Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Lukasz23212 napisał(-a):

Mi podali  kiedy dostanę zegarek i tak się stało…


Szczęściarz, serio ✌🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Lukasz23212 napisał(-a):

Mi podali  kiedy dostanę zegarek i tak się stało…

 

Mi też podali kiedy dostanę i niestety okazalo się to kłamstwem. Zamiast 24 miesięcy było 7...;(


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, facecik napisał(-a):

Dziś odebrany. Zapis 02.2021.

IMG_20220709_1343199.thumb.jpg.54c76208796b0497bd61910d61fd075f.jpg

 

Gratulacje - "prostota jest szczytem wyrafinowania". OP zawsze się obroni, malkontentami "że bober" nie ma co się przejmować. Jak tylko będzie można od razu spróbuję się zapisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miła Pani w Posnani poinformowała mnie ,że jestem pierwszy w kolejce na daną konfiguracje zegarka, pytanie ile w tym prawdy. Trochę się to kłóci z tym że zegarek przychodzi na konkretne nazwisko do salonu.

Edytowane przez kubix95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kubix95 napisał(-a):

Dzisiaj miła Pani w Posnani poinformowała mnie ,że jestem pierwszy w kolejce na daną konfiguracje zegarka, pytanie ile w tym prawdy. Trochę się to kłóci z tym że zegarek przychodzi na konkretne nazwisko do salonu.

Ale to zawsze miło być w czymś pierwszym 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, kubix95 napisał(-a):

Dzisiaj miła Pani w Posnani poinformowała mnie ,że jestem pierwszy w kolejce na daną konfiguracje zegarka, pytanie ile w tym prawdy. Trochę się to kłóci z tym że zegarek przychodzi na konkretne nazwisko do salonu.

Z pewnością nie skłamała a to oznacza, że niedługo będziesz mógł cieszyć się nowym zegarkiem. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy obecnie można się na coś męskiego zapisać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, wypadałoby wejść, pogrozić i otrzymać z marszu daytone z 10% rabatem. 😎

Edytowane przez Lynx27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybciutko! Gratulacje, fajnie się prezentuje na ręku. Niech się dobrze nosi.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I takie historie to ja lubię. 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, 3 miesiące to tyle co nic :)

To jak z tymi zapisami, coś się ruszyło ktoś ma jakąś wiedzę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lynx27 napisał(-a):

To jak z tymi zapisami, coś się ruszyło ktoś ma jakąś wiedzę?

Duzo ludzi ma zapewne i wiedze i zamowione zegarki, ale pewnie nie do noszenia tylko pod sprzedaz... niestety 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem rolka do noszenia 😎

Nie mam wiedzy kiedy będzie.
Widząc za to ile dostaw w ostatnim czasie ma

miejsce, liczę że niedługo przestanę czekać. Póki co od 05 maja 21 liczydełko leci. 🤣😂

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że są zamówione ale jeszcze niedawno każdy pisał, że zapisy na rolka zamknięte na wszystko. Dlatego pytam, jak jest dziś :-)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujac się poprzednimi latami: Jak bedzie cos we wrześniu (plotki) to wtedy albo na w&w w 2023 ;) oczywiście tylko na nowości 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, SPS napisał(-a):

Ja zamówiłem rolka do noszenia 😎

Nie mam wiedzy kiedy będzie.
Widząc za to ile dostaw w ostatnim czasie ma

miejsce, liczę że niedługo przestanę czekać. Póki co od 05 maja 21 liczydełko leci. 🤣😂

 

 

 

Ja tam już dawno przestałem czekać, tak pięć minut po zapisie. Głowa spokojna. 🤣

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd Wasza wiedza, że jest więcej dostaw w ostatnim czasie? To, że jest więcej wystawionych na wystawach może wynikać tylko ze zmiany polityki firmy, a nie częstotliwości dostaw przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Krystian napisał(-a):

Skąd Wasza wiedza, że jest więcej dostaw w ostatnim czasie? To, że jest więcej wystawionych na wystawach może wynikać tylko ze zmiany polityki firmy, a nie częstotliwości dostaw przecież.

Sporo osób z forum teraz odbiera. Może stąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tbn napisał(-a):

 

Ja tam już dawno przestałem czekać, tak pięć minut po zapisie. Głowa spokojna. 🤣


ja zapomniałem o tej liście jak byłem w Himalajach w kwietniu i maju  tego roku. 😂
Po czym jak wróciłem i zaglądnąłem na maila, i po paru godzinach odgruzowałem skrzynkę to zobaczyłem „sytuacja kolejkowa rolexa” i cała ta trauma kolejkowa wróciła

🤣😂🤣

a na domiar złego koledzy są złośliwi i odbierają rolexy po roku a niektórzy po 3 miesiącach. Obraziłem się. 🤣😂 foch 

..

a słuchajcie, może stwórzmy taki kolektyw coś ala społeczny komitet kolejkowy?. Będziemy weryfikować czy aby na pewno realizacje wg list i nazwisk przebiegają poprawnie.  😅 

 

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na moje pytanie widać, nikt nie potrafi lub nie chce odpowiedzieć 🙂 czyli tajemnica poliszynela? Każdy wie o co chodzi ale nikt nie mówi 🙂 ? Wydaje mi się że coś ruszyło a nie każdy chce to do końca pisać 🤐

2 godziny temu, Lynx27 napisał(-a):

Ja rozumiem, że są zamówione ale jeszcze niedawno każdy pisał, że zapisy na rolka zamknięte na wszystko. Dlatego pytam, jak jest dziś :-)?

 

Edytowane przez Lynx27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na moje pytanie widać, nikt nie potrafi lub nie chce odpowiedzieć  czyli tajemnica poliszynela? Każdy wie o co chodzi ale nikt nie mówi  ? 
Jakby ktos coś ciekawego zdradził to wyniosłoby to spory powiew świeżości
 

No ale nic się nie zmieniło, zapisy zamknięte. Chyba że zagadasz dobrze o rynku nieruchomosci w Monaco, czy gdzieś tam, nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Szyszkops napisał(-a):


No ale nic się nie zmieniło, zapisy zamknięte. Chyba że zagadasz dobrze o rynku nieruchomosci w Monaco, czy gdzieś tam, nie pamiętam.

Ja słyszałem przynajmniej o dwóch zapisach na XXX zegarki, ale może ludzie mówią prawdę inaczej  😁

Edytowane przez Lynx27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.