Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Spatz

Kupiłem sobie Brutala w wersji Intense w atomizerze! WYPAS! :D Lubie takie stare diesle. Teraz szukam Rive Gauche ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z miesiąc temu kupiłem zwykłą wersję Brutala i uważam, że to bardzo dobre pachnidło. Za cenę około 15 zł dostajemy miłe lawendowo-ziołowe perfumy, które przypominają mi Paco Rabanne Pour Homme z 1973 roku.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Dokładnie tak jest. Trochę lżejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gucci Guilty Absolute - wczoraj testowany. Zapach " Jedwabnem" czyli spalonej stodoły. Dosłownie. Jak coś takiego może stać na półce perfumeryjnej to nie wiem. Perfumiarz chciał chyba zrobić coś bardzo oryginalnego ale mu nie wyszło.

 

Kolejna testowana nowość to Emporio Armani Stronger with You. Butelka zupełnie nie "Armaniowata" sam zapach to trochę rozwodniony Armani Eau De Nuit . Praktycznie to samo !!!

Naprawdę ta branża przezywa mocny kryzys :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gucci Guilty Absolute - wczoraj testowany. Zapach " Jedwabnem" czyli spalonej stodoły. Dosłownie. Jak coś takiego może stać na półce perfumeryjnej to nie wiem. Perfumiarz chciał chyba zrobić coś bardzo oryginalnego ale mu nie wyszło.

 

Kolejna testowana nowość to Emporio Armani Stronger with You. Butelka zupełnie nie "Armaniowata" sam zapach to trochę rozwodniony Armani Eau De Nuit . Praktycznie to samo !!!

Naprawdę ta branża przezywa mocny kryzys :-(

Ty nasz chłopie jakiś mega problem...  Skąd wiesz jaki zapach ma spalona stodoła ze zwęglonym ludzkimi szczątkami co? Dziadek ci powiedział?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nasz chłopie jakiś mega problem...  Skąd wiesz jaki zapach ma spalona stodoła ze zwęglonym ludzkimi szczątkami co? Dziadek ci powiedział?

 

A Ty masz problem z wrzuceniem na luz. Wiesz co to takiego "przenośnia" . W tym przypadku miała za zadanie podkreślić dramatyczność zapachu do także dramatycznego wydarzenia.

Tak, jak poczułem ten zapach to wyobraziłem sobie spaloną stodołę wraz z zawartością. Mogę ? Czy nie wolno mi już sobie czegoś wyobrażać ?

 

Ewentualnie zapach baraku obozowego, lub Wytwórni Filmów Fabularnych we Wrocławiu - te zapachy poznałem i te "perfumy" mi je przypominają.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego, że Gucci Guilty Absolute jest tak inny dobrze o nim świadczy. Mnie osobiście zapach się podoba - w odpowiednich dawkach, oczywiście - i uważam, że jest bardzo oryginalny i niepowtarzalny. Coś jak YSL Kouros ;)

I wcale nie śmierdzi rozgniecionymi pluskwami, jak ktoś gdzieś napisał...

 

Poza tym, tak jak kol. Xpovoc stawiam na klasykę, która zapewne po kilku(nastu) reformulacjach do dziś się sprawdza (Paco Rabanne Pour Homme '73, Givenchy Gentelman '74, Azzaro Pour Homme '78, Oscar De La Renta Pour Lui '80, YSL Kouros '81 i nowsze - Aspen '89, Cerruti 1881 PH '90, Boucheron Pour Homme '91 i Jaipur '98 itp.) Poza wymienionym L. B. Roma Per Umomo (1995), który po prostu mnie wkurza. Joop'a! nie miałem jeszcze odwagi użyć "globalnie"...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azzaro PH świetny. Mój pierwszy markowy zapach. Co jakiś czas wracam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Azzaro PH świetny. Mój pierwszy markowy zapach. Co jakiś czas wracam.

Prawdziwa tablica chemiczna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty masz problem z wrzuceniem na luz. Wiesz co to takiego "przenośnia" . W tym przypadku miała za zadanie podkreślić dramatyczność zapachu do także dramatycznego wydarzenia.

