Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Bo Memoir jest bardzo dobry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ieeee tam, jak łodyga słonecznika pachnie. :P Już kilka podejść do niego robiłem i dalej nie mogę się przekonać, a Amouage wiedzie przecież prym w mojej szafce. 

 

Pisz, pisz. Zawsze ciekawie jest poczytać, jak ktoś inny odbiera fajny zapach. :)

 

Ale nie testery, a próbki. Testery to w drogeriach na półkach stoją. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako,że będąc na lotnisku nie mogłem zdecydować,którego Terrego kupić(poza vetiver,bo to kompletnie nie mój zapach) kupiłem Platinum egoiste😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, brz napisał(-a):

Ale nie testery, a próbki. Testery to w drogeriach na półkach stoją. :P

 

OK, niech będą próbki, chociaż moje pojmowanie definicji "próbek" jest nieco inne (w pracy próbką jest to co znajduje się w eppendorfach 1,5 albo 0,5 ml  😉). Być może stąd ta niezgrabność językowa.

 

Dziś test ostatniej z próbek: Portrayal Man. I znowu, trwałość, jak dla mnie, bardzo zadowalająca - dwa psiki rano, obecnie jest 20:20 a ja nadal czuję ten zapach. O dziwo, przebija się nawet przez różnorodne zapachy na zakupach... czyli moc i trwałość są. Na mój plebejski nos trudno mi skojarzyć czym toto pachnie ale po weryfikacji w sieci rzeczywiście, obecnie (po około 10 godzinach) mocno stonowany jałowiec, trochę drewna, może dodatkowo coś ocierającego się o odległy zapach kwiatowy, jednak bardzo mocno w tle. Jak dla mnie ten zapach jest dość neutralny, tj. nie przeszkadza mi, chociaż mam świadomość obecności jego obecności, jeśli kontroluję czy wciąż go czuć. Natomiast od żony trudno mi się opędzić - ściąga ją ten zapach. Mówi, że coś Jej przypomina ale nie wie co... w każdym razie coś przyjemnego ;-).  Może tak ma działać? 

Ciekawe jest to, że w drugą stronę niektóre zapachy działają podobnie - żona dostała kilka próbek do przetestowania - też od Amouage. I, jak dla mnie, to każdy z zapachów jest świetny (Lilac, Blossom i Tuberose). Natomiast co do Blossom to zarówno dla  żony, jak i córki ten zapach jest praktycznie obojętny i dość słabo go wyczuwają a jak dla mnie to jest on absolutnie magnetyczny... zabawna sprawa.

 

Przy okazji: gdzieś czytałem, że Portrayal Man to taki podkręcony Dior Fahrenheit, niestety nie miałem okazji powąchać tego drugiego. Czy ktoś z Was wąchał obydwa? Jeśli tak to jak wygląda relacja jednego do drugiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, brz napisał(-a):

Ieeee tam, jak łodyga słonecznika pachnie. :P 

Mi Memoir podszedł bardzo. Epic z kolei dał w pysk😁

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ps1974 Fahrenheita powąchasz w pierwszym lepszym Douglasie czy innej Sephorze. Portrayal tylko raz przelotnie niuchnąłem i faktycznie czegoś wspólnego można się tam doszukiwać, ale nie przesadzałabym.

 

@loco50, a obstawiałbym, że że wszystkich amułarzy Epic będzie najbardziej Twój. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, brz napisał(-a):

@ps1974 Fahrenheita powąchasz w pierwszym lepszym Douglasie czy innej Sephorze. Portrayal tylko raz przelotnie niuchnąłem i faktycznie czegoś wspólnego można się tam doszukiwać, ale nie przesadzałabym.

 

 

No właśnie: dziwne wydaje mi się to porównanie, z którym zetknąłem się kilka razy. Wszyscy podkreślają "benzynowy" czy "warsztatowo-mechaniczny" zapach Fahrenheita czego, według mnie, zdecydowanie nie wyczuwam w Portrayal. Dzięki, obwącham gdzieś w galerii - pewnie czułem wiele razy ale nie kojarzyłem nazwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Memoir miał jakąś grubszą zmianę zapachu?

