I_love_britney 2237 #1876 Posted March 17, 2021 23 minuty temu, beniowski napisał(-a): Coś w tym jest, jak wystawiłem swojego DJa 41 w poniedziałek wieczorem za (moim zdaniem) bardzo rozsądną cenę, otrzymałem w godzinę kilkadziesiąt (sic!) maili z ofertami kupna. Rolex w tej chwili to chyba nie tyle obiekt pożądania dla wielu, ale też przedmiot lokowania kapitału. O to to to, podobno rynek chiński też tak działa, że ludzie wolą przekazywać pewną wartość rolexem niż keszem. Po prostu nikt nie wierzy w piniądz, ale fakt faktem też jest pożądany przez kolekcjonerów i ludzi chcących nosić expa, gmt, suba i inne=) 0 Share this post Link to post Share on other sites
deviles 62 #1877 Posted March 17, 2021 Finansiści twierdzą, że gospodarka chińska odrodziła się jak Feniks z popiołów. Jest bardzo elastyczna i dlatego podobno jest jeszcze bardziej konkurencyjna dla świata. Skutek taki, że ssanie na rolki będzie większe. 1 Share this post Link to post Share on other sites
danieldanielos 51 #1879 Posted April 16, 2021 witajcie, czy ktoś ma aktualną informacje ile trzeba czekać na suba two tone blue dial? zastanawiam sie czy nie zamienić go na swojego no date. czy cena jest na sztywno z metki czy na two tone dają jakieś rabaty bo wiem ze na stalowe bez szans nawet na zapisy co dopiero na % 0 Share this post Link to post Share on other sites
I_love_britney 2237 #1880 Posted April 16, 2021 4 minuty temu, danieldanielos napisał(-a): witajcie, czy ktoś ma aktualną informacje ile trzeba czekać na suba two tone blue dial? zastanawiam sie czy nie zamienić go na swojego no date. czy cena jest na sztywno z metki czy na two tone dają jakieś rabaty bo wiem ze na stalowe bez szans nawet na zapisy co dopiero na % 1. Czas - do pół roku Ci ogarną. 2. Rabat - możesz próbować, na pmy można coś ugrać, więc może na tt też. 0 Share this post Link to post Share on other sites
piotrek39 3574 #1881 Posted April 17, 2021 witajcie, czy ktoś ma aktualną informacje ile trzeba czekać na suba two tone blue dial? zastanawiam sie czy nie zamienić go na swojego no date. czy cena jest na sztywno z metki czy na two tone dają jakieś rabaty bo wiem ze na stalowe bez szans nawet na zapisy co dopiero na % Jak zamówisz , wątpię byś coś dostał. Jak by leżał w gablocie , była by szansa. Tak myśle , przynajmniej tak jest z mojego doświadczenia. Sent from my iPhone using Tapatalk 0 Share this post Link to post Share on other sites
Andrzej1 314 #1882 Posted April 17, 2021 9 godzin temu, danieldanielos napisał(-a): witajcie, czy ktoś ma aktualną informacje ile trzeba czekać na suba two tone blue dial? zastanawiam sie czy nie zamienić go na swojego no date. czy cena jest na sztywno z metki czy na two tone dają jakieś rabaty bo wiem ze na stalowe bez szans nawet na zapisy co dopiero na % Z historią zakupową max 3 % na TT, na całego złotego 8% A jak wygląda sytuacja z Sky Dwellerem. Chodzi mi o two tona lub całego w goldzie. Czy ktoś wie, orientuje się, interesował się czy też już są mało dostępne , czy trzeba się zapisywać i jak długo czekać ? Czy przychodzą i kto pierwszy ten lepszy - ma ktoś jakąś wiedzę, będę wdzięczny, dzięki 0 Share this post Link to post Share on other sites
Majk2 75 #1883 Posted April 17, 2021 Z moja nieduża historia dostałem taka propozycje: Cellini Day-Date Sea-Dweller (126603) Yacht-Master II (116680, 116681) Yacht-Master 40 (126621, 126655) Yacht-Master 37 (268622, 268621) Sky-Dweller (326935, 326235, 326938, 326238) Submariner Date (126613LN, 126613LB, 126618LN, 126618LB, 126619LB) Datejust (28,31 i stål, samt 36 og 41 i Rolesor (stål-gult gull/stål-everose) eller helgull alternativer) Co prawda nie jestem godzien modeli w stali ale każde z listy mogę mieć. Najciekawszy jest nowy Sub w białym złocie ale obecnie mam ważniejsze wydatki i to chyba jeszcze nie moj level. Oczekiwanie najdłużej na Suby od 6-12 miesięcy, pozostałe do 4-6 miesięcy. Ktoś coś potrzebuje? 0 Share this post Link to post Share on other sites