Tak, jak poczułem ten zapach to wyobraziłem sobie spaloną stodołę wraz z zawartością. Mogę ? Czy nie wolno mi już sobie czegoś wyobrażać ?

 

Ewentualnie zapach baraku obozowego, lub Wytwórni Filmów Fabularnych we Wrocławiu - te zapachy poznałem i te "perfumy" mi je przypominają.

Oczywiście wyobrażaj sobie co chcesz, twoje prawo...

 

Tak mi się jeszcze skojarzyło:

 

1373976567_iqib34_600.jpg

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś może Love Desire? To te z feromonami :) Jak się trzymają na skórze? Nie spodziewam sie jakiegoś tam działania feromonowego ale po prostu zastanawiam się czy nie przetestować :) Jeszcze takich nie miałam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie męską wersję.Na temat kobiecej wiele napisac nie mogę ale z męskiej jestem całkiem zadowolony. Trzymają się bardzo długo, zapach również mi się podoba. Są jednak dwie wersje i ogolnie sa od siebie trochę inne. Wersja podstawowa jest tansza, ale jednoczesnie utrzymuje się krócej, zapach ma świeży, ładny. Wersja love desire premium to już zupełnie inna wyższa pólka. Począwszy od opakowania, które jest konkretniejsze po zapach, tkóry jest moim zdaniem bardizej korzenny. Utrzymuje się również długo na ciele.

 

A wygląda tak
b232fdc8aea96.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wam obojgu za to płacą, wy macie polecać i linkować nam.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Utrzymuje się również długo na ciele.

 

 

 

Długo, to znaczy ile? :)

 

 

Od jakiegoś czasu wyczuwam na ulicy lacoste white,czyżby wracał do łask?

Edytowane przez arbito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakieś 12 godzin. Czasami na ubraniach czuję i na następny dzień. W sumie jedne z lepszych perfum jeśli chodzi o trwałośc. Podobają się również kobietom. Żonie również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakieś działanie feromonowe jednak jest? ;) Żona nie ma pretensji,że używasz takiego własnie zapachu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi feromonami muszą wymyślać bo inaczej produktu nie sprzedadzą bo kto kupuje jakieś marki kogucik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A użytkownicy forum zatrudnieni do lokowania produktów nie mieli by co robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie uwierzyć że człowiek jest w stanie odbierać feromony, w końcu należymy do świata zwierząt, o tyle jestem sceptyczny czy mają one wpływ na nasze zachowanie, a przynajmniej na jako całość, bo być może że jakaś grupa ludzi rzeczywiście reaguje na feromony. Feromony mogą więc działać na bardzo podobnej zasadzie co podprogowe podźce wizualne). O ile same w sobie nie wpływają w taki sposób w jaki byśmy tego oczekiwali o tyle w połączeniu z innymi bodźcami już tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakieś działanie feromonowe jednak jest? ;) Żona nie ma pretensji,że używasz takiego własnie zapachu?

 

Daj spokój stary :) Trzeba mieć do siebie jakieś zaufanie. Gdybyśmy mieli do siebie pretensje o jakieś glupie perfumy to co to byłby za związek? Poza tym kupiłem ten zapach po to aby rozkręcić atmosferę pomiedzy nami co się udało, bo tak jak wspominałem żonie zapach się bardzo podoba. Jesli chodzi o działąnie feromonowe to mają je praktycznie każde perfumy ( te ładne) .Te są całkiem całkiem . Zebrałem za nie równeiż wiele komplementów od kobiet z pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz wszyscy pobiegną po ów zapach i rachunek zleceniodawcy panowie mogą wystawić - czy to w ramach realizacji założonych zadań?

 

 

Panowie - ja cenię każda pracę - a pracę ma się jaką się lubi, na jaka się zasłużyło albo jaką musi się mieć - ale czy z tym lokowaniem, wciskaniem linków i podkręcaniem udawanej dyskusji macie nas - użytkowników tego forum za baranów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.