Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Master Yoda

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Recommended Posts

1 godzinę temu, Antiquarius napisał(-a):

To moja Slava, rzeczywiście już nieaktualna :)

Szkoda, rzeczywiście jeden z ładniejszych rusków.

Nigdy nie widziałem tego modelu, piękna jest ta Sława

Wysłane z mojego SM-N981B przy użyciu Tapatalka

Poszukuję radzieckiego zegarka ze złotą kopertą, najlepiej czarnym paskiem (lub bez).
Coś w stylu Poljot De Luxe.

Ale złotą wykonaną ze złota czy w złotym kolorze (np. złoconą)? Pasek to rzecz nieistotna, dobierzesz wg uznania.

"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

8 minut temu, Po Bieda napisał(-a):

Ale złotą wykonaną ze złota czy w złotym kolorze (np. złoconą)? Pasek to rzecz nieistotna, dobierzesz wg uznania.

W złotym kolorze. 

Paaaanie, to tu już szał ciał, jest w czym wybierać. Na pewno pomocne byłoby określenie, w jakim budżecie się poruszamy - 100 czy 1000 zł.  W przypadku złoconych kopert częstą przypadłością są "przecierki", zwłaszcza na rantach i uszach - zwracaj na to uwagę. Panowie, ktoś, coś? Żeby chłopak nie szukał u konkurencji ;) 

Edited by Po Bieda

"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

37 minut temu, Po Bieda napisał(-a):

Paaaanie, to tu już szał ciał, jest w czym wybierać. Na pewno pomocne byłoby określenie, w jakim budżecie się poruszamy - 100 czy 1000 zł.  W przypadku złoconych kopert częstą przypadłością są "przecierki", zwłaszcza na rantach i uszach - zwracaj na to uwagę. Panowie, ktoś, coś? Żeby chłopak nie szukał u konkurencji ;) 

To byłby mój pierwszy zegarek tego typu, myślę że do 400zł jestem w stanie zapłacić.
Lekkie przecierki to nie jest duży problem, raczej podchodzę do takiego zegarka jak do używanego auta. Ktoś używał to rysa musiała się zrobić. 😅
Rozglądałem się na allegro, niektóre aukcje niestety są zbyt "podrasowane" na innych towar wygląda na mocno zużyty, dlatego zawędrowałem na to forum ;)

Koledzy... tak mnie naszło na Sławę lodówkę... Szukam czegoś w rozsądnym stanie (wizualnie i mechanicznie), ale absolutnie nie ideał czy NOS. Na pewno nie rzymianka i bez żadnych komuszych oznaczeń na tarczy. Najchętniej z tarczą i ringiem w kontrastujących kolorach. Macie coś ciekawego na sprzedaż?

W budżecie 300-400zł się zmieszczę?

Swoją lodówkę kupiłem jakieś pół roku temu na All.. Lokalnie. 300 zł (moim zdaniem ładny stan) + przegląd i pasek, wyszło ok. 400. Trochę nawet się zastanawiałem nad sprzedażą, bo brakuje miejsca w skrzynce, a chodzi za mną amfibia, ale po prostu kupię dodatkowe pudełko 😜

IMG_20210224_121423.jpg

20 minut temu, Piotoman napisał(-a):

Swoją lodówkę kupiłem jakieś pół roku temu na All.. Lokalnie. 300 zł (moim zdaniem ładny stan) + przegląd i pasek, wyszło ok. 400. Trochę nawet się zastanawiałem nad sprzedażą, bo brakuje miejsca w skrzynce, a chodzi za mną amfibia, ale po prostu kupię dodatkowe pudełko 😜

Pudełko dobre! No i tańsze od zegarka. Ale już wypełnienie go po brzegi to inna sprawa, zaczynam się martwić o zdrowie: małżonki, narzeczonej, partnerki... ;)

@Piotoman, czegoś takiego właśnie szukam... Czarna tarcza i cyrylica też OK ;)

