Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

W BMW rzeczywiście ogarnęli bezprzewodowy carplay. W G30 jeszcze raz na 100 jazd zdarzało mu się rozłączyć i znów automatycznie połączyć, ale w G80 po pół roku zero problemów, w dodatku automatycznie uruchamia w tle Yanosika i nie muszę o tym pamiętać. Generalnie ile by złego nie powiedzieć o stylistyce nowego ekranu, to działa to wszystko absolutnie bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, vvv napisał(-a):

Też nie mam dobrych doświadczeń z bezprzewodowym carplay w Audi. Po kablu działa bez zastrzeżeń, bezprzewodowo albo raz na 10 razy czarny ekran i trzeba w ustawieniach odłączyć i podłączyć na nowo, albo najgorzej jak w samochodzie jest komplet osób i każda ma telefon bo wtedy na bank będzie przerywało ;)

W BMW brak problemów 

Tu może być pies pogrzebany. Jak jeżdżę sam, wszystko śmiga jak trzeba, grymasił jak obok siedziała partnerka, oboje mamy iphona 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio test E klasy 220d Patryka Mikiciuka. Pomijając estetykę i liczbę ekranów widać, że fajnie to wszystko wygląda obecnie jeśli chodzi o jakość ekranu, grafik i UI. Tylko, że odkąd mam bezprzewodowe CarPlay to w menu systemowe wchodzę tylko raz na jakiś czas jak chcę sprawdzić poziom oleju (brak bagnetu). A tak to od półtorej roku nie pamiętam, żebym z ekranu CarPlay przełączył się w jakimś celu na ekrany systemowe. Wsiadam i po kilku sekundach są pod palcem dostępne mapy Apple/Google, Tidal/Music/TuneIn i jak wspomniał Tomek Yanosik działający w tle, czyli wszystko co jest użyteczne w aucie. Nie wiem kto w ogóle używa np. Tidala/Spotify jako aplikacji dostępnej w systemie producenta. Producenci wydają zapewne miliony na projekty desek i własne interfejsy systemów a od 10 lat nie mogą nawet się zbliżyć do tego co dałby użytkowo przyklejony taśmą dwustronną do deski iPad. 😉

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bawił się ktoś z Was kiedyś w wyścigi w VR? Ja zaraz odpalam sobie GT3 RS 992 i Zielone Piekiełko :) przednia zabawa :) 

IMG_7594.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ceteth napisał(-a):

A bawił się ktoś z Was kiedyś w wyścigi w VR? Ja zaraz odpalam sobie GT3 RS 992 i Zielone Piekiełko :) przednia zabawa :) 

IMG_7594.jpeg

 

Bawił, bawił (chociaż nie w VR). 🤪 Od Logitecha DF GT przez G27 i G29 aż do Fanateca. Łącznie z fotelem PlaySeat. Już się nie bawię od kilku lat, ale zacznę jak zrobię dedykowany do tego pokój. Nie lubiłem na to patrzeć każdego dnia lub wyciągać/składać za każdym razem no i też kwestia czasu wolnego, którego nie przybyło odkąd pojawiły się dzieci. 

Pamiętam, że ręce już po godzinie fajnie się "czuje". Podobnie jak w realu na torze. No i ta radość z urwania "głupiej" 1 sekundy na niektórych torach po godzinie walki online. 🙂 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden rabin będzie na tak, drugi na nie.

560e70ef6b113502ca5421b13226ed82.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

Bawił, bawił (chociaż nie w VR). 🤪 Od Logitecha DF GT przez G27 i G29 aż do Fanateca. Łącznie z fotelem PlaySeat. Już się nie bawię od kilku lat, ale zacznę jak zrobię dedykowany do tego pokój. Nie lubiłem na to patrzeć każdego dnia lub wyciągać/składać za każdym razem no i też kwestia czasu wolnego, którego nie przybyło odkąd pojawiły się dzieci. 

Pamiętam, że ręce już po godzinie fajnie się "czuje". Podobnie jak w realu na torze. No i ta radość z urwania "głupiej" 1 sekundy na niektórych torach po godzinie walki online. 🙂 

No jak widać ja mam składany zestaw 😁 kobita nie marudzi, ja się bawię :) w VR polecam spróbować, zupełnie inna zabawa 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

Bawił, bawił (chociaż nie w VR). 🤪 Od Logitecha DF GT przez G27 i G29 aż do Fanateca. Łącznie z fotelem PlaySeat. Już się nie bawię od kilku lat, ale zacznę jak zrobię dedykowany do tego pokój. Nie lubiłem na to patrzeć każdego dnia lub wyciągać/składać za każdym razem no i też kwestia czasu wolnego, którego nie przybyło odkąd pojawiły się dzieci. 

Pamiętam, że ręce już po godzinie fajnie się "czuje". Podobnie jak w realu na torze. No i ta radość z urwania "głupiej" 1 sekundy na niektórych torach po godzinie walki online. 🙂 

 

Ja sobie postawiłem w biurze w maju, odpaliłem może 2 razy czyli jak to u mnie zawsze bywa - kupić łatwo a czasu jak nigdy nie ma;)

5 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Jeden rabin będzie na tak, drugi na nie.

560e70ef6b113502ca5421b13226ed82.jpg

 

Ja pomimo niechęci do SUVów chwilę myślałem nad nim, ale osiągi mnie skutecznie zniechęciły. 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś z wagi cieżkiej;)

Ostatnio wyskoczyłem poza miasto czymś takim. Zdalne Sterowanie tylną częścią  zestawu to prawdziwa frajda. Niczym dobra konsola 

20231126_180437.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Jeden rabin będzie na tak, drugi na nie.

