Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, zielony.m napisał(-a):

Przecież nie ma zapisów przez zagrożenie wojną. Rolex nie wysyła do krajów objętych konfliktami zbrojnymi, a że Putin jest za rogiem to Kruk dostał przykaz zamknięcia list. Nawet ostatnio się zastanawiam co będzie wygodniejsze w plecaku - jak będę uciekał za granicę - złoto czy roleksy. 

Moim zdaniem złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minie wojna, a Rolex po przerwie produkcyjnej będzie wart 10x więcej...

A kto od Ciebje kupi złoto z D...y? ,🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, wieloryb napisał(-a):

Minie wojna, a Rolex po przerwie produkcyjnej będzie wart 10x więcej...

A kto od Ciebje kupi złoto z D...y? ,🤣🤣🤣

Serio myślisz, ze ewentualny konflikt w Ukrainie spowodowałby przerwę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wczoraj to ja byłem w GK 😅 , ale wymyślasz @nicon 😉 przecież sklep był pełen R zarezerwowanych - SD tt z czarną tarczą , sub niebieski tt , mój , i kilka dj stalowych prawlinych rozmiarów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Czekam na instruktaż „Jak uwieść kierowniczkę/ka salonu i zdobyć (i następnie sprzedać z zyskiem) upragnionego Rolexa przed innymi inwestorami”.😀

 

Daytoną Rainbow 😜

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, memento mori napisał(-a):

 

Daytoną Rainbow 😜

Wiem gdzie dostać inny, nawet bardziej biżuteryjny model Rolexa, chętnie posłużę informacją - leży sobie na wystawie. Nie wiem tylko czy ma sens wydawać tyle kasy na świecidełko, aby potem dostać szybko taką stalową Daytonę np.🤣

IMG_6248.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.02.2022 o 00:04, wieloryb napisał(-a):

Minie wojna, a Rolex po przerwie produkcyjnej będzie wart 10x więcej...

A kto od Ciebje kupi złoto z D...y? ,🤣🤣🤣

Z Daytony? Szkoda przetapiać kopertę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mrstatler napisał(-a):

Odbiory się zatrzymały ?

Ale, że teraz, czy ostatnio pytasz?

 

W zeszłym tyg były wydania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sanik napisał(-a):

Ale, że teraz, czy ostatnio pytasz?

 

W zeszłym tyg były wydania.

 

Frustruje się czekaniem :)

Tomek odebrał dj z zapisów z września , ja tez sie zapisałem na początku września i ani widu, ani słychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, mrstatler napisał(-a):

 

Frustruje się czekaniem :)

Tomek odebrał dj z zapisów z września , ja tez sie zapisałem na początku września i ani widu, ani słychu

Nie ma normy, jedne świeżaki bez historii odbierali pepsi po 5 miesiącach, inni z historią dalej czekają.

 

Cierpliwości 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Frustruje się czekaniem
Tomek odebrał dj z zapisów z września , ja tez sie zapisałem na początku września i ani widu, ani słychu

Zadzwonią w najmniej oczekiwanym momencie, zobaczysz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, mrstatler napisał(-a):

 

Frustruje się czekaniem :)

Tomek odebrał dj z zapisów z września , ja tez sie zapisałem na początku września i ani widu, ani słychu

Do mnie dzwonili zawsze zaraz po tym, jak "na pocieszenie" kupowałem sobie inny zegarek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, mrstatler napisał(-a):

 

Frustruje się czekaniem :)

Tomek odebrał dj z zapisów z września , ja tez sie zapisałem na początku września i ani widu, ani słychu

Kup sobie słonecznik w łupinie i cierpliwie łuskaj, bo sam zegarek już po odbiorze zrekompensuje wszysytkie Twoje siwe/wypadnięte włosy.

20210903_170019.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odbiory się zatrzymały ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nic z tych rzeczy, tylko na forum jakos cicho. Wczoraj przechodzilem obok salonu w Kato w Silesii i na wystawie: Rootbeer, SkyDweller z niebieska tarcza, Daytona white gold na oysterflexie z brylantami na tarczy i Daytona full rose gold, takze raczej grubo.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Osy123 napisał(-a):

Nic z tych rzeczy, tylko na forum jakos cicho. Wczoraj przechodzilem obok salonu w Kato w Silesii i na wystawie: Rootbeer, SkyDweller z niebieska tarcza, Daytona white gold na oysterflexie z brylantami na tarczy i Daytona full rose gold, takze raczej grubo. emoji6.png

 

to ze na wystawie nie oznacza, że do kupienia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Osy123 napisał(-a):

Nic z tych rzeczy, tylko na forum jakos cicho. Wczoraj przechodzilem obok salonu w Kato w Silesii i na wystawie: Rootbeer, SkyDweller z niebieska tarcza, Daytona white gold na oysterflexie z brylantami na tarczy i Daytona full rose gold, takze raczej grubo. emoji6.png

 

Podejdź jeszcze raz i sprawdź co jest napisane obok tych wystawionych zegarków i wtedy zobaczysz małą plakietkę „for exhibition only”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podejdź jeszcze raz i sprawdź co jest napisane obok tych wystawionych zegarków i wtedy zobaczysz małą plakietkę „for exhibition only”.

Ale co, ściągnęli je tylko na wystawę? Za tydzień wrócą do śfajcarskiej manufaktury i hop do sejfu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wystawie są modele do odbioru. Przy każdym tabliczka „rezerwacja”. Piszę oczywiście o modelach na które nie ma już zapisów.
Ale rzeczywiście cały czas przychodzą, w tygodniu w Gmoku na wystawie niebieski Sub TT i Sub ND


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wystawiają te które są do odbioru przez klientów. Pamiętasz jak wstawiłem zdjęcia Hulka czy innych niedostępnych Rolexów? W jednym z małych miast we Włoszech które często odwiedzam jest diler który wystawia i pozwala przymierzać modele zamówione a jeszcze nieodebrane przez klientów. A jak wczoraj w Milano byłem w centrum to np. był tylko jeden DJ „for exhibition only” a reszta to bida i nędza - więc zależy chyba od sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podejdź jeszcze raz i sprawdź co jest napisane obok tych wystawionych zegarków i wtedy zobaczysz małą plakietkę „for exhibition only”.
Nie bylo takiej plakietki, za to byla plakietka "rezerwacja" Leza i czekaja na odbior przez klientow, ale przynajmniej wystawa nie swieci pustkami. Duzo ostatnimi czasy dostali w Kato bo z 1.5 tyg temu rootbeery byly 2, submariner TT black i blue, jakas inna daytona tez sie przewinela, ale oczywiscie wszystko zarezerwowane czekające na odbior.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.