Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Natrafiłem na cytat z czeluści internetu:

W chlewie siedzą dwie świnie. Jedna z nich nie może przestać rozpływać się w zachwytach nad ich gospodarzem.
-Och, jaki nasz pan jest dobry. Karmi nas, mimo że nie pracujemy. Konie mają dużo gorzej.
- Przestań być taka naiwna! Tuczy nas, aby potem zarżnąć i zeżreć.
(Następuje kwik pogardy, oburzenia i śmiechu).
- Ty i te twoje teorie spiskowe.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Szanowni Panowie, jeszcze nie jest gorąco ...  

 

... ale jakiś "świętoszek" nie wiedzieć po co, do pieca drwa dokłada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykam temat na 24 godziny. Popuśćcie gumki w tym czasie.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za życzenia powrotu do zdrowia - nie zdążyłem nim zamknięto topic.

 

@Paweł Bury. twoje "równanie nieszczęścia" jest niekompletne. Do żony+dzieci+pracowników+LIZINGÓW+kredytów+mnóstwa_innych_waznych_rzeczy_przydatnych_na_tamtym_świecie dodaj proszę męża/ojca/pracodawcę/LIZINGOBIORCĘ/kredytobiorcę dwa metry pod ziemią. Bo bohatersko walczył, zarabiał, obywatelsko się sprzeciwiał, wykorzystywał dziurawy system i pewnie też po prostu liczył, że będzie miał fart. To na pewno wiele zmienia, zwłaszcza dla tych, których z w/w zmiennymi zostawisz sam. 

Chciałbym ci jeszcze nieco ekshibicjonistycznie, ale cel uświęca środki, pokazać fot z lipca 2020r. Przedstawia schorowanego 80latka, który siedział w domu, od dawna czekał na kostuchę i który głęboko pod skórą czuł, że jeśli przytrafi mu się covid, to jest tym jednym z max dwóch-trzech pechowców na osiedlu, których odstrzelą.  

 

 

 

80lat.jpg.26c82b684e513d8a63e4fd36c5bb75fe.jpg

Na podsumowanie wklejam info, które dziś na msg przesłał mój przyjaciel, a dotyczące kuzyna jego żony: 

 

Kuzyn Klaudii właśnie z grupy debili który na fb ciągle wrzucał ze pandemii nie ma, leży teraz w szpitalu w Piekarach pod tlenem i sra pod siebie. Zaraził żonę dzieci, rodziców, teściowa. Rodzice już wylądowali w szpitalu. 41 lat.

 

Na tym zamykam moje dyskusje o charakterze "wymiany mocnych i trafnych argumentów". To nie ma sensu. Wszystkim dużo zdrowia i bądźcie dobrej myśli 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

85% ludzi nie ma objawow coronavirusa, reszta przy takiej ilosci ludzi zawsze ma, astmy, problemy plucne, choroby serca, zawsze, jeszcze przed pandemia byli pacjenci hospitalizowani z objawami grypy, drog oddechowych i to mlodzi, kazdy rok przed 2019 byl rokiem strat z powodu coronavirusow ktore sa od zawsze z nami, dzis juz w naszym kraju od tej pandemi odeszlo 70 tys ludzi ponad stan, dlatego ze zostala wylaczona sluzba zdrowia, 30 tys to covid, reszta ...? Twoj wpis, cala ta nagonka w tv to sa emocje, umieramy z covidem, nie przez covida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Panowie,, zeby nie bylo ze jestem podly, w Wielka Sobote umarl moj kuzyn, ojciec czworki dzieci, cieszyl sie ze mial juz prace, wozil zywnosc na gielde w Gorzowie, dostal zawalu jadac, nie wiem, moze ze zmeczenia, umarl, zona niemogla sie dodzwonic do szpitala, powiadomili ja kiedy juz umarl, kolejna tragedia tego systemu, tragedia jak kazda ale nie podawana w mediach, mohge wkleic zdjecie jaki byl silny, ale poco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej byłeś i pozostaniesz (.....).


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rency opadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.04.2021 o 06:15, loco50 napisał(-a):

W tej chwili wujek mojej żony ciężko walczy w szpitalu. 

Współczuję Ci. Przeglądając twoje wpisy można dojść do wniosku że 3/4 twojej rodziny zmarło bądź ciężko przechorowało covida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak jest. I to nie jest żadna ściema. Przedwczoraj dodatni test wylapala teściowa i szwagier. Teściowa przechodzi lajtowo a brat żony dość przykro. 

