Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oceniam, po prostu zastanawiam się.

Nie pisałem jaki AD, po prostu AD. Nie jestem zapisany tylko w Polsce, ale nie mam czasu na latanie po świecie za zegarkami, przynajmniej nie teraz. Suma sumarum pewnie szybciej dostanę z Kruka niż polecę zapisać się czy kupić.
Każdy idzie swoją ścieżką szczęścia. Moja cierpliwość skończyła się gdzieś w 2020 roku. Teraz idą lepsze czasy, wraca normalność. Większość modeli, na które w Kruku będziesz czekał latami, u innych AD dostaniesz od ręki. Co do handlarzy -  zawód jak każdy inny. Ja się param tą profesją dobre 30 lat. 

Do handlarzy nic nie mam, sam jestem w branży sprzedawcą. Nie lubię przepłacać jak nie muszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, a_team napisał(-a):

Suma sumarum

 

a dokładnie: summa summarum 😉 

 

Przy okazji - to Bolzano to takie w sumie zad...ie wielkości Koszalina a AD mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, a_team napisał(-a):

Nie lubię przepłacać jak nie muszę emoji846.png

Nikt tego nie lubi. Ja mam tak, że czasami zegarki wybieram sercem, bez uzgadniania tego z rozumem. Wtedy czuję że żyję - kocham to uczucie...👊


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
a dokładnie: summa summarum  
 
Przy okazji - to Bolzano to takie w sumie zad...ie wielkości Koszalina a AD mają.

Madonna czy Cortina jeszcze mniejsze, no ale tam klientela inna

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mroova napisał(-a):

 

Tomasi ?

😉

Tak. I, jak piszą koledzy, to jest AD. Przy okazji, we Włoszech znam dziury mniejsze niż Cortina (i mniej turystycznej) gdzie są AD Rolexa. 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex, no problem!

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak. I, jak piszą koledzy, to jest AD. Przy okazji, we Włoszech znam dziury mniejsze niż Cortina (i mniej turystycznej) gdzie są AD Rolexa. 

Pewnie jest , jak mówisz.
Dwie wspominane przeze mnie, to najmniejsze mieściny, w których widziałem AD Rolexa, co więcej, gdzie byłem chyba najmilej obsłużony, choć - ze względu na wakacyjny czas w górach - wlazłem tam w krótkich gaciach i nieco brudnych butach z goretex’em ;)
Bardzo miłe, konstruktywne rozmowy.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, a_team napisał(-a):

Nie lubię przepłacać jak nie muszę emoji846.png

OK, to przynajmniej wiemy że nie zapisywałeś się w Kruku, bo z ich przelicznikiem euro, to na zwykłym subie z datą przepłacasz jakieś 5-6k zł, a ile to by musiało być na DD to nawet nie chcę liczyć 😉

Ja to widzę tak: 

- Lot do Innsbrucku - 1000 zł

- Wynajem auta na dojazd do Bolzano - 500 zł

- Nocleg - 500 zł

- Opijanie kupionego od ręki, w 24h, DD zamiast oczekiwania kij-wie-ile u polskiego monopolisty - bezcenne

 

Ale oczywiście that's none of my business

image.png.123a1fbba46bb5b1037519fc6e7793f7.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK, to przynajmniej wiemy że nie zapisywałeś się w Kruku, bo z ich przelicznikiem euro, to na zwykłym subie z datą przepłacasz jakieś 5-6k zł, a ile to by musiało być na DD to nawet nie chcę liczyć 
Ja to widzę tak: 
- Lot do Innsbrucku - 1000 zł
- Wynajem auta na dojazd do Bolzano - 500 zł
- Nocleg - 500 zł
- Opijanie kupionego od ręki, w 24h, DD zamiast oczekiwania kij-wie-ile u polskiego monopolisty - bezcenne
 
Ale oczywiście that's none of my business
image.png.123a1fbba46bb5b1037519fc6e7793f7.png

Oczywiście, że się zapisywałem w Kruku. Nie mówię, że nie. Kwestia tego kto pierwszy dostarczy zegarek. Za granicą nie mam historii i nie wiem czy ten AD potraktuje mnie poważnie i dostarczy co ma dostarczyć.