 

Chciałem sprzedać mój flakon 100 ml (wersja z magnetycznym korkiem), ale widzę, że wszędzie "new" jest sporo tańszy niż poprzednia wersja. Czy może ten "new" to wersja z UK a nie Omanu?

 

 

60D8ED3E-CAE5-446D-BEF4-8F8D50A29A79.jpeg

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, loco50 napisał(-a):

DSC_0650.JPG

 

@loco50 Ty to wszystko masz na półce (dużej półce), czy pracujesz w jakiejś drogerii??? 😁

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te śmierdziuchy w 3 szufladach i na jednej półce w szafie 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żona w ilu szufladach się musi zmieścić skoro sam zajmujesz 3 :)?

 

 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zrobiłem jej teraz meble to się dalej rozpełznie😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, memento mori napisał(-a):

Czy Memoir miał jakąś grubszą zmianę zapachu?

 

Chciałem sprzedać mój flakon 100 ml (wersja z magnetycznym korkiem), ale widzę, że wszędzie "new" jest sporo tańszy niż poprzednia wersja. Czy może ten "new" to wersja z UK a nie Omanu?

 

 

60D8ED3E-CAE5-446D-BEF4-8F8D50A29A79.jpeg

To w nowej prezentacji. Nie jestem pewny, czy tam materiałów wykorzystywanych do produkcji flakonów albo korków nie zmienili na jakieś niby-eko. Ludzie chyba narzekają na jakąś odłażącą farbę z korków, ale nie jestem pewny, czy to dotyczy też tych starych zapachów. 

 

Pierwszy raz widzę taki myk z tymi cenami, aż chyba popytam.

 

 

A co do samego zapachu, to już dawno słyszałem, że „kiedys to było”, a teraz pomyje leją.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a mieliście styczność z Bad Boyem od Herrery? Jakie są Wasze odczucia? Mi, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, gdyż to nie moje nuty, podoba mi się:) i rozważam zakup. 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słodkawo korzenny, przyjemny i bardzo "popularny" zapach, który raz przyciąga, a innym razem odrzuca. Zaciągając się nim pierwszy raz masz wrażenie, że już gdzieś go "widziałeś" podobnie jak 1Million od Paco Rabanne. W pewnych etapach przepocenia skóry potrafią "zemdlić". Miałem go, spróbowałem i pewnie do niego nigdy nie wrócę. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pół roku temu zdecydowałem się na Bad Boy Cobalt i mam podobne odczucia jak opisał  @mario1971 pierwszy raz jak miałem z nim styczność to mnie przyciągnął odebrałem zapach jako przyjemny, neutralny, jednak używając go entuzjazm minął i ponownie nie zdecydowałbym się na zakup.

Co polecacie aby przetestować na lato dla 45+ lat, elegancki delikatny, trwały zapach do koszuli, biura.

Chciałbym się pozbyć:

Yves Saint Laurent L'Homme Le Parfum woda perfumowana dla mężczyzn

Azzaro Chrome woda perfumowana męska

W ich miejsce właśnie sprawić sobie coś na lato.

Edytowane przez zegarek_watch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ostatnim czasie używam takiej trójki. Stronger Whit You od Armaniego - woda toaletowa - bardzo przyjemny i trwały zapach, którego używam na co dzień, a do którego wracam kolejny już raz. Drugi - bardziej elegancki z większą mocą to Gentlemnn Givenchy Reserve Privee. To prawdziwie drzewny (w połączeniu z moim ulubionym alkoholem) męski zapach, idealny na rauty i dłuższe impezy. Trzecim jest Terre D'Hermes Eau Intense Vetiver - najbardziej rozbudowany zapach, z przewagą nut owoców cytrusowych i odrobiną pieprzu, w sam raz na wiosenne dni.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy świętach 

 

 

DSC_0658.JPG

DSC_0659.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gwiazdka jest na inne święta :) 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak te araby pokazywaliście to się skusiłem w promo.

 

 

IMG_20230412_130541.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.