Andrzej1 314 #1884 Posted April 17, 2021 19 minut temu, Majk2 napisał(-a): Z moja nieduża historia dostałem taka propozycje: Cellini Day-Date Sea-Dweller (126603) Yacht-Master II (116680, 116681) Yacht-Master 40 (126621, 126655) Yacht-Master 37 (268622, 268621) Sky-Dweller (326935, 326235, 326938, 326238) Submariner Date (126613LN, 126613LB, 126618LN, 126618LB, 126619LB) Datejust (28,31 i stål, samt 36 og 41 i Rolesor (stål-gult gull/stål-everose) eller helgull alternativer) Co prawda nie jestem godzien modeli w stali ale każde z listy mogę mieć. Najciekawszy jest nowy Sub w białym złocie ale obecnie mam ważniejsze wydatki i to chyba jeszcze nie moj level. Oczekiwanie najdłużej na Suby od 6-12 miesięcy, pozostałe do 4-6 miesięcy. Ktoś coś potrzebuje? Dzięki, Sky D. w pełnym Au widzę a nie proponowali, nic nie mówili o Sky d. TT ? 0 Share this post Link to post Share on other sites
Majk2 75 #1885 Posted April 17, 2021 Nic innego nie pytałem ale udali mi się zamówić zegarek, który chciałem a nie jest na liście wiec może i Sky D TT by się udało. 0 Share this post Link to post Share on other sites
dawid82 1723 #1886 Posted April 20, 2021 Jakiś odzew ze strony Kruka u kolegów którzy zapisali się przez e-mail? 0 Pozdrawiam Share this post Link to post Share on other sites
deviles 62 #1887 Posted April 20, 2021 Zgłosiłem się przez tel, zapisałem przez maila. Jest zegarek - jest OK. 0 Share this post Link to post Share on other sites
DrQQ 230 #1888 Posted April 20, 2021 2 minuty temu, deviles napisał(-a): Zgłosiłem się przez tel, zapisałem przez maila. Jest zegarek - jest OK. Mówisz o tegorocznych premierach? 🙂 0 Share this post Link to post Share on other sites
cuora 13 #1889 Posted April 20, 2021 Hej. Wlasnie czy ktos mial oddzew po zgloszeniach telefonicznych??? Zglosilem sie w dniu premiery przez telefon i nic... zero. Czy to oznacza sie to juz;) i jesli dotychczas nikt sie nie odezwal to nici z listy??? Pozdrawiam 0 Share this post Link to post Share on other sites
deviles 62 #1890 Posted April 20, 2021 4 godziny temu, DrQQ napisał(-a): Mówisz o tegorocznych premierach? 🙂 2019 0 Share this post Link to post Share on other sites
mroova 6953 #1891 Posted April 20, 2021 @cuora WYDAJE MI SIĘ że podczas rozmowy telefonicznej powiedzieli, że najpierw musimy podpisać w salonie, żeby mogli przetwarzać nasze dane (RODO). Pewnie po tym będą dzwonili. 0 Share this post Link to post Share on other sites
deviles 62 #1892 Posted April 21, 2021 Można wszystko załatwić via internet cza tylko chcieć. 0 Share this post Link to post Share on other sites
tbn 5258 #1893 Posted April 21, 2021 A nie prościej wam będzie zadzwonić tam gdzie się zapisywaliście i zapytać? 0 Share this post Link to post Share on other sites
robert_gda1 14 #1894 Posted April 23, 2021 Cześć, ktoś może wie ile czeka się na OP 41? Pozdrawiam ! 0 Share this post Link to post Share on other sites
Michal93 1612 #1895 Posted April 23, 2021 9-12 miesięcy 0 Share this post Link to post Share on other sites
deviles 62 #1896 Posted April 23, 2021 Zależy od koloru. Z doświadczenia powiem, że nie jest źle - im szybciej się zapiszesz tym szybciej dostaniesz - zaliczek nie biorą więc na co czekać. 0 Share this post Link to post Share on other sites
robert_gda1 14 #1897 Posted April 23, 2021 Czarny 0 Share this post Link to post Share on other sites
cuora 13 #1898 Posted April 30, 2021 Cześć wszystkim. Mam pyatnie czy ktos ma moze jakies informacje jak długo moze wynosic czas oczekiwania na nowe oysterowe Batmany i Pepsi? Dzieki 0 Share this post Link to post Share on other sites
piotrek39 3574 #1899 Posted April 30, 2021 Cześć wszystkim. Mam pyatnie czy ktos ma moze jakies informacje jak długo moze wynosic czas oczekiwania na nowe oysterowe Batmany i Pepsi? DziekiZadał bym chyba pytanie , czy można się na nie zapisać Chyba , że już jesteś zapisany , to raczej AD odpowie. Sent from my iPhone using Tapatalk 0 Share this post Link to post Share on other sites
Andrzej1 314 #1900 Posted April 30, 2021 1 godzinę temu, cuora napisał(-a): Cześć wszystkim. Mam pyatnie czy ktos ma moze jakies informacje jak długo moze wynosic czas oczekiwania na nowe oysterowe Batmany i Pepsi? Dzieki Nie masz możliwości zapisania się - listy są zamknięte pozdrawiam 0 Share this post Link to post Share on other sites