Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Pawel Bury a nie uwazasz , ze na swiezym powietrzu lepiej oddychac bez maseczki? My tak robimy.

 

A o ktorej godzinie bedzie transmisja na zywo,  ze szczepien polskiej Elyty  parlamentarnej?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, mark74 napisał:

@Pawel Bury a nie uwazasz , ze na swiezym powietrzu lepiej oddychac bez maseczki? My tak robimy.

 

A o ktorej godzinie bedzie transmisja na zywo,  ze szczepien polskiej Elyty  parlamentarnej?

Były momenty że szliśmy na skróty szlakiem gdzie dwie osoby mnie minęły tylko i tam maska poszła na brodę - na głównym szlaku też były odcinki że nikogo nie było to opuszczałem na brodę - ale jak widziałem ludzi to szła na dziób.Były momenty że mijały sie 20-30 osobowe grupy, jeden obok drugiego trąc się kurtkami - było minus cztery stopnie i widać było chmury pary z paszcz unoszące się nad ich głowami.

 

Maski mi nie przeszkadzają - czasem w lecie jak np szlifujemy drewnianą elewację budynku ze starej powłoki to cały dzień jestem w masce przy plus 30 stopniach a czasem nawet więcej bo w słońcu to wiadomo - u siebie w warsztacie też czasem 2-3 dni szlifuję i maska cały dzień na twarzy i nigdy z tego powodu nie wrzucałem zdjęć do internetu jak to mi się maseczka odgniotła, nikt też nie bił mi braw przez minutę w samo południe bo w upale 33stopnie przez tydzień odnawiałem drewnianą elewację budynku.Wielu ludzi pracuje całymi dniami w maskach i nie robią z tego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dariusz chlastawa napisał:

a ja słyszałem, że za pomocą wszczepianych czipów, Bill Gates będzie sterował zaszczepionymi ludźmi poprzez technologię 5G, kto nie wierzy jest filmik ...

 

1608780326_n5cd49_600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szyszkops napisał:

Np. Zorro lub Batman.

Ale Zorro robił tylko po godzinach. Tak, że chyba się nie liczy. Batman w sumie też po godzinach jechał.

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jeden młody diabeł zapytał starego: Jak ci się udało zaprowadzić do piekła aż tyle dusz? Stary diabeł
odpowiedział: Wzbudziłem w nich strach!
Odpowiedział mu młody: Super robota! A czego się bali? Wojen? Głodu?
Odpowiedział stary: Nie, bali się choroby!
Na to młody: czy to znaczy, że nie zachorowali? Nie umarli? Nie było dla ratunku?
Stary odpowiedział: ależ nie, ... zachorowali, umarli, a ratunek był.
Młody diabeł zdziwiony odpowiedź: to w takim razie nie rozumiem ???
Stary odpowiedział :
Wiesz oni wierzyli, że jedyna ważna jest, która musi mieć każde kosztem przy sobie ich życie. Przestali się przytulać, witać ze sobą. Oddalili się od siebie. Zrezygnowali ze wszystkich niestandardowych i wszystkiego co było ludzkie! Później skończyły im się pieniądze, stracili pracę, ale to był ich wybór, bo bali się o swoje życie, dlatego zrezygnowali z pracy nie osiągnął chleba. Wierzyli ślepo we wszystko, to co słyszeli i czytali w gazetach. Zrezygnowali z wolności, nie wychodzili z  domów dosłownie nigdzie. Przestali odwiedzać rodzinę i przyjaciół. Świat zamienił się w taki obóz koncentracyjny bez przymuszania ich do niewoli. Zaakceptowali wszystko !!!
Tylko dlatego, by przeżyć chociaż jeden mizerny dzień .... I tak żyjąc, umierali każdego dnia !!! I właśnie w taki oto sposób było bardzo łatwo zabrać ich mizerne dusze do piekła ... "

 

Autor cytatu nieznany

https://fakenews.pl/zdrowie/listy-starego-diabla-do-mlodego-a-koronawirus-falszywe-cytaty/

Edytowane przez Młot Thora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Paweł Bury. napisał:

Były momenty że szliśmy na skróty szlakiem gdzie dwie osoby mnie minęły tylko i tam maska poszła na brodę - na głównym szlaku też były odcinki że nikogo nie było to opuszczałem na brodę - ale jak widziałem ludzi to szła na dziób.Były momenty że mijały sie 20-30 osobowe grupy, jeden obok drugiego trąc się kurtkami - było minus cztery stopnie i widać było chmury pary z paszcz unoszące się nad ich głowami.

