Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Z 14pro (co roku przy premierze przechodzę na wyższą wersje). To niby niewielkie różnice, ale akurat zmiana materiału „dobrze mu zrobiła”.

Jeśli z 12pro, to myślę że będziesz bardzo zadowolony, to już większe różnice.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Valygaar said:

A migracja z czego?

Mam teraz IP12pro i przejście na niego było kłopotliwe.

Tel zły nie jest jeszcze, ale jak pomyślę że 3 generacje już przeleciały… Pasuje mi moment żeby kupić.

Może nie dokładnie taki setup ale migrowałem ost 7 do 15 i poszło bez problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po mega długich poszukiwaniach i kopaniu w internatach Androidowego fona, zakupiłem Xiaomi 13T Pro 12GB/ 512GB. 
Żona zrobi przesiadkę z trzy letniego Samsunga Note (jakiegoś tam, nie pamiętam numeru już 😜). 
Po jakimś czasie zdam małą relację jak sprawa się będzie miała z tym chińczykiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@lukebor a jak aparat? Dobre fotki zegarkow wychodza?

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka



Uważam że całkiem niezłe, chociaż ja nie jestem jakoś szczególnie „zdjęciowy”. Od 12Pro iPhone już ma naprawdę niezłe aparaty.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem niezdjęciowy, każdym aparatem zrobię brzydkie zdjęcie 🤣

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.11.2023 o 14:29, Londek napisał(-a):

A ja po mega długich poszukiwaniach i kopaniu w internatach Androidowego fona, zakupiłem Xiaomi 13T Pro 12GB/ 512GB. 
Żona zrobi przesiadkę z trzy letniego Samsunga Note (jakiegoś tam, nie pamiętam numeru już 😜). 
Po jakimś czasie zdam małą relację jak sprawa się będzie miała z tym chińczykiem. 

 

Zhōnghuá Rénmín Gònghéguó Zhǔxí lubi to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, posiadam Samsung Galaxy S20 FE i chyba pora na zmianę. Powód to koniec aktualizacji. Szukam więc czegoś co będzie mieć na stsrt Android 13 i minimum 2-3 duże aktualizacje.
Kwota to max 2k.
Patrzyłem na Motke edge 40 neo i więcej telefonów w tej klasie i w testach antutu każdy wypada gorzej od mojego Samsunga. Musiał bym kupić telefon za około 3k a to jest wykluczone.
Jedyne sensowne rozwiązanie to Oneplus Nord 3.
Możecie coś doradzić?

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Forum jest nasze i dalsze jego funkcjonowanie zależy przede wszystkim od nas samych.

 

Nasze wpłaty w grudniu 2023r. 

 

100,00 zł - tradycyjnie jako pierwsza - moja wpłata 

 

 

 Od początku miesiąca uzbieraliśmy    138,00 zł   i co dalej ... 😜 

(stan na  03 - 12 - 2023r.)

 

 

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

z dopiskiem:  na rzecz KMZiZ  lub  na klub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia po kilu dniach z IP15pro:

- masywniejszy niż 12, znacznie grubszy, szczególnie wyspa z obiektywami, dla mnie na minus ale cos za cos,

- tryb makro szok, nie mialem czasu za bardzo sie tym bawic, prawie wcale, ale zblizenia sa nieosiagalne dla poprzedniego IP,

- migracja ok, powiedzialbym na 4+. Niestety wiele aplikacji oraz apple pay wymagaja dodatkowych akcji itp. wiec to nie jest przeniesienie tel 1:1 jednym kliknieciem. Pierwsza próba przenosin była nieudana, ale druga już poszła gładko.

- działanie telefonu jest niesamowicie płynne, bardzo szybko się ładuje, nie przegrzewa na razie przynajmniej, wbrew temu co czytałem w sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wrażenia po kilu dniach z IP15pro:
- masywniejszy niż 12, znacznie grubszy, szczególnie wyspa z obiektywami, dla mnie na minus ale cos za cos,
- tryb makro szok, nie mialem czasu za bardzo sie tym bawic, prawie wcale, ale zblizenia sa nieosiagalne dla poprzedniego IP,
- migracja ok, powiedzialbym na 4+. Niestety wiele aplikacji oraz apple pay wymagaja dodatkowych akcji itp. wiec to nie jest przeniesienie tel 1:1 jednym kliknieciem. Pierwsza próba przenosin była nieudana, ale druga już poszła gładko.
- działanie telefonu jest niesamowicie płynne, bardzo szybko się ładuje, nie przegrzewa na razie przynajmniej, wbrew temu co czytałem w sieci

Przegrzewanie wyeliminowali jakiś miesiąc, dwa temu, nowym softem.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od premiery zastanawiam sie nad przesiadka z s22 na ip 15 albo 15pro, w sasadzie wzialbym tego 15 pro ale ta wyspa jest tak wielka ze mnie odstrasza
Uznalem ze poczekam na premiere s24 i wtedy sobie wybiore ktory wygodniejszy i ktory ma lepszy aparat bo ten w s22 mnie nie zadowala

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także miałem wziąć IP15 ale finalnie wygrał IP14Pro i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Valygaar napisał(-a):

migracja ok, powiedzialbym na 4+. Niestety wiele aplikacji oraz apple pay wymagaja dodatkowych akcji itp. wiec to nie jest przeniesienie tel 1:1 jednym kliknieciem


Przecież to nie wina Apple tylko względy bezpieczeństwa!

