Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

To są full lume


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Niemieckim sklepie internetowym kupiłem, ale nie pamiętam jakim (nie na ezatoce). Z ciekawości poszukam jutro papierów.

Cała tarcza jest pokryta lumą i cała świeci jak na zdjęciu:)

Pamiętam jak na niego polowałem, to trudno było go w ogóle znaleźć. Podoba mi się ten zielonkawo żółty odcień tarczy z pomarańczowymi detalami na niej. Daje poczucie jakby to atomowy zegarek był :D

post-101957-0-09551200-1516307263_thumb.jpg

Edytowane przez Obywatel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doszedł ;) cieszę się jak dziecko, jeszcze tylko zielone NATO i wskakuje na rękę :)

21e13f3ffc8bbb7eb970a4d7a70b9a32.jpg

f575e326d9ef29f2a6840717e38d883a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Właśnie doszedł ;) cieszę się jak dziecko, jeszcze tylko zielone NATO i wskakuje na rękę :)

 

 

Gratulacje, bo to rewelacyjny zegarek! Mój też jest obecnie na nato, ale już nie mogę się doczekać na pasek od Filipa  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radość z zegarka bezcenna, gratuluję. Jednak ja nie miałem przyjemności polubić tego sarba. Nic nie zaiskrzylo. Sprzedałem bardzo szybko i nie tęsknię

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie widzę nic fajnego w Alpiniście, ale widziałem go tylko na obrazkach, czyli nie mógł mnie zachwycić jkością wykonania, bo chyba ta jest wysoka, skoro takie zachwyty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość wykonania jest bez zarzutu, oprócz makabrycznego paska. Moim subiektywnym zdaniem ten zegarek jest atrakcyjny tylko na zdjęciach. Na żywo czar pryska. Ale ilu ludzi tyle gustów, więc cieszmy się ze swoich nowych nabytkow. Niech sprawiają nam dużo radości

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fakt, pasek akurat jest słaby. Ja osobiście należę jednak do tej grupy, która Alpinistem jest oczarowana ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alipinist hmmmm chyba mi wchodzi w głowę, po co ja czytałem ten temat jak już dwa zegarki mam w kolejce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie eco-bambino.  :rolleyes:


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fsjnie się z koszulą prezentuje :) przy ubieraniu zegarka patrze na to czy pasuje do ubrania, u mnie najczęściej koszuli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na OLX taki Oriencik https://www.olx.pl/oferta/zegarek-orient-jgl469a720-CID87-IDrvRFP.html#66e04c63a7 może komuś się przyda, wydaje mi się że okazja chyba że się mylę, oferta z lombardu.

Może warto by było założyć temat w stylu "RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH"

Nawet w telefonie nie jestem pewien czy to oryginał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dawaj dalej i nie rób scen ;)

Wstydzam się, bo to nic spektakularnego poza tym, że JDM  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To prawda, to "tylko" SARB033  ;) Nadszedł czas przekonać się, czy ten zegarek faktycznie jest tak wyjątkowy :) Na razie go sobie oglądam i jestem zdumiony jakością wykonania. 

post-34987-0-73598700-1516964217_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.