 

Maski mi nie przeszkadzają - czasem w lecie jak np szlifujemy drewnianą elewację budynku ze starej powłoki to cały dzień jestem w masce przy plus 30 stopniach a czasem nawet więcej bo w słońcu to wiadomo - u siebie w warsztacie też czasem 2-3 dni szlifuję i maska cały dzień na twarzy i nigdy z tego powodu nie wrzucałem zdjęć do internetu jak to mi się maseczka odgniotła, nikt też nie bił mi braw przez minutę w samo południe bo w upale 33stopnie przez tydzień odnawiałem drewnianą elewację budynku.Wielu ludzi pracuje całymi dniami w maskach i nie robią z tego problemu

Nigdy nie zakladam maski na ulicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tarant napisał:

 

Już było...

CD Projekt tak nie zrobił i kiepsko skończy.

Nie tak źle, trochę spadła wartość, ale to i tak są sumy o których Orlen może pomarzyć 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Młot Thora napisał:

"Jeden młody diabeł zapytał starego: Jak ci się udało zaprowadzić do piekła aż tyle dusz? Stary diabeł
odpowiedział: Wzbudziłem w nich strach!
Odpowiedział mu młody: Super robota! A czego się bali? Wojen? Głodu?
Odpowiedział stary: Nie, bali się choroby!
Na to młody: czy to znaczy, że nie zachorowali? Nie umarli? Nie było dla ratunku?
Stary odpowiedział: ależ nie, ... zachorowali, umarli, a ratunek był.
Młody diabeł zdziwiony odpowiedź: to w takim razie nie rozumiem ???
Stary odpowiedział :
Wiesz oni wierzyli, że jedyna ważna jest, która musi mieć każde kosztem przy sobie ich życie. Przestali się przytulać, witać ze sobą. Oddalili się od siebie. Zrezygnowali ze wszystkich niestandardowych i wszystkiego co było ludzkie! Później skończyły im się pieniądze, stracili pracę, ale to był ich wybór, bo bali się o swoje życie, dlatego zrezygnowali z pracy nie osiągnął chleba. Wierzyli ślepo we wszystko, to co słyszeli i czytali w gazetach. Zrezygnowali z wolności, nie wychodzili z testów domów dosłownie nigdzie. Przestali odwiedzać rodzinę i przyjaciół. Świat zamienił się w taki obóz koncentracyjny bez przymuszania ich do niewoli. Zaakceptowali wszystko !!!
Tylko dlatego, by przeżyć chociaż jeden mizerny dzień .... I tak żyjąc, umierali każdego dnia !!! I właśnie w taki oto sposób było bardzo łatwo zabrać ich mizerne dusze do piekła ... "
Cytat z książki CS Lewis -" Listy starego diabła do młodego 'z 1941r

 

Przepraszam bardzo, ale C.S. Lewis nie jest autorem tego tekstu, 

nie pochodzi on z cytowanej Jego książki. 

 

https://fakenews.pl/zdrowie/listy-starego-diabla-do-mlodego-a-koronawirus-falszywe-cytaty/

 

Pozdrawiam Jacek 


"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie przywędrowało do nas z USA. W wielu miejscach podają błędnie Lewisa, edytowałem przed chwilą. Jacek, według mnie cytat opisuje niezwykle trafnie obecną sytuację. Może skłoni to nas do odrobiny refleksji w tym szale warczenia na siebie.

Pozdrawiam Tomek

Edytowane przez Młot Thora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, mark74 napisał:

Nigdy nie zakladam maski na ulicy.

 

Szacun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.12.2020 o 12:45, Remy napisał:

Informacja że maseczki nic nie dają ze strony b.ministra zdrowia to przegięcie.

Ja rozumiem że maseczek nie było, początek pandemii był itd. ...

Chiny i Wietnam trzymają sytuację w ryzach bo tam wszyscy noszą takie jak trzeba i tak jak trzeba.

 

W chinach od wielu miesięcy nie chodzą w maseczkach... Szczepienia są dobrowolne, kosztują w przeliczeniu ok 250zł.

Za to teraz chiny "ratują" cały świat swoją produkcją, brakuje już kontenerów do europy.

 


Pozdrawiam, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddzielmy dwie sprawy. Niezależnie czy wierzymy, że wirus pojawił się „naturalnie” - na skutek niebezpiecznego zatarcia granic między światem zwierząt i ludzi czy też byle eksperymentem który wymknął się spod kontroli ( a może się nie wymknął) to skutków medycznych, gospodarczych czy społecznych nie sposób zanegować. Jeśli szczepionka da nam nową normalność ( zbliżoną do starej ale już nie taką samą ) to negowanie jej jest w istocie działaniem na rzecz „ciemnych mocy, które uwolniły wirusa”.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Młot Thora napisał:

Prawdopodobnie przywędrowało do nas z USA. W wielu miejscach podają błędnie Lewisa, edytowałem przed chwilą. Jacek, według mnie cytat opisuje niezwykle trafnie obecną sytuację. Może skłoni to nas do odrobiny refleksji w tym szale warczenia na siebie.

Pozdrawiam Tomek

Zgadza się, tekst idealnie pasuje do obecnej sytuacji. 

Prawdopodobnie ktoś napisał go po lekturze wspomnianej książki, 

a forma rozmowy diabła starego z młodym,

kojarzy się jednoznacznie z książką Lewisa. 

