Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, ASTRAL napisał:

Nie jestem fachowcem i nie wiem ile jest w tym prawdy, ale nie sądzę, żeby ot tak sobie gadał głupoty narażając swoją pozycję w środowisku. Niech każdy sam przeczyta i oceni.

https://stolikwolnosci.pl/wywiad-z-prof-romanem-zielinskim/

 

Problem polega na tym właśnie, że nie będąc fachowcem, trudno oceniać samodzielnie. Komuś trzeba i tak ostatecznie zaufać. Ja przeczytałem zlinkowany przez Ciebie wywiad, ale także i to:

https://konkret24.tvn24.pl/zdrowie,110/wywiad-o-nieskutecznosci-testow-na-covid-19-wyjasniamy-manipulacyjne-tezy,1028628.html

 

W samym wywiadzie padają bardzo radykalne osądy, a nawet oskarżenia. "Pandemia to ściema", "o ile w ogóle istnieje jakiś wirus", etc. To bardzo "ciężki kaliber" i laikowi takiemu, jak mnie, trudno uwierzyć, że 95% świata nauki albo dało się zmanipulować albo świadomie uczestniczy w spisku...


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze z całego artykułu, reszty można nie czytać: 

1970667411_Zrzutekranu2020-12-28o14_52_11.png.5c385baae1dcb604f92b17a928195514.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to nie wiem czy wiecie, ale od kilku dni rejestrujemy spadek zachorowań i zgonów na COVID-19 podczas gdy:

 

834907148_Zrzutekranu2020-12-28o15_27_57.thumb.png.54a34eb73f02be950e7eab25842bd5c1.png

 

Przypadek? Nie sądzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ASTRAL napisał:


Chyba nie jest aż tak kolorowo, zwłaszcza nie są znane długofalowe skutki oddziaływania na zdrowie ludzi.
Wypowiada sie nie żaden internetowy mądrala, ale genetyk z poważnym dorobkiem naukowym, więc raczej osoba uprawniona do tego aby zabrać głos w temacie szczepionki.
Nie jestem fachowcem i nie wiem ile jest w tym prawdy, ale nie sądzę, żeby ot tak sobie gadał głupoty narażając swoją pozycję w środowisku. Niech każdy sam przeczyta i oceni.

https://stolikwolnosci.pl/wywiad-z-prof-romanem-zielinskim/

Do tej pory starałem się pisać racjonalnie ale widzę, że to bez sensu. Na byciu anty możne dziś sporo zarobić. Zakładamy stronkę, zatrudniamy „ naukowca- eksperta” odrzuconego przez mejnstrim, generujemy ruch ( bardziej na stronce) ale niech będzie że „społeczny” i zgarniamy kasę ...

183792ED-6E2A-44CF-9403-2CCB5E7065A0.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, wpiszcie sobie tego jegomościa w google i dowiecie się, co to za mądrala. Już kiedyś zaistniał przy okazji testów na COVID https://konkret24.tvn24.pl/zdrowie,110/wywiad-o-nieskutecznosci-testow-na-covid-19-wyjasniamy-manipulacyjne-tezy,1028628.html Niestety, każda klęska czy kataklizm znajduje swoich głosicieli prawdy objawionej. Wygląda na to, że to kolejny prf-dr-hab który usiłuje zyskać na niewiedzy i strachu zwykłych ludzi.

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory starałem się pisać racjonalnie ale widzę, że to bez sensu. Na byciu anty możne dziś sporo zarobić. Zakładamy stronkę, zatrudniamy „ naukowca- eksperta” odrzuconego przez mejnstrim, generujemy ruch ( bardziej na stronce) ale niech będzie że „społeczny” i zgarniamy kasę ...




Nie wiem, czy to co mówi ten gość jest prawdziwe i nie oceniam, bo jak pisałem nie znam się na tym, aczkolwiek trudno zaprzeczyć że odwołuje się do konkretnych szczegółów i dlatego dziwi mnie, że nikt z mainstreamowych proszczepionkowych lekarzy (którzy nomen omen też zmieniali zdanie o 180 stopni w róznych sprawach - vide maseczki) nawet nie próbował z nim wejść w dyskusję, bo jest tylko jedna narracja, że szczepionka jest bezpieczna i basta, a kto to neguje jest oszołomem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polemika nie ma sensu. Naród i tak swoje wi.