I nie tylko rodziny. Zmarł mój kolega że studiów, jeden praktycznie inwalida- 6 tyg na oiomie na rurze, wyszedł ale wrak człowieka a dwóch innych przeszło dość ciężko. Mnie to ominęło - albo więcej szczęścia jak rozumu albo taki organizm. Ja też w covida nie wierzyłem, unikałem maski, spotykałem się z ludźmi aż życie bardzo brutalnie nauczyło mnie pokory. 

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak uważam, że to jest bez sensu co by kto nie napisał nasi koledzy „włączający rozum” i tak nie zrozumieją. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian, rzecz nie w uleczeniu/nawróceniu tych rozumowo nieuleczalnych, tylko w tym, żeby nie zarażali innych. A mają moc ;) :(.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie w necie transmisję pewnego programu publicystycznego. Pojawiają się liczne komentarze "koronasceptyków", w których ludzie piszą fajne rzeczy takie, jak "po mału", "napewno" i "co za głópek". Nawet pobieżny research profili autorów tych komentarzy na FB pokazuje, że "włanczajom myślenie" najczęściej ci, którzy w "bio" mają "Szlachta nie pracuje", itp. :D

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez takich jak Wy, łykających w młodości duże ilości tranu, wieloryby są na wyginięciu. Macie pomysły, jak je teraz uratować? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A który dokładnie wieloryb jest na wyginięciu? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kwiatek napisał(-a):

A który dokładnie wieloryb jest na wyginięciu? B)

 

Bym zamieścił zdjęcie pewnej kaszalocicy, ale regulamin zabrania wpisów o treści politycznej.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Kwiatek napisał(-a):

A który dokładnie wieloryb jest na wyginięciu? B)

Pytasz, więc nie piłeś tranu za młodu. Tobie już nie pomogę... :( 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Mnie to już niewiele może pomóc... ale mimo wszystko z tym wielorybem na wyginięciu to dałeś naprawdę dobry początek na teorie spiskowe B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Kwiatek napisał(-a):

A który dokładnie wieloryb jest na wyginięciu? B)

Wszystkie, ja też ledwo zipie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, tarant napisał(-a):

 

Bym zamieścił zdjęcie pewnej kaszalocicy, ale regulamin zabrania wpisów o treści politycznej.

Niepolitycznych też by się kilka znalazło :D Tylko nie wiem, czy na wyginięciu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Ci z wielorybim bagażem powinni od czasu do czasu popracować na ogrodzie lub wyjść na rower. Jak to się mówi - przynajmniej pociągnąć psa za ogon, a nie biadolić przy piwie zagryzanym chipsami, że Polska znowu remisuje wygrany mecz ;)

 

Geograficznie, czym bardziej na północ, tym waga cięższa. Może za wzór biorą niedźwiedzie polarne? 

 

Pozdrawiam chłopaków z Gdyni!

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem dzisiaj jedną z tajemnic niebios. Mam stuprocentową pewność że kupienie sobie nowego zegarka lub zegara (najlepiej roczniaka)  zwiększa ilość koronawirusowych przeciwciał w organizmie.  No i k.... poprawia zdecydowanie samopoczucie. 

 

Edit. W poniedziałek rano dam sobie zbadać krew i zobaczę ile mam przeciwciał. Jak będę miał dużo, to nie będę się szczepił tylko kupie sobie następny zegar i ze dwie stare maszyny do szycia. Przynajmniej będę niezależny od decyzji MZ i w przyszłości sam sobie będę mógł regulować ilość przeciwciał. :)

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam z kilkudniowego politycznego zesłania.

A tu obcy:

 

obcy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

776 p.n.e.

 

Obcy przybywają na naszą planetę zobaczyć co tu się dzieje. Trwają igrzyska. Jeden osobnik rzuca kijem, drugi płaskim kamieniem, inni mocują się i leją po mordzie. Wcześniej jeden zarżnął drugiego bo mu jajko ukradł, gdzieś za górami widzą że jeden lud napadł na drugi i powybijał ich w pień. Padło hasło aby opuścić tę planetę i wrócić za tysiąc lat, może coś się zmieni na lepsze.

 

Czasy obecne.

 

Młodzi ludzie tracą zdrowie i najlepsze lata swojego życia aby rzucić zaostrzonym kijem lub dyskiem dalej od pozostałych osobników zamieszkałych tę planetę, w klatkach dalej leją się po mordach tak jak przed wiekami tylko w innej scenerii. Jeden drugiego zarżnął za okrągłą blaszkę z napisem 2 złote, gdzieś za górami jeden lud napadł na drugi i powybijał ich w pień krzycząc sława "demokracja". Zamiast motyk i dzid wykończyli ich "grzmiącymi kijami". Pada hasło aby opuścić tę planetę i tu nigdy nie wracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.