu "pełnej rodziny" przez dwóch "tatusiów" i adoptowane dziecko wcale nie chodzi o dobro tego ostatniego. To taka forma terapii, że wszystko jest w porządku. Wstrząsający obraz owego "wychowania" przedstawiają dorosłe już osoby, które doznały wychowania w takim "terapeutycznym" związku.

Nie ma sensu napinać się ze straszeniem PiSem i wprowadzanymi przezeń zmianami konstytucyjnymi. Nie mają najmniejszych szans by przeskoczyć mistrzów gatunku, którzy obecnie pouczają, skąd my to znamy, na temat niedostatecznego poziomu demokratyczności demokracji w Polsce.

Dla uściślenia warto poczytać o tak szacownym prawie w państwie prawa jak  §175.

Najbardziej spodobał mi się ten kawałek o przeniesieniu więźnia po wyzwoleniu wprost z obozu koncentracyjnego do więzienia na resztę zasądzonej kary. 

Wynika z tego, że Polacy mają sporo do nadrobienia także pod względem standardów prawnych w stosunku do czołówki europejskiej. Natomiast nie jestem przekonany czy wykazują choć odrobinę chęci by temu podołać. To źle czy dobrze?

Edited by Ritter

Nie noszę zegarków do zegarmistrza, to takie staroświeckie. Psuję je sam...

@Kwiatek, dziękuje za odpowiedz, zgadzam się z ostatnim akapitem.

( choc zupelnie niepotrzebnie wspomnialeś o jakichś nieistniejacych paradach milosnikow Gwiezdnych Wojen i pederastach:) )

Parady istnieją ;)

Co roku jest taka w Toruniu:

http://torun.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/starforce-2015-fani-gwiezdnych-wojen-spotkali-sie-w-toruniu,3514871,artgal,17253285,t,id,tm,zid.html

Kto tam jest uczestnikiem nie jestem w stanie ocenić.

W Grabowcu pod Toruniem jest taka gruba maniaków GW którzy wywalczyli dla swojego osiedla nazwy ulic z postaciami z tego filmu.

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Ulica_Obi-Wana_Kenobiego_w_Grabowcu

Edited by _Kwiatek_

No to przepraszam, ja jestem fanem, ale nie fanatykiem.

( wiem ze istnieje legalny kosciół 'Rycerzy Jedi")

P.S Toruń w tej kwesti to zdaje się specyficzne miasto- rycerzy Jedi mają i Ojcow Dyrektorów, religijny rejon ;):)

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.