772669818_FireShotCapture506-Koronawirus.Niemcy_Podanopiciokrotndawkszczepionki-Wydarze_-wydarzenia.interia_pl.jpg.65ccfc9c7707d748eae527f2d5add9dd.jpg

 

P.S. Pielęgniarka nazywa się Tiffany Dover.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, tarant napisał:

Polemika nie ma sensu. Naród i tak swoje wi.

772669818_FireShotCapture506-Koronawirus.Niemcy_Podanopiciokrotndawkszczepionki-Wydarze_-wydarzenia.interia_pl.jpg.65ccfc9c7707d748eae527f2d5add9dd.jpg

 

P.S. Pielęgniarka nazywa się Tiffany Dover.

Potrzeba więcej kasy? Proszę bardzo - poza portalem kolportującym fejkniusy zakładamy portal je dementujący. Na pewno spora część „zamkniętych w domach odbiorców papki”  trafi na obydwa ....Ale, że Ty Piotrze też zarabiasz na tym szaleństwie 😉

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać 🙂

Było już wcześniej w "żarty żartami", dzięki Lincoln Six Echo

 

Nie ma wilków.jpg


What we do in life, echoes in eternity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, tarant napisał:

Ten filmik ze szpitala pokazujący żyjąca Tiffany jest spreparowany, użyto w nim sobowtóra, wiem to z pewnego źródła 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, irekm napisał:

Ten filmik ze szpitala pokazujący żyjąca Tiffany jest spreparowany, użyto w nim sobowtóra, wiem to z pewnego źródła 

 

A reżyserował go mistrz fałszowanych filmów Stanley Kubrick, żyjący :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😁


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Myslicie, ze szczepionka jest wazniejsza niz pieniadze, ktore na tym zarobia?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największą zaraza, najgroźniejszym virusem jest internet 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Tyz prawda, ale dozylismy czasow kiedy zdrowym wmawia sie ze sa chorzy a naprawde chorym odmawia sie leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, irekm napisał:

Największą zaraza, najgroźniejszym virusem jest internet 

Tu masz Pan całkowitą  rację. Jeszcze kilka lat temu dotarcie do wartościowej, wiarygodnej informacji zabierało mi mniej niż 5 minut. Teraz są one dobrze ukryte, za to pod ręką jest jawnie i niejawnie płatny bełkot oraz njusy z mojej bańki .A najgorsze jest to że każda ze stron uważa tą przeciwną za pardon „ barany”...chyba jestem za cenzurą internetu... 🤪

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A Francja podobno czeka na swoje szczepionki z francuskiej firmy.  Nie chce kupowac  z innych. Wiec kasa. Poza tym  Ludzie szczepcie sie ile chcecie.  Ile wam zdrowie na to pozwoli. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ASTRAL napisał:

dlatego dziwi mnie, że nikt z mainstreamowych proszczepionkowych lekarzy (którzy nomen omen też zmieniali zdanie o 180 stopni w róznych sprawach - vide maseczki) nawet nie próbował z nim wejść w dyskusję

 

 

 

Chyba jednak próbował: https://konkret24.tvn24.pl/zdrowie,110/wywiad-o-nieskutecznosci-testow-na-covid-19-wyjasniamy-manipulacyjne-tezy,1028628.html


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, mark74 napisał:

A Francja podobno czeka na swoje szczepionki z francuskiej firmy.  Nie chce kupowac  z innych. Wiec kasa. Poza tym  Ludzie szczepcie sie ile chcecie.  Ile wam zdrowie na to pozwoli. :) 

People in France could start receiving the Covid-19 vaccine developed by Pfizer/BioNTech in the last week of December if European Union authorities approve it next week, French Prime Minister

Jean Castex said on Wednesday.

We have favoured the most advanced vaccines, Moderna and Pfizer, others could arrive in the coming months despite the uncertainties," he said.

 

 

Tak se tylko wkleiłem 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, dziadek napisał:

No i nie wiem, chory jestem czy może już zdrowy jestem.:)

Myślę że zaraziłem się 17 grudnia. 

