Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Na Monciaku z takim zegarkiem - pełen lans ;)

Bez kompleksów:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bart_us świetnie świeci to Seiko :) . Mój po całym dniu karmienos teraz będxie świecił przez całą noc jak latarka ;) .

 

post-47716-0-83048500-1469133629_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć Tisell to nie podróbka, to ze względu na jednoznaczne podobieństwo do pierwowzoru, a właściwie powielenie wzornictw bardzo mnie męczy. Nie komentowałem tego, ale oczywiście moim zdaniem nie ma się czy chwalić. Bez urazy dla posiadaczy. to tylko moja obiektywna ocena.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie tylko Ciebie męczy.Nawet pewnie z tuzin kolejkowiczów,która za chwilkę ustawi po niego mimo lekko zawyżonej ceny:)Obstawiam,że do 23.30 będzie widniał napis REALIZACJA:)

Edytowane przez esteta

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie spoważniej już - niedługo 40cha! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Nie tylko Ciebie męczy.Nawet pewnie z tuzin kolejkowiczów,która za chwilkę ustawi po niego mimo lekko zawyżonej ceny:)Obstawiam,że do 23.30 będzie widniał napis REALIZACJA:)

Fajowo... Daj już sobie na wstrzymanie bo stracisz kontakt z rzeczywistością...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajowo... Daj już sobie na wstrzymanie bo stracisz kontakt z rzeczywistością...

A Ty widzę dalej posty nabijasz.Jeszcze kilka i na bazarku coś będziesz mógł sprzedać:)

Edytowane przez esteta

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla ścisłości - kupić to sobie może w każdej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Wróciłem specjalnie dla Ciebie :)

 

Pozdrawiam,

Cyrhla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten gif wyraża więcej niż tysiąc słów tu wypisanych, a większość użytkowników jest zmęczona ciągłym przerzucaniem błota w obie strony:

 

1054.gif


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ciebie męczy.Nawet pewnie z tuzin kolejkowiczów,która za chwilkę ustawi po niego mimo lekko zawyżonej ceny:)Obstawiam,że do 23.30 będzie widniał napis REALIZACJA:)

Chyba się nie zrozumieliśmy. Męczy mnie pokazywanie tego zegarka we wszystkich możliwych wątkach nawet w Rolexach. Kupiłeś, jesteś zadowolony, Twoja sprawa, ale nie zmienia to faktu, że zegarek pod względem wzornictwa jest brutalną kopią Rolexa. Jeśli to daje Ci zadowolenie, to Twoja sprawa i nic mi do tego, ja po prostu wyrażam swoją osobistą opinię, że dla mnie jest to substytut i kopia pod względem wzornictwa. Z mojej strony koniec dyskusji na ten temat. Pozdrawiam


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla ścisłości - kupić to sobie może w każdej chwili.

Dobrze prawisz.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

A Ty widzę dalej posty nabijasz.Jeszcze kilka i na bazarku coś będziesz mógł sprzedać:)

Najchetniej sprzedałbym Ciebie z tym zegarkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są zwolennicy i przeciwnicy Rolexo-Tissela. Ja należę do tych drugich, chodź fanem marki Rolex nie jestem, to nie popieram podkradania zegarkowego DNA.

Druga sprawa to, że bardzo lubię obserwować ten temat, pokazujemy tutaj na prawdę różne fajne i mniej fajne zegarki (sprawa gustu), ale raczej wszyscy jakoś mają umiar i na siłę nie "gwałcą" nas swoimi nabytkami 3-4 razy dziennie. Oczywiście nic nikomu nie będę zabraniał... Taka sugestia :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-71916-0-10909800-1469137303_thumb.jpg

 

Foto z sieci :)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

9429fcc3e4e7479ae64fe7e2e9e5e0e6.jpg

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.