Jak chcesz 1:1 to przez iTunes przenosisz (z szyfrowaniem) i masz 1:1

 

2 godziny temu, bober5264 napisał(-a):

wyspa jest tak wielka ze mnie odstrasza


Zrezygnowałeś z iPhone przez wielkość wyspy? 🧐


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, rmickey napisał(-a):

Także miałem wziąć IP15 ale finalnie wygrał IP14Pro i jestem zadowolony.


Na ta chwilę chyba bym postąpił podobnie .


 

Mam 13ke , poczekam na 16 zobaczymy co wymyślą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupujemy flagowce, to wymienianie ich co rok nie ma sensu - nie jest to warte kosztu jaki ponosimy. Kiedyś miało to sens, bo co roku pojawiały się spore nowinki, a aktualnie z roku na rok niewiele się zmienia. Moim zdaniem optymalnie jest wymieniać co 3-4 lata. No ale niech każdy robi jak chce 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałeś z iPhone przez wielkość wyspy?
Tak, jakby wyspa byla wielkosci jak w ip 15 to juz bym go mial, a tak poczekam na s24 i wybiore ten ktory mi bardziej podejdzie

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pisar napisał(-a):


Przecież to nie wina Apple tylko względy bezpieczeństwa!

Jak chcesz 1:1 to przez iTunes przenosisz (z szyfrowaniem) i masz 1:1

 

(...)

To nie w kategoriach "winy" ;) Rozumiem te powody, niemniej po pierwsze informacyjnie to przekazuję, bo może ktoś nie wiedzieć, a po drugie - te względy bezpieczeństwa są dość płynne - np. apka prywatna ING przeszła 1:1 a biznesowa ING wymagała całego szeregu procedur. Niektóre karty z portfela przeszły od razu, a niektóre wymagały nawet tel z banku etc.

 

57 minut temu, bober5264 napisał(-a):

Tak, jakby wyspa byla wielkosci jak w ip 15 to juz bym go mial, a tak poczekam na s24 i wybiore ten ktory mi bardziej podejdzie

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

Powiem ci, że codziennie to mniej razi, co pewnie jest normalnym zjawiskiem. Czasem jeszcze się łapię, że chyba go na czyms połozyłem narożnikiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, pisar napisał(-a):


Przecież to nie wina Apple tylko względy bezpieczeństwa!

Jak chcesz 1:1 to przez iTunes przenosisz (z szyfrowaniem) i masz 1:1

 

 

Nawet w ten sposób migrując trzeba aktywować ponownie karty w portfelu.

To raz oczywiście względy bezpieczeństwa, dwa wirtualna karta jest przypisana do konkretnej sztuki telefonu.

 

Ogólnie rzeczy zapisane w strefie chronionej telefonu (biometria itp.) nie są nigdy przenoszone.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Nawet w ten sposób migrując trzeba aktywować ponownie karty w portfelu.
To raz oczywiście względy bezpieczeństwa, dwa wirtualna karta jest przypisana do konkretnej sztuki telefonu.
 
Ogólnie rzeczy zapisane w strefie chronionej telefonu (biometria itp.) nie są nigdy przenoszone.
 
 

No i aplikacje bankowe trzeba na nowo skonfigurować.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.12.2023 o 17:53, astelix napisał(-a):

Cześć, posiadam Samsung Galaxy S20 FE i chyba pora na zmianę. Powód to koniec aktualizacji. Szukam więc czegoś co będzie mieć na stsrt Android 13 i minimum 2-3 duże aktualizacje.
Kwota to max 2k.
Patrzyłem na Motke edge 40 neo i więcej telefonów w tej klasie i w testach antutu każdy wypada gorzej od mojego Samsunga. Musiał bym kupić telefon za około 3k a to jest wykluczone.
Jedyne sensowne rozwiązanie to Oneplus Nord 3.
Możecie coś doradzić?

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

Też mam S20FE i też się biję z myślami... Jednak rozsądek mówi że poczekam. Nadal obecnie jeszcze mamy najnowszego andka. Poprawki zabezpieczeń nadal będą aktualizowane. Dziś muszę duuużo dopłacić aby dostać coś tak dobrego jak S20FE. Premiera S23FE mnie nie robi, dziwny wyszedł. Chyba jeszcze z pół roku poczekam i kupię albo S23 albo S23+ Jak wejdzie S24 to ceny 23 polecą w dół, przyjanuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare dni temu zaktuaalizowałem swojego iphona 13 do najnowszego softu i pezestał mi działać bluetooth.Nie jest to odpsobniony przypadek tokże uważajcie 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Piter80 napisał(-a):

Pare dni temu zaktuaalizowałem swojego iphona 13 do najnowszego softu i pezestał mi działać bluetooth.Nie jest to odpsobniony przypadek tokże uważajcie 😀

Może trza dopłacić żeby włączyli, tak jak w autach klasy premium, niby jest a jednak nie ma 🤔🤔🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.