21 grudnia miałem pierwsze lekkie boleści pleców między łopatkami i pod łopatkami.

Wieczorem 22 grudnia bóle ustąpiły i od tej pory stan mam taki że temperatura skacze mi w zakresie 36,6 do często wieczorem 37,4.

Ciśnienie waha się w granicach 132/79 lub 124/77 puls w zakresie 88 do 93. Saturacja zaczyna się od 95 po kilku głębszych oddechach rośnie do 97 nawet 98.

Nie mam zupełnie apetytu i jestem cały obbolały. 

Cały czas leżę w łóżku, wstaję co 6 godzin trochę zjem trochę się napiję i pochodzę od okna do okna z pół godziny i dalej idę spać.

Pytanie do fachowców. Rozumiem z powyższego że Covid nie zaatakował mi płuc  z czego chyba powinienem cieszyć się najbardziej. Tak , czy nie?

Marian wracaj do zdrowia, poboli  poboli  i  przestanie musisz  to  przezyc-jeszcze  masz  duzo  do  zrobienia.Wydaje  mi  sie  ze  w chwili obecnej  nie  ma zlotego  srodka  na  opanowanie  pandemii  COVID ,szczepionka  ktora zaakceptowala  Unia europejska  jest  na  razie  jedyna nadzieja.Skutki  uboczne  beda  i  na  pewno  nie  wszystkie  je poznamy  szybko.

  Bierne czekanie  na  to  az  slabsza czesc  populacji  umrze  jest  nie do  przyjecia,o  gospodarce  juz  nie  wspomne.

Nie  ma  idealnego  wyjscia,


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
19 godzin temu, dziadek napisał:

No i nie wiem, chory jestem czy może już zdrowy jestem.:)

Myślę że zaraziłem się 17 grudnia. 

21 grudnia miałem pierwsze lekkie boleści pleców między łopatkami i pod łopatkami.

Wieczorem 22 grudnia bóle ustąpiły i od tej pory stan mam taki że temperatura skacze mi w zakresie 36,6 do często wieczorem 37,4.

Ciśnienie waha się w granicach 132/79 lub 124/77 puls w zakresie 88 do 93. Saturacja zaczyna się od 95 po kilku głębszych oddechach rośnie do 97 nawet 98.

Nie mam zupełnie apetytu i jestem cały obbolały. 

Cały czas leżę w łóżku, wstaję co 6 godzin trochę zjem trochę się napiję i pochodzę od okna do okna z pół godziny i dalej idę spać.

Pytanie do fachowców. Rozumiem z powyższego że Covid nie zaatakował mi płuc  z czego chyba powinienem cieszyć się najbardziej. Tak , czy nie?

Jestes chory. Mowili w  telewizji .

24 minuty temu, irekm napisał:

People in France could start receiving the Covid-19 vaccine developed by Pfizer/BioNTech in the last week of December if European Union authorities approve it next week, French Prime Minister

Jean Castex said on Wednesday.

We have favoured the most advanced vaccines, Moderna and Pfizer, others could arrive in the coming months despite the uncertainties," he said.

 

 

Tak se tylko wkleiłem 

Unia Europejska otrzymała ofertę zakupu dodatkowych 500 mln dawek szczepionki Pfizer/BioNTech, ale odrzuciła ją po sprzeciwie Paryża. Francuska firma Sanofi pracuje nad własną szczepionką, ale firma boryka się z opóźnieniami - pisze "Brussels Times".

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-12-27/media-unia-europejska-mogla-kupic-wiecej-szczepionek-lecz-zablokowala-to-francja/

 

To se powklejamy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze, ale wydarzenie że państwo wolałoby by wydać pieniądze swoich podatników we własnym kraju😱

Jeżeli przypuszczali ze z czasem po pierwszej serii "pożyczonych" szczepionek u nich w kraju zrobią tak samo "dobra" to zdecydowali się na na zakup tych swoich.

Ty to poważnie dajesz jako argument? 😱😁

Nie widzisz różnicy w tym co ja wkleiłem w odniesieniu do Twojego postu? 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie denerwuj sie.  Ty chyba jeszcze nie zaszczepiony?  :)  Osobiscie to mi kalafiorem stoi jaka szczepionka, gdzie i za ile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.