Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Moja żona też ma dzisiaj jednego Obywatela na ręce. emoji6.png

fb63ed53e0b41daa30191fcb9ec3021a.jpg

Bardzo mi się podoba i chciałem go kupić ale niestety moja żona nie lubi driverów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się podoba i chciałem go kupić ale niestety moja żona nie lubi driverów

Moja też nie przepada za diverami, ale ten jest malutki i po zmianie paska bardzo wygodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):


Moja też nie przepada za diverami, ale ten jest malutki i po zmianie paska bardzo wygodny.

... a przypomnieć o potopie, arce noego i o tym że to się może powtórzyć a wtedy diverek na nadgarstku jak znalazł !!! może zmieni zdanie i polubi  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Jxxer napisał(-a):

Nowy Obywatel żony :)

Stosunek jakości do ceny idealny

IMG_20220820_130400368.jpg

Jakby kogoś interesował ten zegarek to można go teraz kupić na Amazonie za 499zl.  Za tytan, szafir, perłę i solar to jak za darmo :) a zegarek na żywo robi naprawdę dobre wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie proszę w kwestii wyboru nowego Citka. Tak jak wcześniej pisałem od paru lat mam Attese AT 8040-57E zakupioną bezpośrednio w Japonii. Z tego zegareczka jestem bardzo zadowolony ale chcialem pójść troszkę do przodu zostając przy zegarku kwarcowym. Model CC3081-52E wybrałem z trzech podstawowych powodów. Po pierwsze ma nieco dokładniejszy mechanizm pomijając kwestię automatycznej aktualizacji czasu , cyferblat ma czytelny pozbawiony zbędnych detali. Ostatni powód dotyczy dość uniwersalnego wyglądu i optymalnej jak dla mnie wielkości. Jeszcze jedna rzecz która łączy obydwa zegarki to duratec, super sprawa.

Mam tylko wątpliwości czy to dobry trop  czy zegarek ten jest wart ok 4vtysi nie licząc oplat celnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2DYek2n.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj też poduszkowo, ale już nie tak wygodnie

LuipFMX.jpeg&key=b7bd1004920ec8daebffecfab28480f8863762d71f523e49a9afd5567ac84cfe

Czyżby kolega miał znów w planach … jakby co, to wiesz gdzie mnie znaleźć ;)

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, drkadrys napisał(-a):

 

 

Wiem, że masz go od niedawna- jeżeli to nie tajemnica to gdzie i za ile go dorwałeś? Zatęskniłem ostatnio za nim mocno bo to świetny zegarek, ale jak na watchshop były długo za ok. 1200 to teraz 1400... A jakieś 1,5 roku temu kupowałem dwa to za zostawioną sztukę wyszło grubo mniej niż 800, ehh. 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Krygo napisał(-a):

Wiem, że masz go od niedawna- jeżeli to nie tajemnica to gdzie i za ile go dorwałeś?

Witam. Mam go z UK z TheWatchHut. 
Całość za ok. 1400 zł. Potwierdzam bardzo fajny zegarek 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że damka, czarny fajniejszy. 

Miałem, pogoniłem.

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, ale kolorystyka do mnie przemawia 😍

Screenshot_20220828-080721.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a89d0a343e4cd916a781ad9dbdd9665a.jpg

nowinka CB3015-53W i choć kolejnego zegarka nie potrzebuję to strasznie chcę go nabyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a89d0a343e4cd916a781ad9dbdd9665a.jpg&key=8dc8d557c4c23615483452afc06972f86fcaec21cb0c8475e1916ada1ab575e3

nowinka CB3015-53W i choć kolejnego zegarka nie potrzebuję to strasznie chcę go nabyć

Zaebysty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, p.r.p. napisał(-a):


Zaebysty! emoji7.png

Popieram !!! 👍🍻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie naszło na czarnego w mniejszej wersji tak sobie pomyślałem by zamiast CC9004-51E

Wrzucić do kolekcji

Citizena Chronomaster AQ 1054-59E

Fot. Sieć.

 

aq1054-59e-b_1400x.jpg

 

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam go z UK z TheWatchHut. 
Całość za ok. 1400 zł. Potwierdzam bardzo fajny zegarek
A ja swojego z drugiego podejścia (nawet raz nie wyszedł z pudełka) wczoraj zapakowałem do paczkomatu i pojechał do Gdynii

694300e61f5b7887c534cc6e6543cc97.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Miszkolc napisał(-a):

A ja swojego z drugiego podejścia (nawet raz nie wyszedł z pudełka) wczoraj zapakowałem do paczkomatu i pojechał do Gdynii

To nie spełnił oczekiwań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.