Gdyby komuś zalegała, zapraszam do kontaktu :D

Godzinę temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Ale już wypełnienie go po brzegi to inna sprawa

Trzeba być elestycznym 😅. Pierwsze pudełko było na 4 zegarki, obecne na 12 i niby miało być docelowe (później już tylko rotacja) No ale że ten tego... 🤪

A żona okazała się nadzwyczaj wyrozumiała (będzie trzeba samochód dokladnie obejrzeć czy powłoka lakiernicza nadal cała 😁):

Screenshot_20210224_134824.jpg

7 minut temu, Piotoman napisał(-a):

Trzeba być elestycznym 😅. Pierwsze pudełko było na 4 zegarki, obecne na 12 i niby miało być docelowe (później już tylko rotacja) No ale że ten tego... 🤪

A żona okazała się nadzwyczaj wyrozumiała (będzie trzeba samochód dokladnie obejrzeć czy powłoka lakiernicza nadal cała 😁😞

Ja w pracy chowam, do domu nic nie przychodzi, ale i tu miejsce się powoli kończy...  

Kupię starą Pobiedę z dolną sekundą w złoconej kopercie. Może być niesprawna, może nie być w ogóle mechanizmu. Koperta musi być w ładnym stanie. W zamian pieniądze lub jakieś części, zegarek... (w załączeniu poglądowe zdjęcie ze strony Mroatman)

pob.jpg.8be9d7a8c4ce0da39ea1dcd13a58179a.jpg

Sprzedam Rakietę 24h. W pełni sprawna. Szkło oryginalne i całe. Sprzedaję bez paska. Cena 200 plus 13zl wysyłka paczkomatem POSZLO
IMG_20210225_105055.jpgIMG_20210225_105232.jpg

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Edited by Mawis

W dniu 24.02.2021 o 16:14, Elob500 napisał(-a):

5 chronografów na sprzedaż.

"Czekist"? Nie wiedziałem, że coś takiego było produkowane. 

Ano było tak jak Columbus, i jak wiele wiele innych, Oficer, Su 27, Afganistan, oj co ja tam jeszcze mam... wszystko to poljoty 3133   

Czas na te zegarki jeśli chodzi o sprzedaż, w tej cenie jest do jutra, do 12:00-15 potem raczej nie będzie aktualane, dziwię się, że nikt tego w tej cenie nie chce,

Może tego czekista i klasycznego poljota sobie zostawię, czasem wędrują na łapę, łądne są.     

Sprzedam złoconą Sławę kostkę 21 jewels. Mechanizm sprawny i trzyma czas. Koperta idealna bez ubytków złocenia. Tarcza czysta. Szkiełko całe i bez głębszych zarysowań. Trochę brudu wpadło między kopertę a szkiełko - po zdjęciu i wyczyszczeniu będzie w idealnym stanie. Sprzedaje bez paska. Cena 65zl +13zl paczkomat POSZŁO
IMG_20210227_122026.thumb.jpg.4c835aa5df850cae9d423126c4e4731e.jpgIMG_20210227_122108.thumb.jpg.ddf187513e8a1d2d3c8c84b008f5c683.jpgIMG_20210227_122236.thumb.jpg.1bf2e96b8c71d0e94ad0f19a01dd1b40.jpg

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Edited by Mawis

Biorę kosteczkę :D

www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Posted (edited)

OKAZJA ‼ 📣📣

Na sprzedaż zestaw dwóch kilkudziesięcio letnich radzieckich staruszków:
Bardzo cenione modele

Start z 4 kwartału 1958 roku model 88ЧН/1.
Średnica to 36mm bez koronki! 
Stan zegarka widoczny na foto. 
Zegarek na chwilę idzie i staje. 
Potrzebna interwencja majstra lub osoby znającej fach zegarmistrzowski więc uznaję go jako niesprawny. 

Kama model XII. 
Piękna i w pełni sprawna! 
100% oryginał

Cena SPRZEDANE + wysyłka 13 zł 📦

(nie wysyłam za pobraniem)

Edited by Ziben86