Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, lysolek007 napisał(-a):

Polubiliśmy się ;] 

IMG_20220731_114209.jpg

Jak coś (ktoś) jest ładne(a, y), to polubić a nawet pokochać nietrudno. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, murcins napisał(-a):

QtsGbbv.jpg

 

 

Jedyne czego brakuje temu zdjęciu, to poprawnie ustawionej głębi ostrości 😉  


nawrót choroby....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, eddi87 napisał(-a):

779741628_20220731_094256_HDR3.thumb.jpg.7dad4e25896ec2ee1a49aa5502045956.jpg

 

Edyta: 

 

@Dnlaie ujdzie? 😂😜 

 

335705425_20220731_102438_HDR3.thumb.jpg.632cfb3af69b7c14fd38a7c4f63eafa0.jpg

@eddi87 jak dla mnie - szt😎sik / czyżby 'cytrynowy' mesh? ;)


Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Szczerze mówiąc, to takiej możliwości nie rozpatrywałbym nawet teoretycznie. Przy moich możliwościach finansowych kupowanie Rolexa byłoby "życiem ponad stan". Trzymam się trzech zasad: zegarek musi mi się podobać, wnosić coś nowego do kolekcji no i po zakupie ma nie być "smutno w portfelu" (czyli ubytek ma być nieodczuwalny). 

... a gdzie odrobina ryzyka i szaleństwa ? hehehhe 

53 minuty temu, lysolek007 napisał(-a):

Polubiliśmy się ;] 

IMG_20220731_114209.jpg

... dlaczego mnie to nie dziwi :) 👍🍻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje
@SLAWEK 01 dziękuję bardzo
[mention=47716]ICE[/mention] uważam, że jakość wykonania . Przed zakupem naczytałem się o "ostrych" krawędziach na bronsolecie, ale po zwertfikowaniu tego na żywo - nie potwierdzam. Krawędzie są po prostu ciasno spasowane i świadczą właśnie o wyższej precyzji wykonania. Nie przeszkadza mi to w jakikolwiek sposób w wygodnym użytkowaniu. Jedyną kwestią, na którą zwróciłem uwagę jest brak AR na szafirowym szkle, ale nie jest to, jak to mówią, "dilbrejker".
[mention=100402]lejdipik[/mention] do powyższych informacji dodam, że "ta impreza" kosztowała mnie niewiele ponad 1000 PLN, tak więc polecam z czystym sumieniem.
Chciałem koniecznie mieć chrono na kole kolumnowym a ponieważ mam prywatnie awersję do jakichkolwiek oznak komunizmu, padło na model "inspirowany".

Zainteresowanych prywatnym importem z Chin informuję, że po udzieleniu Poczcie Polskiej pełnomocnictwa do reprezentacji w czynnościach celnych, oraz wysłaniu e-mailem do Pocztex'u oświadczenia o zakupie zegarka o wartości powyżej 150€/$ i zrzutu ekranu transakcji z Ali, reszta procesu przebiegła bezproblemowo. (Podatki razem z opłatami stanowiły ok. 25% i zapłaciłem je przy odbiorze przesyłki.)

Mam nadzieję, że pomagam.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, alpaczino napisał(-a):

@SLAWEK 01 emoji1314.png dziękuję bardzo
[mention=47716]ICE[/mention] emoji1314.png uważam, że jakość wykonania emoji108.pngemoji2532.png. Przed zakupem naczytałem się o "ostrych" krawędziach na bronsolecie, ale po zwertfikowaniu tego na żywo - nie potwierdzam. Krawędzie są po prostu ciasno spasowane i świadczą właśnie o wyższej precyzji wykonania. Nie przeszkadza mi to w jakikolwiek sposób w wygodnym użytkowaniu. Jedyną kwestią, na którą zwróciłem uwagę jest brak AR na szafirowym szkle, ale nie jest to, jak to mówią, "dilbrejker".
[mention=100402]lejdipik[/mention] emoji1314.png do powyższych informacji dodam, że "ta impreza" kosztowała mnie niewiele ponad 1000 PLN, tak więc polecam z czystym sumieniem.
Chciałem koniecznie mieć chrono na kole kolumnowym a ponieważ mam prywatnie awersję do jakichkolwiek oznak komunizmu, padło na model "inspirowany".

Zainteresowanych prywatnym importem z Chin informuję, że po udzieleniu Poczcie Polskiej pełnomocnictwa do reprezentacji w czynnościach celnych, oraz wysłaniu e-mailem do Pocztex'u oświadczenia o zakupie zegarka o wartości powyżej 150€/$ i zrzutu ekranu transakcji z Ali, reszta procesu przebiegła bezproblemowo. (Podatki razem z opłatami stanowiły ok. 25% i zapłaciłem je przy odbiorze przesyłki.)

Mam nadzieję, że pomagam. emoji4.png

Pozdrawiam

Mam zupełnie inne doświadczenia z zegarkiem powyżej 150 euro. Poczta nie ma uprawnień do czynności celnych dla zegarków i musiałem skorzystać z usług agencji celnej (na szczęście stosunkowo taniej). Z tym, że dotyczyło to wysyłki z Wlk. Brytanii. A więc prawo chadza czasami odmiennymi drogami... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.