Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem jaka jest sytuacja kolejkowa w tymże punkcie sprzedaży na lotnisku Mediolan Malpensa, zdjęcie zrobione wczoraj wieczorem :)

 

73EDE6DD-FE77-4B9A-8024-A800911AB9F6.jpeg

6D26ABBA-F627-4C8B-BE3F-28FF44438898.jpeg

 

Przypomina mi si stary kawał jeszcze z czasów komuny:

 

- jest wódka?

- nie ma

- jest kakao?

- nie ma

- jest kawa?

- nie ma

- a co jest?

- ja jestem

 

:D

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Butik napisał(-a):

Ciekaw jestem jaka jest sytuacja kolejkowa w tymże punkcie sprzedaży na lotnisku Mediolan Malpensa, zdjęcie zrobione wczoraj wieczorem :)

 

Może formularze na zapisy do kolejki oferują?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Butik napisał(-a):

Ciekaw jestem jaka jest sytuacja kolejkowa w tymże punkcie sprzedaży na lotnisku Mediolan Malpensa, zdjęcie zrobione wczoraj wieczorem :)

 

73EDE6DD-FE77-4B9A-8024-A800911AB9F6.jpeg

6D26ABBA-F627-4C8B-BE3F-28FF44438898.jpeg

 

Przypomina mi si stary kawał jeszcze z czasów komuny:

 

- jest wódka?

- nie ma

- jest kakao?

- nie ma

- jest kawa?

- nie ma

- a co jest?

- ja jestem

 

:D

Zaraz lady będą fliperzy kupować 😉 witryny, szyby, baner będzie droższy niż zegarki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, desmo napisał(-a):

Koledzy lubiący o „wartościach” pogadać tu z przyzwyczajenia wpadają a nie zauważyli że dziś Omega ze współczesnym , własnym mechanizmem od 30 tyś się zaczyna, a byle komplikacja czyni  cenę bliżej 40 tyś, a trochę ceramiki lub złota  sprawia, że ląduje w okolicach 50 tyś. A cała złota  konkretnie ponad 100 także powstaje pytanie ...skąd tych gości stać na te Omegi?

Aż tak to nie - SMP300 metkowo 23tys a z rabatami ( karta/punkty - testowo włożyłem do koszyka za 19tys -  czy okresowe zniżki ) realnie poniżej 20k więc Omega to ciągle dla "klasy średniej" ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.07.2021 o 22:19, robert_gda1 napisał(-a):

ale nie mówimy o byciu szefem kliniki tylko o pracy na etacie na średnim stanowisku w korpo, czyli byciu jednym z setek/tysięcy pracowników firmy. Chętnie poznam takie firmy i się przebranżowię, po co prowadzić działalność jak można zostać milionerem na etacie w średnim mieście :)

Pytasz w wątku o luksusowych zegarkach jakie ludzie mają zarobki i dziwisz się że odpowiadaja że rewelacyjne :) jak ktoś ma pieniądze (zarobił czy tam dostał od rodziców) to z automatu obraca się w śród ludzi którzy też mają kasę. I może niektórzy zaczynaja patrzeć na świat przez różowe okulary... 

 

Zapytaj użytkowników Certiny, Seiko czy Timexa gdzie ich 50 tys. roczne premie. Tam też nie znajdziesz luksusowych torebek 😜

 

Oczywiście generalizuję. 


Tag Heuer Carrera Heuer 01 | Oris Aquis 41,5mm | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Butik napisał(-a):

- a co jest?

- ja jestem

 

Aha, faktycznie, na pierwszym zdjęciu Twoje odbicie w witrynie.

Wczoraj było o zazdrości, to ja też comming out: Butik, ja od dawna zazdroszczę Ci roboty !!! Jak będziesz podchodził do lądowania na DS1 na kierunku 29 siedząc na fotelu FO to przed przyziemieniem pomachaj mi przez szybkę 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bugs napisał(-a):

Aż tak to nie - SMP300 metkowo 23tys a z rabatami ( karta/punkty - testowo włożyłem do koszyka za 19tys -  czy okresowe zniżki ) realnie poniżej 20k więc Omega to ciągle dla "klasy średniej" ;) 

Bieda dajwera nie liczę, mówię o poważnych Omegach 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, nicon napisał(-a):

19 tys. i klasa średnia? Ta to zarabia tylko 4K brutto. A taką premię roczną to się dostaje w jedynej w powiecie fabryce smrodu na ścianie wschodniej w post-PGRowskiej wsi. Mój znajomy Dima zarobił tyle, musiał jedynie wywieźć do lasu kolegę który dostał udaru, żeby nie wyszło ze robił ma czarno. Polscy pracodawcy płacą, dużo tylko trzeba się wziąć do roboty. Uderzcie pięścią w stół i się ogarnijcie, bo się zastanawiam z jakimi nieudacznikami tutaj siedzę.

