Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co rozwijać tego tematu, bo można się nabawić niestrawności nawet po dobrym śniadaniu.

 

A oczekującym na swoje pierwsze/kolejne R życzę przede wszystkim spokoju. Trzymajcie się! :) 

opium.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, memento mori napisał(-a):

Forum i/lub klub taki jak nasz to ostatnie miejsce w sieci, gdzie ktoś miałby przepraszać za to, że ma więcej niż przeciętna osoba. To klub miłośników zegarków i takich za 100 zł i takich za 100 tysięcy zł. Jestem tu od kilkunastu lat i nie widziałem żadnego wpisu, w którym osoba mająca zegarek za kilkadziesiąt tysięcy wyśmiewałaby osoby mające zegarek za kilkaset zł. Natomiast w drugą stronę było ich baaardzo wiele. Wszyscy wiemy dlaczego tak się dzieje 🙂 Kolega wrzucił zdjęcie torebki za EUR 8000 czyli tyle ile 2-5% WIELU kolekcji zegarków na tym forum (wiele osób pokazuje tutaj tylko ułamek zegarków, które posiada), ODPOWIADAJĄC na pytania innych opisał okoliczności zakupu (swoją drogą ciekawe) i tyle. A tu zaraz mieszanie z błotem, że obnosi się z bogactwem 😂 Czy po tylu latach wojen, okupacji, socjalizmu mamy jako Polacy ciągle przepraszać, wstydzić się i do końca świata przeliczać wszystko na cebule i Passaty? 😉

 

Teraz, mario1971 napisał(-a):

Nie ma co rozwijać tego tematu, bo można się nabawić niestrawności nawet po dobrym śniadaniu.

 

A oczekującym na swoje pierwsze/kolejne R życzę przede wszystkim spokoju. Trzymajcie się! :) 

opium.gif

Nie mam nic do dodania. Zastanowię się dwa razy przy wrzucie zdjęcia z Aventadorem. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91

dokładnie. Wiele osób patrzy tylko na ciuchy, marki, akcesoria. Torba LV .. pasek - jedno spojrzenie i już jesteś wrogiem. Na zachodzie to codzienność.. w Polsce wiele ludzi zazdrości, nie akceptuje tego. Fajnie widzieć kogoś kto jest dobrze ubrany np. z dobrym zegarkiem itp.. dba o siebie, przywiązuje wagę do wyglądu i dodatków. Uważam że każdy może posiadać dobra Luksusowe wystarczy trochę pracy i zawziętosci. Nic nie przychodzi łatwo. I oczywiście sytuacje po co ci Rolex ? Po co Pasek LV ? Wakacje w USA ? 
jasne zawsze można kupić Casio, gumkę zamiast paska i pojechać nad Zegrze .. i kasę na konto i do trumny… 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Marcin91 napisał(-a):

dokładnie. Wiele osób patrzy tylko na ciuchy, marki, akcesoria. Torba LV .. pasek - jedno spojrzenie i już jesteś wrogiem. Na zachodzie to codzienność.. w Polsce wiele ludzi zazdrości, nie akceptuje tego. Fajnie widzieć kogoś kto jest dobrze ubrany np. z dobrym zegarkiem itp.. dba o siebie, przywiązuje wagę do wyglądu i dodatków. Uważam że każdy może posiadać dobra Luksusowe wystarczy trochę pracy i zawziętosci. Nic nie przychodzi łatwo. I oczywiście sytuacje po co ci Rolex ? Po co Pasek LV ? Wakacje w USA ? 
jasne zawsze można kupić Casio, gumkę zamiast paska i pojechać nad Zegrze .. i kasę na konto i do trumny… 😕

Wypraszam sobie! 😡

20210703_104459-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91
9 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Nie ma co rozwijać tego tematu, bo można się nabawić niestrawności nawet po dobrym śniadaniu.

 

A oczekującym na swoje pierwsze/kolejne R życzę przede wszystkim spokoju. Trzymajcie się! :) 

opium.gif

Tak spokój i wytrwałość . Przyda się … dziś nowy dzień może zadzwonią … 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Zegrzem to bym uważał - może się okazać że ci jeżdżący do Grecji to „biedaki” a ci nad Zegrzem to zamożni. Wakacje w Polsce wcale takie tanie nie są.