Co do DD, chciałbym go mieć, ale nie pisałem, że już. Zapisałbym się, bo wiem, że czas oczekiwania będzie spory, ale najpierw chce inne odebrać, na które czekam (te w stali).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, a_team napisał(-a):


Oczywiście, że się zapisywałem w Kruku. Nie mówię, że nie. Kwestia tego kto pierwszy dostarczy zegarek. Za granicą nie mam historii i nie wiem czy ten AD potraktuje mnie poważnie i dostarczy co ma dostarczyć.

Co do DD, chciałbym go mieć, ale nie pisałem, że już. Zapisałbym się, bo wiem, że czas oczekiwania będzie spory, ale najpierw chce inne odebrać, na które czekam (te w stali).

Jeśli coś jest dostępne, to jest dostępne od razu i żadnej historii nie potrzeba. Moja żona dzisiaj, znudzona czekaniem na mnie, weszła do salonu i też sobie zaczęła oglądać zegarki - spodobał się jej model z diamentami i postanowiła go kupić - i był dostępny od ręki. Problem polegał na tym, że kartę z większym limitem zostawiła w Mediolanie i trochę jej zabrakło do sfinalizowania zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Rolex, no problem!

 

Ale suchar, w dodatku z fejurem. 🤮


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, meinard napisał(-a):

[...]

- Lot do Innsbrucku - 1000 zł

- Wynajem auta na dojazd do Bolzano - 500 zł

- Nocleg - 500 zł

- Opijanie kupionego od ręki, w 24h, DD zamiast oczekiwania kij-wie-ile u polskiego monopolisty - bezcenne

[...]

 

 

To jest zbyt skomplikowany tok myślenia.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

🤣

 

3nu9l2.jpg.5c85ae92c2ad7815118b912d5bc302ba.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USA Sub bez daty z marca 2023 do kupienia za ~11k USD (ogłoszenie z dzisiaj na jednym z forów).

Zastanawiam się bo siostra akurat na święta do PL zlatuje 

IMG_5064.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, a_team napisał(-a):



Co do DD, chciałbym go mieć, ale nie pisałem, że już. Zapisałbym się, bo wiem, że czas oczekiwania będzie spory, ale najpierw chce inne odebrać, na które czekam (te w stali).

Nie dam sobie ręki uciąć, ale chyba w piątek widziałem jakiegoś albo na Placu Trzech Krzyży albo na Placu Konstytucji dostępnego od ręki. Bodajże w różowym złocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dam sobie ręki uciąć, ale chyba w piątek widziałem jakiegoś albo na Placu Trzech Krzyży albo na Placu Konstytucji dostępnego od ręki. Bodajże w różowym złocie.

Ciężko uwierzyć, że ktoś nie odebrał, ale może To jest zakup na przyszłość u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy tym euro w kruku odbiór DD to chyba jednak nie jest jakoś mocno kuszący  

No nie jest. Już lepiej w Niemczech, ale trzeba jeszcze się zapisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zegarek za 200k z litego złota… ;) O zapis/dostępność chyba jednak najmniej bym się martwił w tym wypadku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Michal93 napisał(-a):

Na zegarek za 200k z litego złota… ;) O zapis/dostępność chyba jednak najmniej bym się martwił w tym wypadku :D

 

Mnie w Kruku nie zapisali:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na zegarek za 200k z litego złota…  O zapis/dostępność chyba jednak najmniej bym się martwił w tym wypadku

Można się zdziwić. W Kruku nie ma szans na zapis, przynajmniej takie info dostałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się zdziwić. W Kruku nie ma szans na zapis, przynajmniej takie info dostałem

Pewnie zależy w którym salonie

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zależy w którym salonie

Też tak może być. Niestety w naszym rodzimym AD nie ma ściśle ustalonych zasad. Zawsze można powiedzieć - to zależy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Abstrahując od możliwości, serio aż takie parcie? Bez przesady  

Parcie na co ? Rozmawiamy o sytuacji kolejkowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.