Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

Artykuł niech przeczytają szczególnie Ci Koledzy którzy mają dorastające córki które w przyszłości będą chciały zawrzeć związek małżeński w Kościele katolickim.. 

 

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/kobiety-w-ciazy-nie-stana-przed-oltarzem/bt4m9gn

 

Lekko nie będzie. :)

To co do ślubu z zaświadczeniem od ginekologa ? :lol:  :lol:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co do ślubu z zaświadczeniem od ginekologa ? :lol::lol::lol:

Od proboszcza ginekologa. Te zawody połączą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest prawdziwe życie Piotr, Ty myślisz ze może ” Die Leiden des jungen Werthers”?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja się załapałem :D

Mój przedszkolak też, dzięki nieznajomej pani, która  zobaczyła, jak mały jęczy przy stoisku w biedrze, że chce grzyba. Dogoniła nas na parkingu i dała cały plik małych naklejek. Wróciłem do kasy dopłaciłem jakieś 20 pln i bąbel ma świeżaka. :D

DSC_0677.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Bąbel ma Świeżaka a Biedronka dożywotniego klienta w dwóch pokoleniach, czyli ojca i mamę i w przyszłości syna i synową też z dziećmi, itd.  :P  


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trwa Jubileuszowy Akt Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana :)

Na imprezie jest prezydent Duda,premier Szydlo,przedstawiciele rządu...

Będą coś podpisywać ?

Stajemy się monarchią?

Przez obecność przedstawicieli władzy ten "akt religijny" nabiera chyba znaczenia aktu polityczno-państwowego - czyż nie?

 

"Władze publiczne w Rzeczypospolitej Polskiej zachowują bezstronność w sprawach przekonań religijnych"...

 

http://krakow.onet.pl/uroczystosc-intronizacji-chrystusa-z-udzialem-prezydenta-dudy-i-premier-szydlo/4drxpc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Patologia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest OK jeżeli osoba narodowości żydowskiej zostaje królem Polski.,Nawet symbolicznie ,gdyż ta religia została Słowianom narzucona siłą przez obce mocarstwo ,.Powinni ukoronować Światowida ze Zbrucza.,  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój przedszkolak też, dzięki nieznajomej pani, która  zobaczyła, jak mały jęczy przy stoisku w biedrze, że chce grzyba. Dogoniła nas na parkingu i dała cały plik małych naklejek. Wróciłem do kasy dopłaciłem jakieś 20 pln i bąbel ma świeżaka. :D

 

Piotrek Pieczarka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się tylko zmieni wstecznie i będzie OK :D To znaczy monarchia.

 

Art. 127. § 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub ZMIANĘ PRZEMOCĄ KONSTYTUCYJNEGO USTROJU Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trwa Jubileuszowy Akt Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana :)

Na imprezie jest prezydent Duda,premier Szydlo,przedstawiciele rządu...

Będą coś podpisywać ?

Stajemy się monarchią?

Przez obecność przedstawicieli władzy ten "akt religijny" nabiera chyba znaczenia aktu polityczno-państwowego - czyż nie?

 

"Władze publiczne w Rzeczypospolitej Polskiej zachowują bezstronność w sprawach przekonań religijnych"...

 

http://krakow.onet.pl/uroczystosc-intronizacji-chrystusa-z-udzialem-prezydenta-dudy-i-premier-szydlo/4drxpc

 

W niewłaściwym dziale napisałeś, powinno być w jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu bym się nie cieszył na zapas....

 

Co powiedział Jezus, zgodził się ?- no jak ma być królem to chyba coś powiedział?

 

No chyba ze jak zwykle wszystko za plecami się odbywa...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niewłaściwym dziale napisałeś, powinno być w jest ok.

Chyba żartujesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz...

Absolutnie nie. Bardzo mnie cieszy taki krok.

Co powiedział Jezus, zgodził się ?- no jak ma być królem to chyba coś powiedział?

 

 

Różne rzeczy np.

Przyjdzie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, ja was pokrzepię.

Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie.

i wiele innych ciekawych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że się cieszysz jest OK . Miałem nadzieję , że nie będziesz się poczuwał do obowiązku uzasadniania .

Przecież nie jesteś tutaj na delegacji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Różne rzeczy np.

Przyjdzie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, ja was pokrzepię.

Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie.

i wiele innych ciekawych.

To napisał jakiś starożytny mąż, który słyszał od innego starożytnego męża, że on słyszał jak Jezus to mówił. Jednak, gdyby bóg się odezwał, to by był koniec wiary, bo wszyscy by o tym wiedzieli i nie musieli by wierzyć na słowo jakiemuś starożytnemu...

 

Adresaci dla których ci starożytni mężowie pisali to pismo podobno święte,to moim zdaniem już dawno pomarli, a ci co obecnie czują się adresatami, szukają w niej tego czego tam nie ma, ale ten kto tam cokolwiek szuka polegając tylko na intuicji to zawsze znajdzie to co chce, przecież wyobraźnia nie ma granic.

 

 


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedział Jezus: Królestwo moje nie jest z tego świata. Gdyby królestwo moje było z tego świata, słudzy moi biliby się, abym nie został wydany Żydom. Teraz zaś królestwo moje nie jest stąd.

 

Ale nie. Polacy wiedzą wszystko najlepiej.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie. Bardzo mnie cieszy taki krok.

 

Różne rzeczy np.

Przyjdzie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, ja was pokrzepię.

Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie.

i wiele innych ciekawych.

 

 

Miliony istot ludzkich przez wieki, pozostając w przekonaniu, że Bóg do nich przemawia, spisywali szparko to, co wyimaginowali, wyśnili, lub zasłyszeli od innych sobie podobnych. Kolejne miliony łowią w tym oceanie słowa, z których układają, co im tam w duszy gra. Na szczęście dla wniosków w ten sposób sformułowanych- Bóg milczy. Jeno kolejni coś znowu łowią i klecą za Niego kolejne riposty. Hmmmm.

Tak czy siak, ja jestem zadowolony. Monarchia to jednak lepsze wyjście, niż nasi aktualni Wodzowie (mam nadzieję  :wacko:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową (Mt 10,34n).

 

No,to by się zgadzało....

....http://zegarkiclub.pl/forum/topic/139658-nie-jest-ok/?view=findpost&p=1867684


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już teraz znowu stąpamy po cienkim lodzie...  :D.

Król wybaczy,  ale strojący się w szaty sług Jego, matko jedyna!

 

A serio, to proszę sobie nie brać do serca opinii, które wygłaszam, bo są tylko moje. Nie wycelowałem ich w nikogo, nie mam patentu na Prawdę Absolutną. Miło mi z się Kolegami poprzekomarzać w weekend po prostu :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to forum to bym nie wiedział że mamy od dziś nowego "Króla" i monarchię absolutną. :)  

Całe szczęście że nowy "Król" nie jest istotą materialną więc Sejm RP nie uchwali nowej obowiązkowej daniny na rzecz "Króla" i jego dworu. :)  


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwór i poddani wydają się być jak najbardziej materialni :)

Dwór i poddani wydają się być jak najbardziej materialni :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.