Ja już swojego Aventadora pokazałem, ścieżki przetarte🤪.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale o czym ta dyskusja? Padło tyle, że Kolega zazdrości Koledze zarobków - ja też zazdroszczę a fajną torebkę, furę lub zegarek zawsze tu chętnie obczaję, jak ktoś wrzuci zwłaszcza, jak w tym wypadku, z ciekawym opisem sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Wypraszam sobie! 😡

20210703_104459-01.jpeg

Mariusz, i jaką masz pogodę nad Zegrzem? 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, szuwi napisał(-a):

Mariusz, i jaką masz pogodę nad Zegrzem? 😉

Nie stać mnie na takie wodotryski. U mnie grzeje słonko.

Screenshot_20210707-131005_One UI Home.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, memento mori napisał(-a):

Forum i/lub klub taki jak nasz to ostatnie miejsce w sieci, gdzie ktoś miałby przepraszać za to, że ma więcej niż przeciętna osoba. To klub miłośników zegarków i takich za 100 zł i takich za 100 tysięcy zł. Jestem tu od kilkunastu lat i nie widziałem żadnego wpisu, w którym osoba mająca zegarek za kilkadziesiąt tysięcy wyśmiewałaby osoby mające zegarek za kilkaset zł. Natomiast w drugą stronę było ich baaardzo wiele. Wszyscy wiemy dlaczego tak się dzieje 🙂 Kolega wrzucił zdjęcie torebki za EUR 8000 czyli tyle ile 2-5% WIELU kolekcji zegarków na tym forum (wiele osób pokazuje tutaj tylko ułamek zegarków, które posiada), ODPOWIADAJĄC na pytania innych opisał okoliczności zakupu (swoją drogą ciekawe) i tyle. A tu zaraz mieszanie z błotem, że obnosi się z bogactwem 😂 Czy po tylu latach wojen, okupacji, socjalizmu mamy jako Polacy ciągle przepraszać, wstydzić się i do końca świata przeliczać wszystko na cebule i Passaty aby tylko nie urazić czyichś oczu? 😉

 

Ja kupiłem fiata 500 do robienia zdjęć zegarków. Nie chciałem dłużej być szykanowany z zazdrości.


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, zielony.m napisał(-a):

 

Ja kupiłem fiata 500 do robienia zdjęć zegarków. Nie chciałem dłużej być szykanowany z zazdrości.

Sam się zastanawiam nad 500 - na Paryż w sam raz. 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, amatsukaze napisał(-a):

Sam się zastanawiam nad 500 - na Paryż w sam raz. 😊

Ale kup elektryka - za chwilę pani Hidalgo wam zakaże spalinowych w mieście😄.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, zielony.m napisał(-a):

 

Ja kupiłem fiata 500 do robienia zdjęć zegarków. Nie chciałem dłużej być szykanowany z zazdrości.

 

 

Tak, wiem! Widziałem te komentarze w innym miejscu w sieci w stylu "Rolex i Fiat?!", "Rolek chyba na raty wzięty?", "takim gównem jeździsz?" itp., więc nadal razisz uczucia prawdziwych Polaków i powinieneś przepraszać potrójnie: za auto, za zegarki i za ich błędne połączenie 😜

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elon Musk mieszka w 35m2 domku a chyba mógłby kupić całego Rolex. Buffett kiedyś miał Priusa a ja jeżdżę Leafem i mam Rolexa i to bez rat. My bogacze jesteśmy skromnymi ludźmi ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Majk2 napisał(-a):

Elon Musk mieszka w 35m2 domku a chyba mógłby kupić całego Rolex. Buffett kiedyś miał Priusa a ja jeżdżę Leafem i mam Rolexa i to bez rat. My bogacze jesteśmy skromnymi ludźmi ;)  

I nie musimy już ciągać wózka z mlekiem :lol:

 

Genialna ekranizacja plus arcymistrzowskie solo Topola!

