Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czyli sprawdzić Verace Oud Noir? Podobne?

Sprawdź koniecznie, podobieństwo jakieś jest, ale większe czy mniejsze, to już sam najlepiej ocenisz.

 

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekko mnie zgiąłeś tym stwierdzeniem :D

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Co masz na myśli? :D Mam bardzo czuły nos i jestem bardzo wrażliwy na zapachy, wiec serio trudno mi dogodzić, i 90% Ck, Burberry, Versace, Lalique, Hugo itd. Są dla mnie po prostu nudne, natomiast ten Tom Ford to po prostu sztuka :D

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że Hogg miał na myśli to, iż zaszczytu może dostąpiłbyś, mogąc powąchać krocze takiej hiszpańskiej królowej Letycji. A perfumy Toma Forda to po prostu produkt z półki sklepowej, niezależnie od tego, czy uznajemy go za jakieś perfumeryjne arcydzieło. ;)

Dla tych, którzy (tak jak ja do dzisiaj) nie słyszeli o królowej Letycji i musieliby zacząć szukać, proszę, poniżej pierwsze zdjęcie z brzegu. Ja bym powąchał.  :D
hbz-king-felipe-queen-letizia-cute-momen

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy zaszczyt to byłby tutaj, taka hiszpańska młódka to jak tani Armani, a tutaj prawdziwe nuty perfumeryjnej sztuki..fecfcc084d75495715dd52d47782c9e9.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Właśnie dlatego dowiedziałem się o istnieniu pani z Hiszpanii - próbowałem znaleźć jakąś rozsądną królową do obwąchania.

Obawiam się, że byłby to pojedynek bardziej na zasadzie "dobry mainstream kontra arcydziwna nisza w stylu jakiegoś kontrowersyjnego wypustu od Zoologist". Ale co kto lubi. ;)

 

[edit]

Miałem już nic w tym roku nie kupować, ale urlopowy nadmiar wolnego czasu najwyraźniej osłabia moją silną wolę. :| Ubiegłotygodniowe (i mam nadzieję, że już wszystkie na ten rok) zamykam ostatnim flakonem, który - jak się przypadkiem okazało - przyszedł dziś od naszego zaprzyjaźnionego Tygrysa. :)

 

15045803_IMGP5133.jpg

 

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benka też nabyłem. Przyzwoity. A ten szwajcarski arab to kto?

Tak z ciekawości pytam bo arabusy już mi przeszly:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo. Oddałem szwagrowi po kilku dniach. Mega syntetyczny jest jak dla mnie.

 

Przy okazji zapytam o coś na lato, ale o dużej mocy. Czy są tu zadowoleni użytkownicy Mancera Cedrat Boise albo Amouage Beach Hut Man ? Będę wdzięczny za opinie.

 

Mam flakon Mancery i odlewkę Beach Hut.

 

Mancera - świetne parametry, z Aventusowym "wajbem". Temperatura używalności to 15-25 stopni.

Amouage - tym to trzeba się psiknąć 8h przed wyjściem do ludzi. Projekcja i trwałość zabija. Nie jest to zapach na upały, bo udusisz siebie i otoczenie w promieniu 10 metrów. Nie polecam do biura, jeśli nie masz własnego pokoju. Można go użyć w lecie, ale nie w obecną pogodę (ponad 30 stopni to czas na świeżaki pokroju Chanel Allure Homme Sport Cologne).

Edytowane przez 1947

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znalazłem swój najbliższy zakup :D Ten na środku zdjęcia ;) Guerlain na lewej ręce, a na prawej Tom Ford Oud Wood. TF zdecydowanie surowszy, ale Heritage też jest genialny i go kupię

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

d6242ac26ebda515ebc3930ed455d3f3.jpg

Edit: swoją drogą, to ten sam co na screenie, prawda? f526eb5fc05446b976f4d477551d4cf9.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heritage jest piękny.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na eg za 185

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie taki zestaw. Na górze jeszcze lalique encre... coś tam :-)

Teraz caly czas niebieski RL

 

post-31778-0-68375100-1567113468_thumb.jpeg

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Miałem Heritage z Notino. Na mnie siedział krótko i przyznam ze miał jedna denerwująca nutę ale nie będę pisał z czym mi się kojarzyła ;)

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzi na mnie praktycznie tyle samo czasu co Tom Ford i oba mają średnia projekcję, ale jestem w stanie się poświęcić dla tego zapachu :D Musze znaleźć 50ml

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Tak, to ten sam Guerlain. Niezła różnica w cenie, co? ;)

Wiadomo, płaci się za obsługę :D Z tym, że przechodziła obok mnie czwórka pracowników i każdy miał mnie gdzieś, ale przywklem do tego. W Aparcie, W.kruk, czy Sephorze nigdy nie traktują 15 latka na poważnie.