560e70ef6b113502ca5421b13226ed82.jpg

Mariusz to ładne tło do Aquanauta, ja wiem, że w niego celujesz ;)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Jeden rabin będzie na tak, drugi na nie.

560e70ef6b113502ca5421b13226ed82.jpg


Toyota for Arabs 😁

To już Ałdi to mniejszy obciach 😆

 

Mariano, z MB na Toytoya?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeden rabin będzie na tak, drugi na nie.

560e70ef6b113502ca5421b13226ed82.jpg&key=b57f9fcf9bf7581ff717f403067041ba7b6383ab6fd3f053630dc9a2e2f7b079

Bardzo ładny kolor

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Jeden rabin będzie na tak, drugi na nie.

560e70ef6b113502ca5421b13226ed82.jpg

 

W wersji RX450h+ to całkiem przyzwoicie jeżdżące auto. Ma jednak dwa ogromne minusy - wygląd przodu, ale to bym jeszcze przbolał i skrzynia e-cvt, tego już nie. Dopóki jeździmy w tempie dziadkowym, czyli typowego posiadacza Toyoty to wszystko jest OK - cicho i przyjemnie, ale wystarczy zażyczyć sobie trochę więcej dostępnej mocy, np przy wyprzedzaniu czy włączaniu się do ruchu na autostradzie i wycie powoduje u mnie odruch wymiotny. Pewnie w wersji RX500h jest lepiej, bo tam jest normalna skrzynia, ale nie jeździłem, więc się nie wypowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Louis Cypher napisał(-a):


Toyota for Arabs 😁

To już Ałdi to mniejszy obciach 😆

 

Mariano, z MB na Toytoya?

Lexus jest dla mnie niczym Panerai. Lubię patrzeć, jak inni noszą to jarzmo na swoich nadgarstkach. Tylko patrzeć. 😋


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.11.2023 o 20:05, Ceteth napisał(-a):

Miał być w piątek, ale leasing wysłał tablice do innego dealera, w innym mieście :) dzisiaj w końcu mały zbój w moich rękach :)

IMG_7561.jpeg

IMG_7559.jpeg

IMG_7556.jpeg

IMG_7551.jpeg


Gratulacje plasticzanego Ałdi 😁

Głośne, twarde, plastiki jak w Fabii. Nieźle się prowadzi.

 

 

image.jpeg

Teraz, mario1971 napisał(-a):

Lexus jest dla mnie niczym Panerai. Lubię patrzeć, jak inni noszą to jarzmo na swoich nadgarstkach. Tylko patrzeć. 😋


Uff, już się bałem, że chcesz w to wdepnąć 😁 

Z koleżanką małżonką zrobiliśmy kiedyś 2 jazdy próbne: ISem i ESem. Słabe wspomnienia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, opony letnie na tyle już nie przejadą następnego sezonu. 
Dotychczas: Dunlop Sport Maxx RT 2 (nie było źle ale nie mam porównania. Uślizgi dupska dosyć częste)

Rozmiar : 285/35/19

Auto: tylnonapędowe, 400 KM

Co polecacie na lato do normalnej/dynamicznej jazdy?

Miszlę Pajlot Sport 4 S?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):

Panowie, opony letnie na tyle już nie przejadą następnego sezonu. 
Dotychczas: Dunlop Sport Maxx RT 2 (nie było źle ale nie mam porównania. Uślizgi dupska dosyć częste)

Rozmiar : 285/35/19

Auto: tylnonapędowe, 400 KM

Co polecacie na lato do normalnej/dynamicznej jazdy?

Miszlę Pajlot Sport 4 S?

 

bez S , lub PS5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pilot sporty 4S już w trzecim aucie i polecam.

Ale nie wiem, czy to kwestia homologacji, bo w BMW M3 kleją niesamowicie po rozgrzaniu, a w Bullicie z przyczepnością było znacznie gorzej. I to mówię tu o przyczepności w zakrętach nie związanej z przenoszoną mocą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):

Panowie, opony letnie na tyle już nie przejadą następnego sezonu. 
Dotychczas: Dunlop Sport Maxx RT 2 (nie było źle ale nie mam porównania. Uślizgi dupska dosyć częste)

Rozmiar : 285/35/19

Auto: tylnonapędowe, 400 KM

Co polecacie na lato do normalnej/dynamicznej jazdy?

Miszlę Pajlot Sport 4 S?

 

Do Mieczysława szukasz?

Kup jak znajdziesz rozmiar Nexen N'Fera SU1. Zaufaj mi. Wydasz połowę pieniędzy, a będą kleiły lepiej niż P Zero i wolniej się zużywały.

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, łowca napisał(-a):

Jutro czy pojutrze premiera : Dacia Duster III  

dacia-duster-3-01.jpg

James May już przebiera z niecierpliwości nogami ;)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tommaso napisał(-a):

Mam pilot sporty 4S już w trzecim aucie i polecam , kleją niesamowicie po rozgrzaniu

otóż to 👍🏼 4S , Potenza sport, P Zero są fantastycznymi oponami ,ale potrzebują rozgrzanie,  w moim przypadku jedyna opona która zachowała właściwości ponad przeciętne w mokrym wiosennym zimnym poranku, jadąc po chleb do sklepu to PS4 , no i jest cichsza w porównaniu super sportowego brata 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie dustera widzieliście pick-upa:

news4-france

 

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.