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, amatsukaze napisał(-a):

Sam się zastanawiam nad 500 - na Paryż w sam raz. 😊

Na Paryz, to chyba lepiej Tarpana, albo Matiza - nie zal obic a Fiacika takiego ladnego szkoda 😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.07.2021 o 10:10, szuwi napisał(-a):

Bez przesady - w wielu korporacjach w PL Rolex to koszt premii na średnim stanowisku. A jak ktoś pracuje "na zachodzie" albo "na wschodzie", to często dwa rolki pyknie z premii.

 

Jako społeczeństwo robimy się coraz bogatsi i uwazam, że fajnie, ze zaczynamy sobie pozwalać na realizację marzeń, a nie tylko "do skarpety" lub zakup działki pod Grójcem, bo można sprzedać za 5 lat z zyskiem... 

Wow, zdradzisz w jakich? Patrząc po moich znajomych na średnich stanowiskach to raczej wielomiesięczny zarobek a nie premia. Bogaci robimy się dość pozornie, jak się okazuje, że trzeba dać milion za cztery pokoje, to pensja już nie wydaje się taka duża :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, robert_gda1 napisał(-a):

Wow, zdradzisz w jakich? Patrząc po moich znajomych na średnich stanowiskach to raczej wielomiesięczny zarobek a nie premia. Bogaci robimy się dość pozornie, jak się okazuje, że trzeba dać milion za cztery pokoje, to pensja już nie wydaje się taka duża :)

Np. roczna premia w bankowości w departamencie klientów korporacyjnych lub miesięczne zarobki dilerów walutowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, robert_gda1 napisał(-a):

Wow, zdradzisz w jakich? Patrząc po moich znajomych na średnich stanowiskach to raczej wielomiesięczny zarobek a nie premia. Bogaci robimy się dość pozornie, jak się okazuje, że trzeba dać milion za cztery pokoje, to pensja już nie wydaje się taka duża :)

W pewnym wieku, jak juz masz 4 pokoje (i nie masz kredytu lub powoli go sobie spłacasz) i trochę doświadczenia zawodowego, to tak bywa.

Oczywiście nie wszyscy i nie wszędzie, ale bonus roczny na poziomie 50k to nie jest coś oszalamiającego.

Szeroko rozumiane usługi finansowe, IT, prawo, sprzedaż (np budowlanka) - to nawet nie muszą być duże korporacje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Branża spożywcza, chemiczna, famaceutyczna, alkoholowa, papierosowa, budowlana - tu także bonusy roczne na poziomie dobrego Rolexa są na porządku dziennym.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złą branże wybrałem widzę, wszędzie dobrobyt a w firmie Szpital Wojewódzki roczna premia po 12 latach nauki to 5 stów na święta😜 ale ja już jedną nogą na obczyźnie, więc może i ja coś ładnego tu niedługo wkleję :) pozdrawiam - niecierpliwie oczekujący na bobra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Złą branże wybrałem widzę, wszędzie dobrobyt a w firmie Szpital Wojewódzki roczna premia po 12 latach nauki to 5 stów na święta ale ja już jedną nogą na obczyźnie, więc może i ja coś ładnego tu niedługo wkleję  pozdrawiam - niecierpliwie oczekujący na bobra

Nie smutaj, mnie też dają na karpia właśnie tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szyszkops napisał(-a):


Nie smutaj, mnie też dają na karpia właśnie tyle emoji846.png

Tylko jedne nieletnie masz? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko jedne nieletnie masz? 

Na nieletnie dają mi „mikołaja” i tak, tylko na jedno 🥲

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Branża spożywcza, chemiczna, famaceutyczna, alkoholowa, papierosowa, budowlana - tu także bonusy roczne na poziomie dobrego Rolexa są na porządku dziennym.  

widze ze koledzy nieco oderwani od rzeczywistosci.ROzumiem że siedziecie Sobie słodko w stolicy i tak pracujecie super ze szef daje Wam premie 50K na koniec roku ale poza stolica nie ma takich rarytasów.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.