Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

Mi encre noire zupełnie nie podszedł. Po kilku aplikacjach sprzedałem. Tak samo jak gurleain - vetiver.

Jezeli to ty wczoraj sprzedales na perfuforum to się spóźniłem haha

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

A tak serio pytanie: w jakim celu robi się reformulacje? Ok, popsuć zapach, bo to wynika z uzyskanych efektów, ale w jakim celu?

Czasem pewnie jest to spowodowane zaostrzeniem jakichś przepisów dotyczących stosowania niektórych substancji, ale z reguły pewnie chodzi o talary. :)

Edited by brz

Nie takie znowu dziwne. To dwa zupełnie różne ujęcia tematu.

2195053eec70.jpg

4520e0fb5b9d.jpg

649c4986927b.jpg

e966f6aa3999.jpg

Dwa nowe -stare.I dwa rozczarowania.Nie dlatego,że to są złe zapachy ( bo są dobre), ale dlatego ,że spodziewałem się czegoś innego. Drakkar, w moim odczuciu, nijak ma się do opisów.Natomiast PR, mimo, że jest zdecydowanie ciekawym zielonym zapachem, to jednak nie jest to ten sam zapach co kiedyś.Ja rozumiem- reformulacja, ale niech to będzie choć trochę podobny do tego sprzed zmian a nie zupełnie inny zapach.

loco50, a Ty nie miałeś przypadkiem jakiegoś urazu do fougere'ów?

Ja tam jestem ze swoich zeszłotygodniowych zakupów zadowolony. :P Byłbym nawet bardziej, gdyby nie poczta, która nie potrafi dostarczyć przesyłki w terminie. Zobaczymy, kiedy w końcu ją dostarczą...

48798885081_b2ee766c23_c.jpg

Edited by brz

Kiepski moment na kończenie flakonu. Słabo teraz z dostępnością lub ludzkimi cenami.

Spóźnialski dotarł.

48807048203_d3250e51b4_c.jpg

Dzięki Waszym poradom stałem się posiadaczem kilku satysfakcjonujących i niedrogich przy tym zapachów - głównie cięższych, jesiennych. Chcę poprosić o pomoc w kolejnym wyborze. Zwiększe trzykrotnie budżet to powiedzmy 300 zł, chciałbym coś świeżego, dynamicznego - myślę o Armani Code - miałem kiedyś i bardzo mi się spodobał, teraz kończę flakon Bulgari Aqua i też jestem z niego zadowolony. Może jakieś inne pomysły?

Dior Homme Sport 2012. Coraz trudniej go dostać, ale za 300 da radę. Występuje tylko w pojemnościach 50 i 100ml. 75 i 125, to wersja 2017 - gorsza. Prada Amber - też świetny zapach.

Mógłbym jeszcze długo wymieniać, ale to jedne z moich ulubionych świeżaków.

Od dwóch tygodni używam Bentleya Intense i zdecydowanie się polubiliśmy.

Nie umiem opisywać zapachów ale czuję głównie kadziło, drewno, skórę. Fajny ciepły, otulający zapach w sam raz na aktualną porę roku.

Dziękuję za polecenie :)

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

A ja zdecydowanie wolę Bentleya Absolute.

Właśnie dziś do mnie przyjechał razem z zielonym Jaguarem ;)

Pomyłka, nie ten kurier :/ Bentleya miałem i z ochotą kupiłem ponownie na te jesień... Jaguara nie wachalem, kupiłem na czuja. Podobno trochę "dziadkowy"... Na co liczę ;)

No zielony Jaguar jest specyficzny. Trzeba się do niego przekonać. Ja nie dałem rady.

Z Benkami to oczywiście rzecz gustu. Jak ze wszystkim w sumie... W każdym razie Intense lubię, a Absolute absolutnie mi nie podszedł, bo pachnie jak pudełko świeżo zatemperowanych kredek i nic poza tym. No i na mojej skórze parametry poniżej przeciętnej. Może kiedyś jeszcze jakieś podejście zrobię, ale to już naprawdę będę się musiał nudzić.

No dobra, przyznaję, że się nudzę. Namówiliście mnie. :D

48835701643_6be92fc55b_b.jpg

Edited by brz

Do mnie dziś dotarły. Benek nadal fajny, Jaguar dziadkowy... Taki jak chciałem. Oba się podobają mojej 9 letniej córeczce więc muszą być fajne ;)

Do mnie wczoraj przyszły Chanell allure home sport eau extreme, świetne są, to mój zapach! ;)

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Radek, fifty fifty póki co.

Tym razem wiedziałem, czego się spodziewać jeśli chodzi o zapach, a wcześniej miałem chyba zbyt wygórowane oczekiwania po czytaniu tych wszystkich zachwytów. Jest ok, z korka pachnie naprawdę nieźle. No ale właśnie w tym problem, że tylko z korka. Na sobie czuję go przez chwilę i znika. Czasem pojawi się na kilka sekund i znowu nic. Szkoda. Ale się nie poddaję, może coś wykombinuję.

brz,masz specyficzną skórę, może teflon? :D. Bo ten benek to całkiem mocny duch.

Ja się zaprzyjaźniam od nowa z paco, bo kiedyś dawno temu, jeszcze za sanacji, był jednak zupełnie inny i mi się podobał. Chyba ta reformulacja nie tyle go trochę zmieniła, co zrobiła zupełnie nowy zapach. Ale zaczynamy się lubić.

Edited by loco50