Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
BRABUS

gry komputerowe:)

Recommended Posts

Ktoś wie jak ( lub jakie ?) podłączyć słuchawki z mikrofonem do konsoli Nintendo Swich.

Syn zakupił tą konsolę i zaczął grać w Fortnie, Podłączyłem słuchawki z mikrofonem o ile słuchawki działają to mikrofonu już nie wykrywa.

Pozdrawiam

skończyłem resident evil 8 village na ps5.

Podsumowując:

W porównaniu do poprzedniej wersji zdecydowanie mniej straszny.

Może z wyjątkiem Domu Donny Benneviento gdzie ucieka się przed dzieckiem.

Raytracing ma sens praktycznie tylko w Zamku Lady Dimitrescu.

Niestety troszke wyszła z tego strzelanka.  Dosyć mocno oskryptowana.

Na plus, wersja na PS4 daje bezpłatny upgrade do wersji na PS5. Więc jak ktoś ma PS5 i miałby wybór pudełkową wersje na PS5 lub tańszą na PS4 to wybór jest oczywisty - wersja na PS4.

Ani nie polecam, ani nie odradzam. Dla fanów serii.

Od kilku dni ogrywam Skyrim Anniversary Edition. Gra sprzed 10 lat i ... to widać. Ewidentnie się zestarzała i to niestety w mało szlachetny sposób. W mojej ocenie sama rozgrywka, grafika etc nie zmieniła się w ogóle. Mechanika gry, grafika pozostały bez zmian. Nie ukrywam, że oczekiwania miałem trochę inne. Na szczęście tylko trochę, więc tym łatwiej mi to przełknąć.  Mimo zapowiadanej implementacji 500 modów póki co nie widzę żadnej rewolucji, ale być może z czasem dostrzegę różnice.
Po staremu oczywiście burdel w ekwipunku postaci, znowu gdy chcemy coś odnaleźć trzeba scrollować zawartość.
Oczywiście będę nadal grał, bo gra sama w sobie jest epicka, ale ... to już było.
Gdyby nie to, że ogrywam grę kumpla, uważam że nie warto wydać na nią grubo ponad 200 zł, 50 to max

W dniu 24.10.2021 o 17:55, jakubos napisał(-a):

skończyłem resident evil 8 village na ps5.

Podsumowując:

W porównaniu do poprzedniej wersji zdecydowanie mniej straszny.

Może z wyjątkiem Domu Donny Benneviento gdzie ucieka się przed dzieckiem.

Raytracing ma sens praktycznie tylko w Zamku Lady Dimitrescu.

Niestety troszke wyszła z tego strzelanka.  Dosyć mocno oskryptowana.

Na plus, wersja na PS4 daje bezpłatny upgrade do wersji na PS5. Więc jak ktoś ma PS5 i miałby wybór pudełkową wersje na PS5 lub tańszą na PS4 to wybór jest oczywisty - wersja na PS4.

Ani nie polecam, ani nie odradzam. Dla fanów serii.

Skończyłem serię na 6 mimo, że jestem jej zwolennikiem. Myślę, że w przyszłym roku odpalę 7 (chciałbym jeszcze w między czasie zaliczyć zremasterowaną trójkę). Ostatnio skończyłem dwójkę, ale w sumie ukończyłem ją tylko Leonem. Jakoś nie miałem weny na granie Claire. Jestem cieka nowego podejścia do tematu w 7 i 8. 

18 godzin temu, Hogg napisał(-a):

Od kilku dni ogrywam Skyrim Anniversary Edition. Gra sprzed 10 lat i ... to widać. Ewidentnie się zestarzała i to niestety w mało szlachetny sposób. W mojej ocenie sama rozgrywka, grafika etc nie zmieniła się w ogóle. Mechanika gry, grafika pozostały bez zmian. Nie ukrywam, że oczekiwania miałem trochę inne. Na szczęście tylko trochę, więc tym łatwiej mi to przełknąć.  Mimo zapowiadanej implementacji 500 modów póki co nie widzę żadnej rewolucji, ale być może z czasem dostrzegę różnice.
Po staremu oczywiście burdel w ekwipunku postaci, znowu gdy chcemy coś odnaleźć trzeba scrollować zawartość.
Oczywiście będę nadal grał, bo gra sama w sobie jest epicka, ale ... to już było.
Gdyby nie to, że ogrywam grę kumpla, uważam że nie warto wydać na nią grubo ponad 200 zł, 50 to max

Ograłem Skyrima dwa razy. Na PC i na PS3. Żadnej wersji ultra na PS4, PS5 czy PS6 już tykać nie będę. Czekam na coś nowego.

A ja szczerze zachęcam wszystkim do przyjrzenia się takiej grze jak:

03897643b71ff806a6578de0cd411f910d70680b

Dla wszystkich fanów XCOM i innych turowych gier. Dla mnie odkrycie roku! Bawiłem się przednio, mimo, że gra nie jest jakoś ultra odkrywcza (dużo pożyczyła od XCOMa). Ciekawa rozgrywka, fajny humor, muzyka oraz oprawa wizualna. Polecam!

Dla zachęty trailer :P

I na koniec. Ktoś ostatnio zaczął grać w Diablo 2 ? 😁 Jeżeli tak, to zapraszam na wspólne wieczorne partyjki 😜

H2x1_NSwitchDS_DiabloIIResurrected_image

Tag Heuer Carrera 01 | Oris Aquis | Nomos Club | Casio G-Shock DW-5610

Mutant Year Zero może i by mnie zaciekawiło, ale turówka... Nie cierpię tego systemu. W ten sposób jak dla mnie ubito Baldurs Gate 3 czy Divinity Original Sin 1 i 2

Hogg

A mi pasują. Na konsolach ciężko o gry strategiczne, więc turowe muszą wystarczyć :)

Tag Heuer Carrera 01 | Oris Aquis | Nomos Club | Casio G-Shock DW-5610

2 godziny temu, Ceteth napisał(-a):

U mnie wjechali "Strażnicy galaktyki" na PS5. Z 10h pograne, rewelacja :D

Zamówiłem, jutro odbieram ze sklepu.

Diablo też kupię, bo akurat fajna cena, to będzie "na zaś".

Warto, świetna gra :) ja pewnie bym się jeszcze trochę czaił, ale wjechało -100 zł na black friday, to i się skusiłem :)