 

A mili robią się doperio przy kasie ;)

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

TF edp ze mnie schodzi szybciej niż się pojawia ;) miałem jedna flaszkę i już się nie skuszę

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie perfumy polecacie w niewygórowanej cenie? Tak do 100 zł powiedzmy. Zainspirowany forum kupiłem Aspen, Ochnik w promocji - oba bardzo mi się podobają. Po cichu liczę na więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Heritage ze zdjęć, to ledwie popłuczyny przy przedreformulacyjnym Heritage, szczególnie w wersji EDP. Wg mnie to jeden z najbardziej dotkniętych reformą zapachów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie perfumy polecacie w niewygórowanej cenie? Tak do 100 zł powiedzmy. Zainspirowany forum kupiłem Aspen, Ochnik w promocji - oba bardzo mi się podobają. Po cichu liczę na więcej.

Bytom jak trafisz w promocję, różne Bentleye są w promocji na eg za +- 100. Ale może na początek jakiego zapachu szukasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czego konkretnie szukasz i do 100 PLN za ile ml? ;)

 

loco50, ten Swiss Arabian to klon Amouage Interlude (oryginału nie znam, więc ciężko mi się do tego ustosunkować). Tak samo jak Bytom. Ale między jednym i drugim są spore różnice.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bytom jak trafisz w promocję, różne Bentleye są w promocji na eg za +- 100. Ale może na początek jakiego zapachu szukasz?

Nie szukam żadnego konkretnego, chcę skorzystać z waszego doświadczenia i za niewielkie pieniądze stworzyć sobie zestaw na różne okazje. Zależy mi na waszych subiektywnych odczuciach - wiem że na każdym inaczej to leży ale chcę spróbować. Tak minimum 50 ml za 100 zł byłoby miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale dlaczego chcesz kupić najtańsze perfumy, skoro w normalnej cenie typu 300zl za 50ml masz już spory wybór dobrych zapachów.

 

Druga sprawa perfumy to nie zegarek, przejdź się do sephory czy douglasa i zobacz jakie zapachy Ci się podobają.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale dlaczego chcesz kupić najtańsze perfumy, skoro w normalnej cenie typu 300zl za 50ml masz już spory wybór dobrych zapachów.

 

Druga sprawa perfumy to nie zegarek, przejdź się do sephory czy douglasa i zobacz jakie zapachy Ci się podobają.

Bo 300 zł to trzy razy więcej ;) tak jak napisałem wcześniej, kupiłem Aspen i Ochnik i sobie chwalę. Sam nie mam nosa do zapachów, mieszają mi się wszystkie w perfumeriach. Bezpieczniej się zdać na gust innych którzy zęby na tym zjedli i wtedy zobaczyć czy mi się spodoba. A jak się nie spodoba to 100 zł przeżyje.

 

Dziękuję kolegom za dotychczasowe propozycje - na pewno sprawdzę zapachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś w stanie przeznaczyć 100zł za 50 ml to myślę, że 200zł za 100 ml również, a tu mamy o wiele większe pole do popisu. Oto kilka propozycji ode mnie, które sam używam naprzemiennie:
 
1) BYTOM (raczej na okres jesienno-zimowy)
b7d832f0efc8.jpg
 
2) Guerlain L'Homme Idéal - EDT
179219ead686.jpg
 
3) Lalique Encre Noire for Men
25d9f7f72894.jpg
 
4) Montblanc Legend Spirit
4d6c9c935d59.jpg
 
5) BENTLEY ABSOLUTE

606b0ad67d46.jpg

 

6) ... a teraz przymierzam się do tego Mercedesa (słyszałem pochlebne opinie):

943f0043a859.jpg

 

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.