Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

@Chorwat wielkie dzieki : )

Edytowane przez neclocus

Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Łokurła! Ale fał pał! Wybaczysz powtórę, ziom?  :D  ;)  

Absolutnie nie. Trzeba dział czytać, a nie pisać jak leci 😂.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Absolutnie nie. Trzeba dział czytać, a nie pisać jak leci 😂.

 

Nie ma szans. Moja stara płyta główna już nie przyswaja takiej ilości wyrafinowanych treści.  ;)

Ale żeby tak "absolutnie"... Ziom, zobacz, jak mi przykro... :D

 

397347702_831506818977662_2598047355290413254_n.jpg.8405d7d95770eb707104ba06a00f46a0.jpg


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.10.2023 o 22:48, Kurzy napisał(-a):

Old Dads. (Netflix)

 

 

Wczoraj obejrzany. Ja się ubawiłem, dla mojej kobiety był po prostu ok. Wydaje mi się, że ludzi urodzonych przed rokiem 90 będzie bawił bardziej niż młodszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rzeczy nie z tego roku polecam serial "Seven seconds".

Platforma Netflix.

 

Dobry dramat w formie miniserialu.

Historia emocjonalna, choć nie odkrywcza.

Ale pokazana w sposób przyciągający uwagę.

Na dodatek dobre aktorstwo. Dowód na to, że nie trzeba gwiazd by aktorzy uczynili historię wiarygodną.

 

I co ważne serial bez nadmiernego dydaktyzmu w zakresie poprawności politycznej.

Chociaż mocno ociera się o konflikty na tle rasowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z córką nadrabialiśmy zaległości i obejrzeliśmy pierwszy sezon Zbrodni z sąsiedztwa. Świetne, krótkie odcinki, cały czas coś się dzieje. Doskonały kryminał w fajnym klimacie, zabawne. Steve Martin, Martin Short, Selena Gomez i uwaga - Sting. Fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.10.2023 o 17:12, TomcioMiki napisał(-a):

O to 🤗

769346183-pl.jpg

Dzisiaj byłem i bardzo mi się podobał 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- "Duchy w Wenecji" - super rozrywka. Branagh jest znakomity - tak, może być kilka znakomitych Poirotów ;)

- "Reality" - z Joshem Hamiltonem i Sydney Sweeney (doskonałe aktorstwo obojga). Metodyczny, skupiony na detalach. Warto, ale pozostawia nas z pewnym niedosytem, nieproporcjonalnością rozgłosu względem samej sprawy.

- "Georgie ma się dobrze" - obejrzałem zachęcony koszulką West Hamu z czasów Juliana Dicksa i Tony'ego Cottee. Taki lżejszy/młodzieżowy Loach, ogólnie o patologii, ale z wyczuciem i wiarą w triumf dobra. Koszulka ważna, ale jej temat nie jest specjalnie rozwinięty.

- "Poprzednie życie" - miły film. Zwłaszcza, gdy samemu było się kiedyś zakochanym w pięknej i nieosiągalnej koleżance z (równoległej lub własnej) klasy ;) Ale najlepszy jest w tym filmie naprawdę pięknie sfilmowany Nowy Jork.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, colector napisał(-a):

''Gad'' z Benicio del Toro. Dobry kryminał, szczerze polecam.

Też widziałem podobał się 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak mi się podobał i dobrze się bawiłem a mały wystawił ocenę 9 na 10 tak że też mu się podobało 😁😁😁

5855S2R.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopi- świetnie się oglądało, fajne aktorstwo (Baka rewelacja, zresztą nie tylko on) no i piękne pejzaże polskiej wsi, do tego kilka nieźle odjechanych scen (kolędnicy). Miłe bardzo zaskoczenie bo nie nastawiałem się na wiele.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Chłopi- świetnie się oglądało, fajne aktorstwo (Baka rewelacja, zresztą nie tylko on) no i piękne pejzaże polskiej wsi, do tego kilka nieźle odjechanych scen (kolędnicy). Miłe bardzo zaskoczenie bo nie nastawiałem się na wiele.

Jakoś nie mogę się przełamać do techniki malarskiej w jakiej przedstawiony jest ten film, zresztą nie tylko ten. Obawiam się, że to w znacznym stopniu "zabija" grę aktorską i pozbawia widza pewnych walorów  jakimi aktorzy dysponują. Jestem ogromnym fanem wersji z 1973 Jana Rybkowskiego i cieszyłem się na remake, niestety jakoś nie mogę się przekonać...


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zatem obejrzeć.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.