Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Obcy 4 świetna produkcja, ciekawe czy piątki się doczekam :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos nie moze spac, to tvp1 wrzucac

 

Wysłane z mojego LG-D855


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aco?

 

edit

juz widze

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem z kumplem na piwku, na powrocie jeszcze 2 udalo mi sie wyrwac w sklepie w drodze do domu i taka perełka w tej nedznej telewizji :)

 

Wysłane z mojego LG-D855


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał już ktoś nowego Pitbulla?

Interesuje mnie na ile to jeszcze jest Pitbull, bez Despera, Dżeny, trapezów...

 

p.s. Nadal używam dzwonka Despera w komórce. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał już ktoś nowego Pitbulla?

Interesuje mnie na ile to jeszcze jest Pitbull, bez Despera, Dżeny, trapezów...

 

p.s. Nadal używam dzwonka Despera w komórce. ;-)

A co to był za dzwonek? Oglądałem cały serial, ale nie mogę sobie przypomnieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym kilka tygodni temu ale od dzisiaj już oficjalnie w kinach - "Syn Szawła".

Wybitny i monumentalny film. Polecam. Dla kinomanów pozycja obowiązkowa.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/28103-w%C5%82a%C5%9Bnie-obejrza%C5%82em-film/page-189?do=findComment&comment=1632728

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy widziałem; De Behandeling. Bardzo dobre europejskie kino. Jakby amerykanie się zabrali za ten film, to z mrocznego thrillera, zrobiłaby się strzelanko-pościgówko-sensacja. Polecam wg mnie mocne 8/10. 

 

P.S główny bohater jeździł najlepszą furą na świecie, co też wpłynęło na moją sympatie co do filmu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sicario.Mocne.Finał jeszcze mocniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitbull. Nowe porządki

 

Mało Pitbulla jest w tym Pitbullu ale ..dużo mocy. :)

Emocjonujący, ekscytujący seans. Mocne kino, stylizowane na naturalistyczne. Momentami nawet hiper brutalne.

Imponują ujęcia z lotu ptaka. Hipnotyzuje muzyka.

 

Co ciekawe jako całość film ogląda się dobrze ale jak zastanowić się nad poszczególnymi elementami to widać tu sporo filmowego "kuglarstwa" oraz słabości, uproszczeń a nawet dziwactw scenariusza. W pewnym sensie ten film jest podobny do "Służb specjalnych". Jest jak mozaika, w której ładne elementy przeplatane są z brzydkimi. Świetne sceny przeplatają się z gorszymi, dobre kreacje aktorskie ze słabymi, ciekawe pomysły z nielogicznymi.

Swoisty kolaż à la Vega.

 

post-60300-0-39278300-1453542737_thumb.jpg

 

Już bardzo naciągany jest sam pomysł łączący konwencję (współpracę) obu Pitbuli. Tak naprawdę starego Pitbulla reprezentuje tylko Gebels. Nie budzi też wiarygodności prostota z jaką "Babcia" (Linda) przejmuje Mokotów czy kilka innych istotnych wątków fabuły.

 

Główni bohaterowie czyli Linda i Stramowski grają dobrze ale nie rewelacyjnie. Stramowski prezentuje się wybitnie w sensie wizualnym ale gra nie dorównuje wizerunkowi. Pomimo entuzjastycznych recenzji to nie jest poziom aktorstwa Dorocińskiego. O poziom wyższa jest natomiast kreacja Grabowskiego, którą jednak osłabia doklejenie trochę na siłę tej postaci do nowej historii.

 

Ten film to jednakże odkrycie czterech innych fenomenalnych kreacji!

Świetnie prezentuje się naturszczykowy Tomasz Oświeciński (Strach). Jestem w stanie się założyć, że sporo tekstów, dialogów i zwrotów związanych z tą postacią przejdzie do popkultury. B)

Ciekawą postać mającą w sobie jakiś obłęd kreuje Agnieszka Dygant. Szczególnie mocne, groźne emocje wywołuje natomiast psychopatyczny Zupa (Krzysztof Czeczot). No i na koniec fenomenalna w swojej bezczelno-naiwnej roli Maja Ostaszewska.

 

Ogółem ciekawe, emocjonujące kino i dobry seans - 8/10.

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po Pitbullu i zgadzam się ze wszystkim co napisał Gregorian, nic dodać nic ująć, tylko może bym troszkę niżej ocenił tak 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem "Nienawistną ósemkę".

 

Hmmm, nie będzie to mój ulubiony film Tarantino (zresztą przebicie Pulp Fiction, Wściekłych psów, czy nawet Kill Bill raczej będzie trudne).

Generalnie określiłbym go mianem rwanego - przyśpieszenia i spowolnienia akcji się nawzajem przeplatały. Trochę miałem wrażenie, że korzysta ze schematów ze swoich wcześniejszych filmów - Django (to oczywistość) ale i Wściekłych psów (klimat dochodzeneia przez grupkę ludzi kto jest kim).

Na pewno kilka momentów było świetnych, ale chyba pierwszy raz w jego filmie znalazła się scena, która mi się aż tak nie widziała i moim zdaniem tam mnie pasowała (chodzi o prowokowanie generała, bez szczegółów, żeby nie psuć innym zabawy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem przypadkowo-spontanicznie Project X - gruba biba małolatów. Niezle zniszczenie, szczegolnie merc w basenie. Przypomnialy mi sie szkolne czasy


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę na HBO obejrzałem premierę "The Godfather Epic" film opowiada dzieje rodziny włoskich imigrantów.,ale nie będę zdradzał fabuły żeby nie odbierać wam  przyjemności w oglądaniu tego arcydzieła  .,Cześć pierwsza i druga "The Godfather" zrekonstruowana i pokazana w porządku chronologicznym dodatkowo wiele scen i dialogów nie publikowanych wcześniej .,Ponad 7 godzin doskonałego kina.,Dla każdego miłośnika sagi Mario Puzo HBO przygotowało :"An Offer You Can't Refuse" .,Moja ocena 12/10    https://www.youtube.com/watch?v=3wSTg9JenaQ

Edytowane przez mayor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem przypadkowo-spontanicznie Project X - gruba biba małolatów. Niezle zniszczenie, szczegolnie merc w basenie. Przypomnialy mi sie szkolne czasy

Też zatopiłeś w basenie marca taty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamma mia, muszę to zobaczyć. To jest film o mafii a nie opowiastki o polskich pseudo-zorganizowanych gangach.

"Ojciec chrzestny" to nie jest opowiesc o mafii tylko o tym jak kiedys chciala byc postrzegana. Podobno finansowana przez jej oddzial PR. To taki popkulturowy obraz ludzi honoru, tak samo prawdziwy jak Spider Man. Najblizej opowisci o mafii jest Gomorra, czyli spaslaki strzelajace kobieta, dziecia i starca w plecy.

Ojciec chrzestny to dzielo, ale jest to fikcja literacka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.