Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Lekkiej wersji niestety nie znam i raczej nie poznam bo zapewne trudno dostępna w perfumeriach.

Całego flakonu nie kupię bo mam za dużo.

 

Blue jest super.

Tyle że max do 19 stopni.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się te wody uzupełniają, wbrew pozorom ta jasna woda nie jest " rozcienczona wersja" blue.

Jest podobna, ale ma swój " zapach ", jak dla mnie jest doskonała na lato


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Podobał mi się Guerlain heritage ten w pomarańczowym opakowaniu.Więc zamówiłem go na iperfumy ale przysłali mi ten droższy w szarym opakowaniu.Ale nie chodzi o20zł tylko czy ktoś z was wie czy to te same zapachy bo tych perfumów już nie ma a ja ich tak dokładnie nie znam.Zadzwoniłem i mogłem zwrócić ale zostawiłem już sobie.i jeszcze jeden myk. Na stronie iperfumy na butelce z tego szarego i opakowaniu jest napisane eau de parfum a ja dostałem szary eau de toilette.jeden wielki cyrk.I sam nie wiem co mam w butelce czy ten droższy czy tańszy ten co chciałem.a i na iperfumy też mi kobita nie umiała odpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj na perfuforum.pl lub forum basenotes.net

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek jakby co chętnie przygarne bo lubie ten zapach.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek jakby co chętnie przygarne bo lubie ten zapach.

Zostawiłem go sobie bo podobno to te same zapachy tylko perfum mocniejszy.Ale ja mam chyba toaletową tak mi pisze.A nieważne już.No napijmy sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to oferta w "niezegarkowych". Flaszka ze zdjęcia plus kartonik- produkt, nie tester.

post-61879-0-73923500-1495458343_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klasycznego Amena używam od lat, dzisiaj dałem się skusić nowości Muglera i powiem że zapach mega! Czuć linie amena ale poza tym jest bardzo świeży i intensywny, taki w sam raz na lato :)

o.45707.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A do mnie wczoraj to dojechało :) lubię ten zapach, chociaż wolałem zielonego Vetyvera od Lanvina, ale nigdzie nie mogę znaleźć.

 

parfum-lanvin-homme-sport-rafael-nadal-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kierując się dobrymi opiniami (i promocją) kupiłem w ciemno Mochino Uomo?. 
Zapach przypadł mi do gustu natomiast ciekawi mnie trwałość i projekcja które na ogół są chwalone, ale jak narazie siedze w biurze i sam nie wiem co myśleć.

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Miałem trzy flaszki Moschino Uomo? O ile trzy pierwsze były trwałe, mocne to ta, którą kupiłem miesiąc temu taka sobie. Po sześciu godzinach nic nie czuje, a tamte spokojnie 10 godzin dawały po nosie. Kupiony z kolei niedawno Lanvin, w jeszcze lepszej promocji niż Uomo? jest z kolei mocny nie do wytrzymania :D Trzeba uważać z aplikacją, bo w zapachu można się "utopić" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kierując się dobrymi opiniami (i promocją) kupiłem w ciemno Mochino Uomo?. 

Zapach przypadł mi do gustu natomiast ciekawi mnie trwałość i projekcja które na ogół są chwalone, ale jak narazie siedze w biurze i sam nie wiem co myśleć.

Lepiej za dużo nie myśleć bo zawsze można się czegoś doczepić.Przechodziłem to samo i jak zaczynałem myśleć to zawsze coś znalazłem,czy to w perfumach czy w zegarkach czy jeszcze w czymś innym.teraz nie myślę i jestem zdrowszy :) a doświadczenie się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiedyś przez długi czas Fahrenheit, jednak po reformulacjach to już nie jest ten sam zapach. Lubiłem też Armani Black Code aż stwierdziłem, że czegoś mu brakuje. Obecnie na dłużej zagościły: Lalique Encre Noire i Burberry London for Men. Teraz planuję po wielu latach zrobić ponowne podejście do Opium. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Miałem trzy flaszki Moschino Uomo? O ile trzy pierwsze były trwałe, mocne to ta, którą kupiłem miesiąc temu taka sobie. Po sześciu godzinach nic nie czuje, a tamte spokojnie 10 godzin dawały po nosie. Kupiony z kolei niedawno Lanvin, w jeszcze lepszej promocji niż Uomo? jest z kolei mocny nie do wytrzymania :D Trzeba uważać z aplikacją, bo w zapachu można się "utopić" :D