Myślę, że dlatego jest Jemu przypisany. 

Pozdrawiam Jacek 


"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar
43 minuty temu, desmo napisał:

Oddzielmy dwie sprawy. Niezależnie czy wierzymy, że wirus pojawił się „naturalnie” - na skutek niebezpiecznego zatarcia granic między światem zwierząt i ludzi czy też byle eksperymentem który wymknął się spod kontroli ( a może się nie wymknął) to skutków medycznych, gospodarczych czy społecznych nie sposób zanegować. Jeśli szczepionka da nam nową normalność ( zbliżoną do starej ale już nie taką samą ) to negowanie jej jest w istocie działaniem na rzecz „ciemnych mocy, które uwolniły wirusa”.

Jaki wirus, na  wirusy chorujemy od wiekow i dluzej i jakos zycie toczylo sie dalej, stara prawda mowi ze jak nie wiadomo oco chodzi to idzie o pieniadz, pamietacie jakie ataki terrorystyczne targaly naszym swiatem?  I nagle terrorysci powiedzieli dosc, teraz mamy covid, kolejne straszenie ludzkosci....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Wywar napisał:

Jaki wirus, na  wirusy chorujemy od wiekow i dluzej i jakos zycie toczylo sie dalej, stara prawda mowi ze jak nie wiadomo oco chodzi to idzie o pieniadz, pamietacie jakie ataki terrorystyczne targaly naszym swiatem?  I nagle terrorysci powiedzieli dosc, teraz mamy covid, kolejne straszenie ludzkosci....

Ale chyba pamiętasz ze szkoły, że patogeny toczą z nami wojnę o przetrwanie i dlatego pojawiają się ich kolejne , doskonalsze wcielenia.

Rozumiem, że pracujesz z pacjentami covidowymi bez środków ochronnych więc Twoje wątpliwości wynikają z Twojego doświadczenia.  Czy to jednak statyści w tych szpitalach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Desmo nic do Ciebie nie mam , szanuje ludzi na tym forum, w tym temacie moge miec swoje zdanie, strasza mnie tym oddzialem covidovym juz od paru stron a ja powiem ze na onkologicznym jest to samo, dzis ludzie w stresie popelniaja samobojstwa, inne choroby zbieraja zniwo na potege, nie dajmy sie zwariowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nasze społeczeństwo było tak zdyscyplinowane jak chińskie to już dawno mielibyśmy spokój z wirusem ale tam nikt nie pytał czy obostrzenia się komuś podobają.
Ciężko niektórym pojąć że im bardziej się neguje fakty i robi „wbrew” tym dłużej problem będzie istniał i tym dłużej wszyscy nie będziemy mogli żyć normalnie.
Zakończenie pandemi jest w interesie wszystkich a najlepszym na to sposobem znanym od lat jest ograniczanie zakażeń i szczepienia. Nic lepszego nie wymyślono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki wirus, na  wirusy chorujemy od wiekow i dluzej i jakos zycie toczylo sie dalej, stara prawda mowi ze jak nie wiadomo oco chodzi to idzie o pieniadz, pamietacie jakie ataki terrorystyczne targaly naszym swiatem?  I nagle terrorysci powiedzieli dosc, teraz mamy covid, kolejne straszenie ludzkosci....
Kiedy przepraszam bardzo terroryści powiedzieli "dość"? To że w twoim mieście nie bylo ataku to nie znaczy, że na świecie też ich nie ma...

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, BlackT napisał:

W chinach od wielu miesięcy nie chodzą w maseczkach... Szczepienia są dobrowolne, kosztują w przeliczeniu ok 250zł.

Za to teraz chiny "ratują" cały świat swoją produkcją, brakuje już kontenerów do europy.

 

 

Skąd masz info że w chinach od wielu miesięcy nie chodzą w maseczkach?

W newsach stale przewijają się informacje że mają pojedyńcze przypadki ponieważ ciągle noszą maseczki.

Np.

https://www.money.pl/gospodarka/koronawirus-azja-osiagnela-to-czego-europa-nie-potrafi-6580166505384832a.html

 

Co do Polski to pierwszym błędem była wprowadzająca w błąd informacja ministra zdrowia że maseczki nic nie dają.

Drugim to że, minister nie zdementował tej informacji.

A trzecim brak powszechnej kontroli (np. w sklepach) i kar za maseczki pod nosem. Czy nawet całych systemów kamer instalowanych w sklepach, rozpoznających (machine learning) łamiących przepisy i robiącym zdjęcia.

 

Wiadomo że Januszy inaczej się nie nauczy i nawet mimo zakazu pojadą w góry na "wyjazd służbowy".

To właśnie takim ludziom "zawdzięczamy" tą ilość zakażeń i restrykcje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

My ciągle bez maseczek chodzimy po mieście. Nie mam  na imię Janusz 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.