Stoisz i marudzisz, czy jesteś jednym ze zdziwionych pilnowaczy - ankieterów, którzy patrzą na wypchane kieszenie tych pierwszych? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie się wygłupiać, chować I krygować. Pokażcie Aventadory

1 godzinę temu, evilym napisał(-a):

Pytasz w wątku o luksusowych zegarkach jakie ludzie mają zarobki i dziwisz się że odpowiadaja że rewelacyjne :) jak ktoś ma pieniądze (zarobił czy tam dostał od rodziców) to z automatu obraca się w śród ludzi którzy też mają kasę. I może niektórzy zaczynaja patrzeć na świat przez różowe okulary... 

 

Zapytaj użytkowników Certiny, Seiko czy Timexa gdzie ich 50 tys. roczne premie. Tam też nie znajdziesz luksusowych torebek 😜

 

Oczywiście generalizuję. 

Hmm, wczoraj u znajomych spotkałem kobietę z Certiną na nadgarstu i torebką LV. Ale pewnie podróbę miała. Ba, na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Przestańcie się wygłupiać, chować I krygować. Pokażcie Aventadory

Hmm, wczoraj u znajomych spotkałem kobietę z Certiną na nadgarstu i torebką LV. Ale pewnie podróbę miała. Ba, na pewno.

Nie no, może oryginalna Certina, skąd wiesz 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mroova napisał(-a):

 

Aha, faktycznie, na pierwszym zdjęciu Twoje odbicie w witrynie.

Wczoraj było o zazdrości, to ja też comming out: Butik, ja od dawna zazdroszczę Ci roboty !!! Jak będziesz podchodził do lądowania na DS1 na kierunku 29 siedząc na fotelu FO to przed przyziemieniem pomachaj mi przez szybkę 🙂 

 

Nawet nie zauważyłem... Ale pełnego kamingałtu nie ma, twarzy nie widać ;)

 

Na 29 niestety lądowania są niezwykle rzadkie jak wiesz :( albo przy remoncie 15/33 i wietrze zachodnim, albo przy silnym crosswindzie. Ale samo podejście VOR/DME nad Ursynowem spektakularne. Tylko szczerze to nie pamiętam ostatniego takiego razu...


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dlatego pisałem na forum a nie na priv.

2. Ostatnio było kilka lądowań właśnie z uwagi na porywisty wiatr boczny, najbardziej spektakularne były cztery "cmoknięcia" krótkiego pasa AWACS-a - jakoś rok temu i od strony Ursusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś twierdził że dotyczy kogoś innego? Ktoś zapytał gdzie tyle można dostać, ktoś podał przykłady (także poza stolicą). Nie ma to jak bić pianę i wyciągać własne wnioski, niemające nic wspólnego z tym co zostało napisane.

Powtórzę: Polska to taki kraj, gdzie jak ja nie mam, to inni…. sami sobie dokończcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nicon napisał(-a):

Ja tylko sobie marudzę, i poddaje w wątpliwość ten powszechny dobrobyt w Pierdziszewie Dolnym. Mediana zarobków to jest 5200 brutto. Sam pracuje w branży gdzie zarobki są znacznie powyżej średniej, ale trzeba być mocno zamkniętym w swojej bańce żeby twierdzić że kilkadziesiąt tysięcy premii rocznej dotyczy kogoś więcej niż promila ludzi pracujących.

Lubię promile...nawet bardzo :)

20210710_181935-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Lubię promile...nawet bardzo :)

20210710_181935-01.jpeg

I pierogi! 🙄😂


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, szwed napisał(-a):

I pierogi! 🙄😂

Pierogi wprost uwielbiam. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Pierogi wprost uwielbiam. :)

Nie jesteś sam 🙄😂🥟


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś sam

Trzeci, trzeci!