Który Lanvin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

L'homme Sport, wrzucałem "fotkę" :)

Pryskałem się około 6:45 i teraz jest bardzo mocno wyczuwalny.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

A tak, zgadza sie. Mialem flaszke, po jakims czasie sprawial jednak wrażenie zbyt syntetycznego przy otwarciu. Dalej ladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem trzy flaszki Moschino Uomo? O ile trzy pierwsze były trwałe, mocne to ta, którą kupiłem miesiąc temu taka sobie. Po sześciu godzinach nic nie czuje, a tamte spokojnie 10 godzin dawały po nosie. Kupiony z kolei niedawno Lanvin, w jeszcze lepszej promocji niż Uomo? jest z kolei mocny nie do wytrzymania :D Trzeba uważać z aplikacją, bo w zapachu można się "utopić" :D

 

Po dniu z Uomo jestem zadowolony - naprawdę bardzo dobry ciekawy zapach, pomimo że ja na sobie jakoś go specjalnie nie czuje to ludzie wokół czują - może ja mam niewrażliwy nos ;) Z Lanvina zamówiłem sobie próbkę eclat d'arpege pour homme ale narazie nie wiem czy to moja bajka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiedyś przez długi czas Fahrenheit, jednak po reformulacjach to już nie jest ten sam zapach. Lubiłem też Armani Black Code aż stwierdziłem, że czegoś mu brakuje. Obecnie na dłużej zagościły: Lalique Encre Noire i Burberry London for Men. Teraz planuję po wielu latach zrobić ponowne podejście do Opium. :)

Obecny wypust Fahrenheita wrócił do korzeni, polecam sprawdzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klasycznego Amena używam od lat, dzisiaj dałem się skusić nowości Muglera i powiem że zapach mega! Czuć linie amena ale poza tym jest bardzo świeży i intensywny, taki w sam raz na lato :)

 

 

Wczoraj go testowałem. Flakon rzuca się w oczy, choć nie jestem przekonany do koloru... A co do zapachu - to stary porządny A*Men w wersji light. Bardzo fajnie mi się go nosiło, mimo wysokiej temperatury i dużej wilgotności.

 

 

... Teraz planuję po wielu latach zrobić ponowne podejście do Opium. :)

 

Świetny zapach. Dosyć specyficzny. Czuć wyższą klasę. Według mnie wcale się nie zestarzał, mimo upływu 22 lat.

 

Dziś jest świetna pogoda na Opium i musiałem go użyć

;-)

 

Obecny wypust Fahrenheita wrócił do korzeni, polecam sprawdzić :)

 

 

 

Ooo, świetna wiadomość. Trzeba śledzić kody...

 

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towarzysząc mojej pani (jakby co - tak, jestem psem ;) ), nieoczekiwanie (lub wręcz: zgodnie z oczekiwaniami ;) ) znalazłem się w sklepie BIG STAR i widząc męskie wody perfumowane w jakiejś tam promocji za ok. 40 zeta zakupiłem jedną - w razie czego, pomyślałem, strata nie będzie bolesna. I... przyjemna niespodzianka - bardzo fajny zapach na lato. Oczywiście w określonej skali - ale bije na głowę wiele sieciowych drożyzn - są jeszcze inne warianty. :)

https://bigstar.pl/mezczyzna/dodatki/perfumy/woda-perfumowana-meska-eagle.html

perfumy_meskie_eagle_1.jpg


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecny wypust Fahrenheita wrócił do korzeni, polecam sprawdzić :)

 

Znowu czuć benzynę? To dobrze. :) Na fragrantica.pl pisali jakiś czas temu, że La Rive za 20 zł zaczyna bardziej przypominać starego Fahrenheita niż nowy Fahrenheit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespodziewanie dostałem gratis do testowanego auta wodę toaletową Narciso Rodriguez For Him Bleu de Noir  :ph34r:  (uprzedzam zjadliwe pytania - nie, w aucie nie śmierdzi ;) ) W temacie tym konkretnym miałem wiedzę i świadomość zerową. Jestem po pierwszym użyciu z czystej ciekawości i powiem, że kopara mi opadła - jaki fajny zapach! :blink: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, bardzo dobry, w klimacie Terre, trwałość też bardzo dobra, co u mnie jest rzadko spotykane nawet w tzw killerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.