(To jest nadal ten nudny temat o jakiejś wymyślonej kolejce, nie ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr 1 dla mnie to ruskie, nr dwa - domowe z kapustą i grzybami, a może w odwrotnej kolejności. Nr 3 to uszka do barszczu, choć to praktycznie to samo co nr 2.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bujajcie się z tymi pierogami: gdzie ja mam ruskie zjeść? I jak powiązać pierogi ruskie z kolejką po Rolexy 😄?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoisz w kolejce po Rolka, w siatce biedronki pierogi na przekąskę, co by nie rozjuszyć ludzi, że stać cię na drogie zegarki. Taki kamuflaż. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, beniowski napisał(-a):

I jak powiązać pierogi ruskie z kolejką po Rolexy 😄?

Prawdziwe oligarchy kuszają ruskie.

 

Porcja 10 sztuk jest tańsza od dużej zapiekanki.:)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam o tych zarobkach i bonusach w Polsce. Dużo się pewnie zmieniło przez te prawie 20 lat. Wyglada na to , że idzie w dobrą stronę. Tutaj nie jest tak kolorowo. W naszej firmie wyglada to tak. Manager , Forman ogólnie ludzie z office mają niższe stawki od ludzi pracujących przy produkcji. Bo Ci zarabiają na szefa , ludzi z ofice i tym podobnych. Czyli ja pracując na cnc jestem lepiej opłacany jak manager. Brzmi to dziwnie ale tak jest. Na bonus świąteczny każdy pracownik przez cały rok pracuje ( w tym przypadku ludzi rządzących to nie tyczy ). Jak nie bumelowałeś , nie spóźniałeś się notorycznie , za każdą godzinę przepracowaną dostajesz kilka centów , nie powiem dokładnie ponieważ nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Powiedzmy , że mój bonus za zeszły rok wyniósł około 2k. Ofice z tego co wiem ( nie sekretarki ) 5k. Moim zdaniem nie jest źle , choć jak widać nie tak dobrze jak w kraju
Od gdzieś roku , sytuacja się poważnie zmieniła , na rynku brakuje ludzi do pracy w praktycznie w każdym business. Restauracje pracują na pół gwizdka , niektóre obsługują tylko jedzenie na wynos. Skracają godziny otwarcia , zarobki oferowane są przynajmniej 30% wyższe i dalej brak chętnych. Nasza firma potrzebuje przynajmniej 50 osób na różne stanowiska a w przeciągu roku było i zatrudnili 3 osoby. Stawka na start w zależności od umiejętności i stanowisko 15-30$ na godzinę. Są tez dobre strony , zakłady pracy zaczęli dbać bardziej o lojalnych pracowników , już 3 podwyżki w tym roku dostałem Mam nadzieje , że w końcu dościgniemy Polskę jak nie , to może czas wracać ?

Wpadłem dziś na moment do mojego AD co się dzieje. W dalszym ciągu czekam na 4 rolki , ni widu ni słychu kiedy coś przyjdzie. W gablotach 4 jakieś damskie Rolex , jak tu jestem i interesuje się Rolkami , takiej biedy nie widziałem. Przeważnie jakieś DJ były , jak nie stalowe to TT. Teraz ? Nie ma nic normalnie jaja


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo się zmieniło Piotr ale dalej niewystarczająco. Ludzie mający fach w ręku zarabiają więcej ale dalej mniej od tych z biur. Przykład z firmy którą znam - produkcyjny przy prasie 3500,mechanik 4500,mechanika szef 6000 a biura od 8000 sekretarka 12tys, menagiery to...... Na koniec roku premie 2-3 pensje ale od 2 lat brak bo pandemia i ludzie dużo chorowali 

Rozrzut jest nadal i to bardzo duży "zwykły" robol (czytaj fachowiec) jest już tam jakoś doceniany ale nadal nijak w porównaniu do góry. 

 

Ja od kilkunastu lat na swoim - raz lepiej raz gorzej ale jakoś się toczę, żebym się dorobił to nie powiem ale bidy nie klepię 

 

Aaaa nie... przepraszam dorobiłem się..... dwóch przepuklin i wystrzelonego dysku 

 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.